Magiška stovykla Meksikoje - LAPKRIČIO 10-20 D.

Tokios unikalios programos nerasite jokioje kelionių agentūroje! Be galo autentiška patirtis, kuri paliks neišdildomus įspūdžius!

Ar jaučiate savyje gilų troškimą patirti galingą išsilaisvinimą iš bet kokių standartų, vidinių apribojimų ir supurtyti savo visą esybę visiškai kitokiai realybei? Ar norėtumėte įgalinti save tapti kūrėjais gyvenimo, kuriame jūs veikiate per malonumą, atsipalaidavimą ir absoliučią pilnatvę? 
Ši stovykla Meksikoje – tarsi iškeliavimas į absoliučiai kitą savo sąmonės dalį, kuri taip laukia pažinties su jumis. Ši sąmonės dalis kiek kitokia, nei jūsų protas yra įpratęs matyti – ji laisvesnė, žaismingesnė, besinešiojanti savyje neišsemiamą meilės šaltinį, ji puikiai pažįsta savo dieviškumą, galią ir atsiveria nuotykiams, naujoms pažintims ir nežinomybei, nes nori, kad šioje realybėje “išragautumėte” VISKĄ!
Ar galėtumėte atsiverti tokiai ypatingai galimybei patirti save per malonumą ir net ekstazę, patyrinėti save iš gilesnės prespektyvos, pajusti neatsiejamą ryšį su laukine gamta ir leisti savo tobulai, dieviškai būčiai reikštis laisvai, be jokių suvaržymų?

Stovyklos vedlė - Ieva Žigonė

Patyrusi kelionių organizatorė ir sąmoningumo vedlė, jau daugiau kaip 5 metus organizuoja labai unikalias patyrimines sąmoningumo stovyklas visame pasaulyje. Ievos patirtyje suorganizuotos nuostabios stovyklos Tailando Koh Phahgan saloje, Balyje, Ispanijoje, Italijoje, Egipte, Peru ir Meksikoje. 
„Visos mano organizuojamos stovyklos yra stipriai transformuojančios. Jų vedimui ir gyliui pasitelkiu vietos energetiką. Dalyviai išvyksta visiškai kitokie, nei atvyko. Tai tikrus vidinius pokyčius inicijuojančios patirtys, kurias vedu labai intuityviai.“ Ieva Žigonė
Meksikoje jau įvyko viena stovyklą su šamanais. Dabar kviečiame jus prisijungti į visai kitokią patirtį, kuri tobulai tiks ir atostogoms, ir stipriam vidiniam išsilaisvinimui, būnant labai šventoje vietoje, su nuostabiais žmonėmis, atliekant galingas transformacijas.
Screenshot 2022-02-01 at 13.24.46

Kodėl Meksika?

Visi žino, kad Meksika iš prigimties yra labai stebuklinga. Jos istorija skaičiuoja tris tūkstantmečius, gali pasigirti nuostabiu kultūriniu ir dvasiniu paveldu. Patyrus šią šalį viduje ima kirbėti ir braškėti visi įprasti vidiniai mechanizmai, nes tokios laisvės, kokią spinduliuoja ši šalis, jos vietovės ir joje gyvenantys žmonės, daugelis vakariečių dar nėra pilnai patyrę.
Būnant čia iš esmės galima patirti visą vaivorykštę jausmų ir nuomonių, kurie leidžia panirti į save ir išsilaisvinti iš visų vidinių apribojimų, trukdančių patirti save absoliučioje laisvėje. Tyrinėjant šios šalies dvasinį grožį, klaidžiojant tarp senovinių vietų ir senovinės išminties turinčių žmonių galima pajusti visur virpantį dvasingumą. Senovės galingų civilizacijų (actekų, olmekų ir majų) miestai; gyvybinga, savita kultūra, apjungianti daugelio šalies regionų tradicijas, kolonijinius lobius, nuostabias pakrantes, kur yra vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje. Be to Meksika yra laisva nuo COVID apribojimų!
Būtent čia, laisvoje, galingoje ir magiškoje Meksikos žemėje, vyks stovykla „VIDINIS IŠSILAISVINIMAS“, kurią sudarys net 3 dalys!
057a4cf53fd0c52633fcd625f0909f64-1
4b1f9dc127f98a19ed098e801d0ab33c
Screenshot 2022-02-01 at 13.10.19

1 DALIS - NUOTYKIS

Pirmoje stovyklos dalyje mes gyvensime laukinėmis sąlygomis, gamtoje, komfortiškose, patogiose palapinėse prie įspūdingos senotės, kur vyks stovyklos atidarymas. Mūsų laukia labai gilus ėjimas į ryšį su savimi, susijungiant su Meksikos gamta ir dvasia, todėl pirmosios dalies metu visiškai „išsivalysime“ nuo įsisenėjusių ir nebereikalingų programų. Vakarais kursime laužą, dienomis medituosime, sąmoningai kvėpuosime ir keliausime gilyn į savo sielos kerteles per ryšį su gamta.

PIRMOJE STOVYKLOS DALYJE MES:

Screenshot 2022-02-01 at 14.27.00

Dalyvausime unikalioje ritualinėje temeskalio pirtyje

Temeskalis yra maža šventykla, panaši į apvalią gimdą, pastatytą iš medžių šakų, nešančių medžių atmintį, o kartais – iš žemės ir akmenų. Kaip ir gimdoje, taip ir temeskalyje tvyro tamsa pripildyta garo drėgmės ir šilumos. Ji švelniai apsupa ir gydo ceremonijos dalyvius. Tai ne tik tik etninė natūrali garinė pirtis, bet ir 3 valandas trunkantis ritualas ir erdvė dvasinėms praktikoms – apsivalymui, gydymui, transformacijai ir maldai. Be to, kad temeskalis pasižymi stipriai gydančiu ir detoksikuojančiu poveikiu, šis ritualas pastato dalyvį veidu į jo būdingas žmogui baimes ir duoda galimybę surasti sprendimus savo viduje, o ne įšorėje. Taip pat žinoma, kad šis ritualas gali stipriai atverti širdį, praplėsti sąmonę, padėti susijungti su savo šaknimis ir tikrąja prigimtimi, suteikti naują gyvenimo prasmės perspektyvą

1

Patirsime subtiliai gydančią garso terapiją

Būdami nuostabios tropinės gamtos apsuptyje nersime į mistinio garso kelionę, kurios metu bus naudojami įvairūs archainiai ir šiuolaikiniai instrumentai, tibetietiški ir krištoliniai dainuojantys dubenys, balsas. Stipriai prisotinti gydančiais garsais ir tonais pasijusime tarsi išnyksiantys ir gimsiantys iš naujo. Būtent tada, kai esame prisotinti garsu, fizinis, mentalinis ir emocinis kūnai įgauna regeneruojančių savybių. Visą tai padės įsižeminti, subalansuoti fizinę ir emocinę savijautą ir dar giliau susijungti su pačiu savimi.

2

Mėgausimės atpalaiduojančiais masažais gamtoje

Už papildomą mokestį vietovėje, kurioje apsigyvensime, bus galimybė įsigyti giliai relaksuojančias masažo procedūras tam, kad savyje įkūnyti visišką atsipalaidavimą egzotiškoje aplinkoje, apsuptoje šimtų medžių, tropinių augalų ir paukščių čiulbėjimo.

2 DALIS - TYRINĖJIMAS

 Manoma, kad prieš 66 milijonus metų asteroidas atsitrenkė į Žemę Jukatano pusiasalio regione, dabar žinomoje Tulumo vardu. Svarbiausias poveikis buvo neįtikėtinas energijos kiekis, kurį jis pagamino tokiame mažame planetos plote. Daugelis žmonių tiki, kad energija vis dar gyvena Tulume ir sukuria magišką aurą visame regione. Antroje stovyklos dalyje apsigyvensime nuostabioje viloje su visais patogumais ir baseinu Tulume, vos 10 min. nuo miesto centro. Čia tyrinėsime šios vietos grožybes, ragausime nuostabaus maisto ir tiesiog mėgausimės atradimais!

ANTROJE STOVYKLOS DALYJE MES:

a78c7c96c7ada8a32be82c5415f15c3c

Aplankysime pačią įspūdingiausią Majų Kukulkano piramidę

Meksikos Jukatano pusiasalyje išlikę majų miesto Čičen Ica griuvėsiai. Žymiausias išlikęs statinys Čičen Icoje – stiprią energetiką turinti laiptuotoji Kukulkano piramidė, atspindinti majų pasaulio suvokimą ir astronomines žinias. Ši laiptuota piramidė turi 365 laiptelius – po vieną kiekvienai metų dienai. Kukulkano piramidė – simetriškas įspūdingo dydžio majų civilizacijos palikimas, kuriam jau daugiau nei 1000 metų. Taip pat tai yra vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų ir įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą!

c48f5add06eef5a7e20a5682113decee

Mėgausimės nuostabiais Tulumo paplūdimiais ir paplūdimio kavinėmis

Tulumas pasižymi nepriekaištingai balto smėlio paplūdimiais ir jų krantus skalaujančiu dangaus žydrumo spalvos jūros vandeniu. Prisisėmę ekskursijos įspūdžių, būdami tokioje pasakiškoje aplinkoje mėgausimės neįtikėtinu pakrantės grožiu ir pasirinktuose paplūdimio baruose ir restoranuose išmėginsime siūlomų valgių ir gėrimų selekciją.

70

Panorėjus išbandysime irklentes ir nardysime kartu su vėžliais

Esant norui ir jausmui išbandyti ką nors iš tiesų naujo, bus galimybė už papildomą mokestį nuvykti į Karibų jūros pakrantės ruožą Riviera Maya (apie 50 km nuo Tulumo) ir nardyti greta didelių, žydram vandenyje plaukiojančių vėžlių. O norint tiesiog pasiplaukioti po šią kvapą gniaužiančią vietą turėsite galimybę išsinuomuoti irklentes!

3 DALIS - IŠSILAISVINIMAS

Paskutinė ir labai galinga stovyklos dalis skirta pilnam išsilaisvinimui per malonumą. Keliausime į vilą esančią nuostabaus nacionalinio parko teritorijoje ir čia būsime visiškai vieni – mus sups tik magiškos gamtos aura ir žydra Karibų jūra su privačiu, tik mums skirtu paplūdimiu. Mūsų patogumui kokybišką, augalinį maistą mums gamins privatus šefas, turėsime privatų baseiną su vaizdu į jūrą ir visą erdvę tik MUMS. Čia patirsime galingą išsilaisvinimą per praktikas, ritualus, ekstatinius šokius, tantrinį kvėpavimą ir, žinoma, nėrimą į gilų, gilų atsipalaidavimą visuose sielos lygmenyse. 

TREČIOJE DALYJE LAUKIA:

Screenshot 2022-02-02 at 13.02.12
Screenshot 2022-02-01 at 17.43.31
Screenshot 2022-02-01 at 17.46.33

Rytai su Vinyasa Prana Flow joga ir Lila žaidimas su Julija

Rytus praktikuosime jogą su Julija Važnevičiene – sertifikuota Yoga Alliance Jogos mokytoja (Vinyasa Flow, Prana Flow), sertifikuota Lila žaidimo vedle. Be studijų ir praktinių žinių Julija turi nuostabią dovaną – ypač stiprią empatiją, kuri padeda jai tiksliai pritaikyti žmogui labiausiai jam/-ai tinkančią techniką bei nuvesti į jam/-ai labiausiai rūpimo klausimo atsakymą bei atsiverti laisvei. Rytiniai užsiėmimai su Julija padės įsižeminti, subalansuoti fizinę ir emocinę savijautą ir dar giliau susijungti su savimi. Taip pat Julija visiems dalyviams praves Lilą – žaidimą, vedantį intensyvaus energetinio proceso link. Žaidimas išrašytas jogų prieš kelis tūkstančius metų Indijoje, jis darvadinamas – Dievų Žaidimas. Jo metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save. 

Screenshot 2022-02-01 at 20.16.05
1

Gilūs vakaro susitikimai, kuriuos ves Ieva Žigonė

Po nuostabaus poilsio paplūdimio pakrantėje ir prie baseino, vakarais susirinksime prie laužo ir kartu su Ievos Žigonės vedimu, eisime dar giliau į save, į išsilaisvinimą, per intuityviai Ievos parinktas praktikas, paskaitas, kvėpavimo pratimus ir meditacijas.

272014320_145186101208907_7200623200879366931_n
jurgitai
Screenshot 2022-02-01 at 20.14.32

Tantrinio kvėpavimo sesija su Jurgita

Patirti tikrą gyvenimo ekstazę per tantrinį kvėpavimą padės Jurgita Medonė – saviugdos trenerė, vedanti žmones per meilės energiją. Patirsime sąmoningą kvėpavimą įvairiais aspektais. Susipažinsime su jo nauda, technikomis ir leisimės į kvėpavimo patyrimą per innerdance potyrį, judesį ir šokį, susijungiant kartu su kakava ir patirsime sąmoningą kvėpavimą per tantrinį aspektą, kuriame susijungia garsas, kvėpavimas ir judesys (transformuosime seksualinę energiją į kūrybinę). Plačiau susipažinsime su sąmoningu kvėpavimu, leisime energijai ir deguoniui tekėti kūnu.

aaf3b1b37a2ce04ded4c7cfc53f1f5f3
156210675_197593755488315_4661402459135370748_n
IMG_2493

Stovyklos uždarymui - įspūdinga kakavos ceremonija ant jūros kranto!

Kaip ir senovėje, taip ir dabar kakavos ceremonija yra nuostabus būdas susikurti gydančią, saugią ir jaukią erdvę širdžiai atsiverti. Išgėrus kakavą atsiveria euforinė būsena, paleidžiamos negatyvios emocijos, įvyksta susijungimas su savimi ir visa supančia mylinčia energija. Kartu sukursime erdvę dar labiau užmegzti ryšį vieniem su kitais, švęsime savo nuostabią būtį būnant pasakiškoje vietoje, per labai švelnią energiją ir padėsime savyje išsilaisvinti dieviškai energijai, kuri išsireiškia per kūrybą, gausą ir meilę. Ceremoniją ves Ieva Žigone, o Jurgita Medonė padės atsiverti kakavos dvasiai, leisti jai tekėti per mūsų kūnus ir pamažu, įtraukus judesį, pradėsime švęsti save per ekstatinius šokius!

SVARBU ŽINOTI!

Pirmoje stovyklos dalyje gyvensime gamtoje. Būkite pasiruošę gamtinėms sąlygoms. Su savimi turėkit purškiklį nuo odų, gertuvę vandeniui, skrybėlę nuo saulės, labai lengvą ir patogią aprangą ir avalynę. Geriausia lengvos suknelės ir sportinės basutės. Kelionės metu venkite kelnių ir šortų. Tulumo miestui ir gyvenimui viloje turėkite gražių suknelių vakarinėms dalims, taip pat baltą aprangą stovyklos uždarymo ceremonijai.
Norime akcentuoti, kad vilose miegojimas bus dvivietėse lovose, kurių kambariuose dažnai būna dvi arba net trys. Turėkite mintyje, kad reikės ilsėtis grupėse. Tokia jau Meksikos ypatybė – labai retai įmanoma rasti apgyvendinimą, kad visi kambariai būtų dviviečiai. Mūsų išrinktas apgyvendinimas labai nuostabiai tinka prie stovyklos programos, todėl tikimės, kad draugiškas poilsis jums nesukels nepatogumo. Jau po pirmų stovyklos dienų jausitės tikrai artimi, todėl tai tikrai turėtų tapti maža ir visiškai neesmine smulkmena, kuri nesutrukdys nuostabioms patirtims, kurios laukia jūsų Meksikoje. 

O jeigu norėtumėte pajusti kokios iš tiesų išlaisvinančios yra tokio pobūdžio stovyklos...

Dalinamės ypatingomis akimirkomis iš Ievos organizuotos moterų stovyklos Tailande, Koh Phangan saloje 2019 metais. Po nuotraukomis rasite ir dalyvių pasidalinimus, kurie, tikiu, sušildys iš vidaus ir pakvies jus į neįtikėtiną nuotykį, kurį patirsime būdami šventoje Meksikos žemėje.

Stovyklos Meksikoje programa:

Lapkričio 10 d. (ketvirtadienis)

Atvykimas į tarptautinį Kankuno oro uostą. Jums reikės savarankiškai susirasti viešbučio taksi vairuotoją, kuris pasitiks jus išeinant iš oro uosto ir nuveš į viešbutį. Ši diena skirta aklimatizacijai, todėl tai bus jūsų poilsio metas atgauti jėgas po skrydžio, pailsėti ir išsimiegoti.

 

Lapkričio 11 d. (penktadienis)

09:00 Pusryčiai viešbutyje

11:00 Susitikimas su visais stovyklos dalyviais ir stovyklos koordinatore. Kelionė užsakytu transportu į Tulum stovyklaviete, kur visą grupę pasitinka Ieva Žigonė (Atvykus dalyviai įsikuria dvivietėse ir keturvietėse palapinėse)

14:00 Pietūs

16:00 Stovyklos atidarymas, maudymasis senotėje

19:00 Vakarienė

20:30 Susitikimas prie laužo / Paskaita ir vakaro meditacija

 

Lapkričio 12 d. (šeštadienis)

08:00 Rytinė meditacija prie senotės / Maudynės senotėje

09:00 Pusryčiai

10:00 Galimybė masažams

14:00 Pietūs

16:00 Garso terapija

19:00 Vakarienė

20:30 Susitikimas prie laužo, pasidalinimai, meditacija

 

Lapkričio 13 d. (sekmadienis)

08:00 Rytinė meditacija prie senotės / Maudynės senotėje

09:00 Pusryčiai

10:00 Galimybė masažams

14:00 Pietūs

16:00 Temeskalio ceremonija

19:00 Vakarienė

20:30 Susitikimas prie laužo, pasidalinimai, meditacija

 

Lapkričio 14 d. (pirmadienis)

08:00 Rytinė meditacija prie senotės / Maudynės senotėje

09:00 Pusryčiai

12:00 Išvykimas į vilą mieste

Atvykus į vilą apgyvendinimas DAUGIAVIEČIUOSE (šešiavietis ir keturvietis kambarys dalyviams) kambariuose. Miegojimas bus dvigulėse lovose

Visa diena bus skirta laisvam laikui nuostabiajame Tulumo mieste (savarankiškas maitinimas)

 

Lapkričio 15 d. (antradienis)

08:00 Savarankiški pusryčiai (galimybė nusipirkti vaisių mieste ir pusryčiauti viloje arba eiti pusryčiauti į miestą)

09:00 Išvykimas į visos dienos ekskursiją į Čičen Icos piramide Cenote Saamal (ekskursija į kainą įskaičiuota)

Po ekskursijos – laisvas laikas

 

Lapkričio 16 d. (trečiadienis)

Savarankiški pusryčiai jums patogiu metu. Šią dieną galėsite išsinuomuoti motorolerius arba dviračius ir vykti į paplūdimį (~15 min. kelio). Taip pat turėsite galimybę paplaukioti irklentemis arba vykti į ekskursija plaukioti su vėžliais

19:00 Bendra vakarienė įspūdingame Tulumo restorane (įskaičiuota į kainą) 

 

Lapkričio 17 d. (ketvirtadienis)

Savarankiški pusryčiai jums patogiu metu

12:00  Išsikraustymas iš vilos

13:00 – 14:00  Laisvas laikas

14:00 Išvykstame į paplūdimio vilą

15:00 Įsikūrimas ir pietūs viloje. Apgyvendinimas KETURVIEČIUOSE kambariuose

17:00 Tantrinio kvėpavimo sesija su Jurgita Medone

19:00 Vakarienė viloje

20:30 Vakarinis susitikimas su Ieva Žigone paplūdimyje prie laužo

 

Lapkričio 18 d. (penktadienis)

8:00 Ryto joga su Julija

9:00 Pusryčiai viloje

10:00 Lilos žaidimas 

14:00 Pietūs viloje

16:00 Tęsiamas Lilos žaidimas

19:00 Vakarienė viloje

20:30 Vakarinis susitikimas su Ieva Žigone paplūdimyje prie laužo

 

Lapkričio 19 d. (šeštadienis)

8:00 Ryto joga su Julija

9:00 Pusryčiai viloje

10:00 Laisvas laikas viloje

14:00 Pietūs viloje

16:00 Laisvas laikas

17:00 Ruošiamės kakavos ceremonijai

18:00 Stovyklos uždarymas su nuostabiai kakavos ceremonija paplūdimyje

21:00 Vėlyva vakarienė po ceremonijos

 

Lapkričio 20 d. (sekmadienis)

9:00 Pusryčiai viloje

10:00 Atsisveikinimas

11:00 Išvykimas iš vilos / Užsakytas transportas nuveš į Kankuno oro uostą

Programa gali nežymiai keistis atsiradus netikėtoms aplinkybėms

Dalyvavimo informacija

Stovyklos kaina 2’500 EUR žmogui + skrydis (~850 EUR)

Registracija patvirtinama padarius 500 EUR negrąžinamo avanso pervedimą. Norėdami tapti dalimi šio neeilinio ir labai išlaisvinančio nuotykio, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ir mes suteiksime jums savo banko detales, kur ir galėsite pervesti avansą arba pilną sumą. Avansas grąžinamas ligos atveju.

Vietų kiekis ypač ribotas. Į stovyklą keliaus tik 12 dalyvių!

Nedvejokite – jeigu pajutote vidinį norą, dabar pat ir užsiiimkite sau vietą. Tai ekskliuzyvinė, bene privati kelionė.

Į kainą įskaičiuota:

᪥ Transportas iš oro uosto ir į oro uostą

᪥ Pervežimai tarp apgyvendinimo vietų

᪥ Apgyvendinimas visas naktis (9 naktys)

᪥ Dienos ekskursija į Čičen Icą

᪥ Pusryčiai, pietūs ir vakarienė gyvenant stovyklavietėje

᪥ Pusryčiai, pietūs ir vakarienė gyvenant viloje

᪥ Temeskalio pirtis ᪥ Garso terapija ᪥ Jogos pamokos

᪥ Lila žaidimas ᪥ Sąmoningo kvėpavimo praktikos

᪥ Meditacijos ᪥ Kakavos ceremonija ᪥ Ritualai

᪥ Specialiai paruoštos audio meditacijos dalyviams

᪥ Paskaitos ir kita programa, kurią ves Ieva Žigonė

Į kainą neįskaičiuota:

᪥ Skrydžiai iš Vilniaus į Kankuną ir iš Kankuno į Vilnių*

*Skrendant į Kankuną rekomenduojame įsigyti lėktuvo bilietus per KIWI.COM platformą.

* Skrendant atgal iš Kankuno rekomenduojame tarptautinį skrydį Kankunas – Amsterdamas su KLM oro linijomis.

᪥ Kelionės draudimas

᪥ Maitinimas gyvenant Tulumo mieste (3 naktys)

᪥ Masažai (galima užsisakyti už papildomą kainą)

PASIRINKTINAI:

Papildoma ekskursija plaukiojant su vėžliais

Pasiplaukiojimas irklentėmis

Transportas iki paplūdimio gyvenant Tulumo mieste (galima išsinuomoti dviratį arba motorolerį)

Keliaujantiems

DĖMESIO! Būtina pasitikrinti, kokie reikalavimai taikomi vykstant tranzitu per kitas šalis (pvz. Frankfurto, Amsterdamo oro uostai gali reikalauti testo).

Į Meksiką:

Meksika neturi jokių apribojimų dėl COVID! Įskridimas ir judėjimas šalies viduje yra laisvas!

Su savimi reikės turėti:

᪥ Užpildytą formą

᪥ Grįžimo / atgalinį bilietą

᪥ Pasą, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis nei 6 mėnesiai

᪥ Viešbučio rezervaciją Meksikoje (atsiųsime dalyviams)

᪥ Sveikatos draudimą

Į Lietuvą:

Jeigu esate paskiepyti pagal pilną vakcinacijos schemą arba esate sirgę COVID-19, tuomet grįžus į Lietuvą jums nebus taikoma 7 dienų izoliacija. Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Su savimi reikės turėti:

᪥ Užpildytą formą

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.