Video paskaitos + meditacijos

Čia rasite paskaitų, kurios buvo transliuojamos gyvai Sąmoningumo klube, įrašus. Įsigiję paskaitą kartu gausite ir jai skirtą audio meditaciją integracijai. Jeigu norite patirti gyvas paskaitas ir jų metu užduoti jums rūpimus klausimus, junkitės prie klubo! Tai padaryti galite čia.

EGO PASIREIŠKIMAS SANTYKIUOSE

Į santykius žengiame su savomis programomis, išgyvenimais bei ego koncepcijomis. Todėl svarbu, kad būtume pakankamai sąmoningi ir mokėtumėm paleisti praeities nuoskaudas tam, kad galėtume kurti harmoniją santykiuose su artimu žmogumi. Kaip nepasiduoti ego, išmokti jį stebėti ir sukurti harmoningą ryšį tarpusavyje?

Klausyti

DABARTIS SANTYKIUOSE: MEILĖS KLESTĖJIMAS

Kaip bet kokioje situacijoje sukurti nuostabų meilės santykį bei harmoningą ryšį su savo mylimuoju/-a. Kas iš tiesų yra svarbu norint palaikyti vienas kitą ir keliauti į gyvenimą kaip bendražygiams?

Klausyti

MANIFESTACIJA PER SEKSUALINĘ ENERGIJĄ

Seksualinės energijos pažinimas ir priėmimas yra nuostabus procesas, kuris kartais reikalauja kantrybės ir didžiulės tolerancijos sau. Kaip per ją galite manifestuoti svajones ir kurti nuostabius dalykus aplink save sužinosite būtent šioje paskaitoje.

Klausyti

PASITIKĖJIMAS IR LAISVĖ BŪTI SAVIMI

Besąlyginis tikėjimas savimi mūsų gyvenime atveria be galo daug galimybių. Kartais gali atrodyti, kad tai padaryti yra sunku. Tiesa ta, kad mes visą gyvenimą buvome priversti abejoti savimi. Kaip galime efektyviau išgirsti savo vidinį balsą ir, užuot būnant proto kontrolėje, atpažinti jį ir pradėti veikti vadovaujantis juo, o ne baime?

Klausyti

LAISVĖ NUO VIDINIŲ APRIBOJIMŲ

Kur savo viduje save ribojame, dėl kokių priežasčių tai darome ir kur savyje vis dar bijome, nepasitikime ir esame užsisklendę, neleisdami visatos energijai tekėti tiesiai per mus? Kiekvienas iš mūsų turime vidinių apribojimų, tik ne visi sąmoningai suvokiame, kad varžydami save savo realybėse praleidžiame tiek daug gėrio ir atsisakome savo kūrėjo galių.

Klausyti

PRAEITŲ GYVENIMŲ ĮTAKA MŪSŲ GYVENIMUI

Kiekvieno iš mūsų siela yra patyrusi be galo daug įsikūnijimų, kuriuose būtą visko – skausmo, kančios ir daug kitų,įvairių traumuojančių įvykių. Kaip geriau suvokti savo pasąmonę, elgesio priežastis taip pat dabartinių santykių, socialinės padėties, sveikatos šaknis ir kaip transformuoti praeitose patirtyse sukurtus įsitikinimus ir užspaustas emocijas?

Klausyti

IŠĖJIMAS IŠ TRŪKUMO: PIRMI ŽINGSNIAI

Būtent apie tai, kaip išeiti iš trūkumo energijos, sukurti harmoningą ryšį su savo dieviška prigimtimi ir atsiverti realybei, kurioje mylime, pasiduodame, esame prisipildę iš vidaus ir pilnai atsivėrę visoms visatos siunčiamoms dovanoms, sužinosite šioje paskaitoje!

Klausyti

ATLEIDIMO GALIA

Žvelgiant iš platesnės perspektyvos, atleidimas yra tiesiogiai susijęs su mūsų emocine gerove. Pilnai paleidę praeitį patenkame į dabartį, susijungiame su šviesa savo viduje, kuri žino, kaip išgydyti mūsų giliausias ir skausmingiausias žaizdas. Kokia iš tiesų šios praktikos galia ir kaip galime ją integruoti į savo kasdienybę sužinosite šioje paskaitoje,

Klausyti

SAVIVERTĖ

Harmoninga savivertė yra ypatingas būdas patirti save šioje realybėje. Mūsų atsakas į kitus žmones, į darbo iššūkius, į kančios ar grožio regėjimą, į gyvenimo peripetijas – visą tai yra mūsų vidinio pasaulio ir savivertės atspindys. Kiek savyje jaučiame ir puoselėjame savo savivertę, tiek pat ir gausos generuojame savo realybėse.

Klausyti

DĖKINGUMAS

Norint iš tiesų mėgautis gausiu ir pilnu šios realybės patyrimu, dėkingumas turėtų tapti be galo svarbia mūsų kasdienybės dalimi. Tai yra pačių aukščiausių dažnių vibracija, su kuria susilygiavę mes tampame įgalinti visiškai pertvarkyti savo gyvenimus ir į jį pritraukti būtent tai, ko mums iš tiesų reikia. Tai nėra vien pozityvus mąstymas. Tai dvasinis jėgos įrankis, kurį galima ugdyti kaip savo proto, dvasios ir būties būseną.

Klausyti

VIDINIS VAIKAS

Mūsų vidinis vaikas tai mūsų pagrindinė esybės dalis, galinti nuvesti mus į harmoningą ir laimingą gyvenimą. Vaiko vibracija yra pati aukščiausia vibracija, o pasitelkus vidinio vaiko nuoširdžią ir tyrą energiją mes galime sukurti sau tikrą svajonių realybę. Būtent šis ryšys su vidiniu vaiku išlaisvina mus į tikrą pilnatvės patyrimą.

Klausyti