VASAROS SAULĖGRĮŽOS STOVYKLA BIRŽELIO 20-25 D. @ MYLINTI ERDVĖ

Tai labai intensyvi, stipriai gydanti ir transformuojanti stovykla su šamaniniu gydymu. Renkama mišri vyrų ir moterų grupė - DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Pats magiškiausias metas, kai vanduo tampa gyvas ir mums atsiveria galimybė prieiti prie mistiškos visatos informacijos, perkrauti visas savo strukūras ir atsiverti naujoms galimybėms gyvenime. Tai metas, kai saulė pasiekia aukščiausią zenito tašką, o gamta yra pačiame žydėjime. Visa, kas gyva žemėje, yra kviečiama įsilieti į šį gyvybės bujojimą, pasisemti jėgų, atsinaujinti ir švęsti…

Kodėl būtent per Saulėgrįžą?

365 dienų mūsų planetos kelionėje aplink saulę yra ypatingos galios laikai. Planetos metus sudaro keturi pagrindiniai galios taškai, kurie kasmet vyksta maždaug tarp kovo 23 ir rugsėjo 23 d. Būtent per birželio mėnesį vykstančią saulėgrįžą Mėnulio magnetinė trauka yra tokia galinga, kad ji traukia visus skysčius žemėje į save. Kai ši trauka yra stipriausia, riba tarp visatos neaprėpiamų klodų ir mūsų patyrimo šioje realybėje pasidaro ypatingai plona.
Stovyklos metu, būtent per Rasų šventę, subtiliai dirbsime su mus lankančiomis energijomis tam, kad atsiverti gamtos siunčiamoms dovanoms, beribiam meilės šaltiniui savyje, susilieti su viską kuriančia visatos energija, balansuoti šviesą ir tamsą ir atrasti visišką harmoniją savo sielos tyrume.

Stovyklos vieta - Mylinti erdvė

Jūsų lauks apgyvendinimas nuostabioje vietoje – Mylinčioje erdvėje, gamtos ramybės apsuptyje, prie tyro ežero, su švaria ir jaukia erdve praktikoms. Ši vieta turi išskirtinę aurą, kurią papildo ir stebuklingas ąžuolas, kurį vietos šeimininkai vadina Tėvu, taip pat ir akmenų ratas, prie kurio vyksta magiški stovyklų atidarymai ir uždarymai.

Stovyklos vedlė - Ieva Žigonė

Patyrusi sąmoningumo vedlė, sąmoningos realybės kūrėja Ieva turi 7 metus patirties darbo su  žmonėmis, yra pravedusi virš tūkstančio asmeninių sesijų, daugybę stovyklų ir kursų, organizuojant keliones, vedant įvairias grupines praktikas ir terapijas. Ieva mokėsi iš įvairių Lietuvos ir pasaulio lektorių, atrado savo unikalų darbo su žmonėmis metodą, kuris jau padėjo daugybei žmonių pakeisti savo gyvenimą iš esmės.
Dalyvaujant gyvose stovyklose su Ieva galima tikėtis netikėtumų, nes Ieva giliai jaučia kiekvieną dalyvį ir padeda jam pačiam patirti tikrai galingas vidines transformacijas. 
„Visos mano organizuojamos stovyklos yra stipriai transformuojančios. Jų vedimui ir gyliui pasitelkiu vietos energetiką. Dalyviai išvyksta visiškai kitokie, nei atvyko. Tai tikrus vidinius pokyčius inicijuojančios patirtys, kurias vedu labai intuityviai.“ Ieva Žigonė
Screenshot 2022-02-01 at 13.24.46

Mūsų patogumui kokybišką, augalinį maistą mums gamins privatus šefas Rokas

„Esu „Mylinčios erdvės“ virtuvės šefas. Labai myliu maistą, turiu gilų ir artimą santykį su tuo, ką valgau. Tikriausiai daugelis vis aiškiau pradedam pastebėti, kokią įtaką maistas turi mūsų gyvenimuose. Jis suteikia energijos mūsų kūnams, nuspalvina ir sužadina jausmus ir, žinoma, jis labai ivairus, jausmiškai gilus ir skanus!
Geriausias maistas, mano supratimu, yra vaisiai, daržovės, todėl ir savo meniu stengiuosi įtraukti kuo daugiau lengvo, spalvingo maisto. Tai tokia pagrindinė filosofija iš kulinarinės perspektyvos – maistas, kuris patenkina mūsų pojūčius, yra turtingas, įdomus, įvairus ir kartu leidžia mums gerai jaustis fiziškai ir energetiškai. Dėl šių priežaščių gaminu praktiškai ekskliuzyvų veganišką maistą iš viso pasaulio virtuvių, patiekalus, kurie man patinka ir yra įdomūs žmonėms, mažiau susipažinusiems su veganiškos virtuvės įvairove.“  – Mylinčios erdvės šefas Rokas
18510a91-cb7c-446b-88ab-69c6150b8514

Ypatinga stovyklos programa pilnam savo energijos perkūrimui

Joga su Julija Važnevičiene

Rytus praktikuosime jogą su Julija Važnevičiene – sertifikuota Yoga Alliance Jogos mokytoja (Vinyasa Flow, Prana Flow), sertifikuota Lila žaidimo vedle. Be studijų ir praktinių žinių Julija turi nuostabią dovaną – ypač stiprią empatiją, kuri padeda jai tiksliai pritaikyti žmogui labiausiai jam/-ai tinkančią techniką bei nuvesti į jam/-ai labiausiai rūpimo klausimo atsakymą bei atsiverti laisvei. Rytiniai užsiėmimai su Julija padės įsižeminti, subalansuoti fizinę ir emocinę savijautą ir dar giliau susijungti su savimi.

Lila žaidimas su Julija Važnevičiene

img_0101-scaled
215226603_286658929915130_4166036641213571095_n
IMG_E6805-e1527777981912

Taip pat Julija visiems dalyviams praves Lilą – žaidimą, vedantį intensyvaus energetinio proceso link. Žaidimas išrašytas jogų prieš kelis tūkstančius metų Indijoje, jis dar vadinamas Dievų Žaidimu. Jo metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save.

Grupinė masažo terapija su Ieva Matule - Prisilietimo jėga

2
120662609_3649862848358133_5788227239862561088_n
3

Ieva – kvalifikuota gydomojo masažo specialistė, „Temple style“ lomi lomi nui bodywork praktikė. „Kūnas – žemėlapis į mūsų vidinį pasaulį, atsisukę į jį, galime pasiekti giliausius savo širdies kampelius. Tikiu, kad kiekvienas kūnas yra neišsiamiamos išminties šaltinis, atpalaidavus įtampas ir emocijas glūdinčias už jų, galime pasiekti šią išmintį ir laisvai ja naudotis kiekvieną gyvenimo akimirką.”  Stovyklos metu Ieva ves grupinę masažo terapijos sesiją ir, taip pat, turėsite galimybę už papildomą kainą įsigyti jums tinkamiausią, asmeninę masažo sesiją su Ieva.

Garso terapija su Simonu Margiu - Marga sąmonė

195822243_145286707652264_464173220064733206_n

Stovyklos programą praturtins garso masažo specialistas Simonas. Garso vonios – tai sveikatinimo procedūra, kuria mėgautis ir patirti turėtų kiekvienas norintis susigrąžinti ar sustiprinti harmoniją savo organizme. Šios procedūros metu yra naudojami dainuojantys tibetietiški dubenys. Simono grojimo tikslas – sužadinti sąmoningą tokių garsų įsiklausymą ir vesti protą į nežinomas ir neaprėpiamas garso įvairovės kuriamas erdves, kurios sužadintų sąmonės augimą ir brendimą.

Mėlynojo lotoso arbatos gėrimo ritualas ir sąmoningo sapnavimo praktika

Screenshot 2022-06-15 at 09.58.19
lotus
Screenshot 2022-06-15 at 09.58.14

Mėlynasis lotosas (Nymphaea caerulea) yra nuostabaus grožio augalas, kuris šimtmečių šimtmečius Egipte buvo garbinamas ir laikomas šventu. Netgi šių laikų egiptiečiai sako, kad mėlynojo lotoso gėlė jiems simbolizuoja kūrybą ir atgimimą. Ši arbata veikia labai atpalaiduojančiai ir jos pagalba galima patirti ryškius, sąmoningus sapnus. Stovyklos metu vieną vakarą atliksime šios arbatos gėrimo ritualą ir į jį įtrauksime ir specialią meditaciją. Tuomet eisime į nakties praktiką: taikysime sąmoningo sapnavimo technikas, kad patirtume atsibudimą savo sapnuose. Būdami atviri gauti teigiamą, euforišką šios šventos gėlės poveikį, turėsime galimybę iššifruoti mūsų pasąmonės žinutes ir aiškiau išgirsti savo dvasinius vedlius.

Pagerbimo ritualas motinai Žemei, vandeniui, orui ir ugniai

IMG_7179
IMG_7184
Screenshot 2022-04-28 at 12.51.55
Prašysime galingų gamtos energijų pagalbos, apsaugos ir vedimo. Tačiau prieš prašant išreikšime savo dėkingumą ir pagarbą specialaus pagerbimo ritualo metu, kur kursime mandalą, susitelksime į vidinį savo ryšį su gamtos jėgomis. Atgaivinsime savo intuityviąją prigimtį jausti ir būti kartu su stichijomis ir gamtos elementais. Ritualas vyks birželio 21 d. prasidėjus vasaros saulėgrįžai. Po ritualo pradėsime šamaninę ceremoniją.

Šamaninė ceremonija

IMG_7190
3d91574c-3869-4a7b-a301-ac3e7810e324
IMG_7205
Drąsi, savęs pažinimo kelionė, prieš kurią suformuluosime asmenines intencijas ir keliausime į beveik 6 valandas trunkantį ritualą. Šiam ritualui pasitelksime gamtoje esančią stiprią dievišką energiją, kuri padeda išgydyti save tiek fiziniame, protiniame, emociniame, tiek dvasiniame lygmenyje. Viena sesija, gali prilygti 6 mėn. psichoterapijos užsiėmimų. Tai išskirtinė proga patirti tokią galingą patirtį labai saugioje aplinkoje. Ritualą ves Ieva Žigonė. Ieva turi daugiau nei 5 metus patirties su šamaninėmis praktikomis. Patirtis įvairiose šamaninėse kelionėse, keliaujant su vietos šamanais ir gyduoliais padėjo Ievai atverti intuityvius gebėjimus vesti specialias ceremonijas pasitelkus gydančią gamtos galią.

Ritualinė pirtis su pirtininke Silvija ir Rasų nakties maudynės

IMG_6521
Screenshot 2022-04-28 at 12.57.10

Stovykloje jūsų laukia ilga, maloni ritualinė pirtis su pirtininke Silvija Šimulyte. Švelnūs kvapų prisilietimai, rasos lašelių nusėtas odos paviršius, lengvi ir gilūs įkvėpimai – lyg prie savęs, lyg prie pasaulio, prie bendrumo… Saugumas ir ramybė, kūną ir sielą gaubianti tyla, grįžimas į atjautą ir buvimą, norą dalintis, norą apsikabinti – štai tokie patyrimai laukia kiekvieno dalyvio ir dalyvės! Po pirties ritualo patirsime stiprų susijungimą su ugnimi ir galiausiai maudysimės vidurnakčio stebuklingame vandenyje. Tai bus tarsi įšventinamas į naują gyvenimą. Įspūdingi potyriai garantuoti! Stebuklingą Rasų naktį sutiksime būdami vandenyje, savo tyrume ir nuoširdume, kvėpuosime gyvenimą, garbinsime aplink viską, kas gyva. Švęsime šią gyvybės šventę būtent per ritualines maudynes, apsirengę baltais drabužiais, susiliedami su gamtos energija ir pasinerdami į pačias giliausias savo sielos kerteles. 

Šventinė kakavos ceremonija

IMG_7174
IMG_7175
IMG_7209
Stovyklą uždarysime su ypatinga, magiška kakavos ceremonija, kurią ves Ieva Žigonė. Jos metu keliausime gilyn į savo širdis ir švęsime visišką išsilaisvinimą ir naują gyvenimą. Kakava yra gamtos dovana mums ir ja pasikliovė mūsų protėviai. Medicina, kuri tinkamai vartojama, gali padėti mums atverti savo širdį, nerti giliau į savęs pažinimo kelią ir atsiverti kūrybinei laisvei. Kakavos ceremonijos tradicijos atkeliavo iš Meksikos, Actekų civilizacijos, kur kakava buvo naudojama įvairioms ritualinėms apeigoms – susijungimui su amžinosios meilės esencija. Šiais laikais kakavos ceremonijos plačiai paplito po pasaulį kaip galimybė labiau pažinti, pajausti ir išlaisvinti save. Tai vadinamasis dievų gėrimas, dieviškasis nektaras, gyvybės sėkla.

Pasiklausykite kokios iš tiesų išlaisvinančios yra tokio pobūdžio stovyklos...

Dar keletas atsiliepimų iš dalyvių!

 • Ramunė

  Atsimenu kaip šiandien tą dieną kai atvažiavau į stovyklą pas Ievą. Viskas atrodė taip nauja ir dar neištyrinėta - nauji žmonės, Ieva, kurią tada mačiau pirmą kartą gyvai. Aš nebuvau nusiteikusi ir neturėjau jokių lūkesčių, bet aš išvažiavau iš stovyklos tapusi nauju žmogumi. Tokį išlaisvinantį patyrimą, kokį apturėjau būdama su Ieva, esu patyrusi tik sąmoningo sapno metu, kuomet suvokiau, kad sapnuoju ir pradėjau savo sapno platybėse skristi. Nors stovykla jau praėjo iki šiol tikiu, kad tokios patirtys yra būtinos kiekvienam žmogui, kuris tiki, kad egzistuoja šis tas daugiau, nei fizinis kūnas. Koks gėris buvo susijungti su visais stovykloje buvusiais žmonėmis ne tik emociškai, bet ir dvasiškai. Aš iki šiol jaučiu tokį beribį dėkingumą, kad net žodžiais sunku apibūdinti. Kokią mes savyje nešiojamės galią, laisvę, harmoniją, MEILĘ! Meilę ir šviesą - šias dvi pačias stipriausias energijas, kurios gali ištirpinti bet kokias kliūtis savo norimos realybės kūrime ir leisti skristi pilnai. Ačiū, Ieva, kad esi, kad daliniesi, kad organizuoji tokias galingas stovyklas. Tu esi stebuklas, kuriuo sekti yra taip gera.

  Ramunė
 • Solveiga

  Jeigu man kas nors būtų pasakęs, kad vos per kelias dienas galiu pasikeisti, nebūčiau patikėjus nei vienu iš šių žodžių. Kaip tai įmanoma? Juk esame kas esame! Po šios stovyklos supratau, kad tai tebuvo mano ribotas protas, sakantis, kad negaliu, kad nereikia, kad užtenka. Tokio išsiplėtimo vidinio, kokį patyriau stovykloje pas Ievą - aš nežinojau, kad tokia patirtis egzistuoja. Ievos vedimas, praktikos, jos rūpestis ir neišsemiama meilė kiekvienai pasaulyje gyvenančiai būtybei, organizmui, gyvūnui, žmonėms… Ir kai supratau, kad Ieva atspindi mus visus ir visą tai mes jau turime savyje, manyje įvyko tokia stipri transformacija. Aš esu iki dabar paskendusi nuostaboje nuo savęs, nuo savo neribotų galimybių, kurias suvokiau turinti. Mano gyvenimas pasikeitė realiai per tą mažą laiko tarpą. Nuo to laiko esu sąmoningumo kelyje, kuris yra toks džiuginantis ir tuo pačiu jaudinantis. Ir visą tai dėka mano sprendimo, kad tą dieną įsigijau kelionę į Ievos stovyklą. Ačiū, ačiū, ačiū. Už meilę, už rūpestį, už priminimą, kad gyvenimas gali būti toks platus. Toks mielas. Gera gyventi.

  Solveiga
 • Vytautas

  Džiaugiuosi, kad nepasirinkau kito varianto, kurį buvau pasirinkęs šiam savaitgaliui. Aš visada sakau, kad neturiu ką pasakyti. Bet patirtis rodo, kad kai pradedu - kažkas gaunasi. Atvažiavau pakankamai stipriai išsibalansavęs. Per visą savaitgalį, patirtis, manau, kad man pavyko neblogai save susicentruoti. Jaučiuosi gerokai stipresnis, pasitikintis. Manau svarbiausias mano tikslas buvo patirti Ievos vedimą stovyklose. Kai tiek mažai žmonių susirenka džiaugiuosi galėdamas gauti pilną tiek jos dėmesio, rūpesčio ir meilės. Ačiū Ieva, kad daliniesi, darai ir uždegi kitus! 

  Vytautas
 • Justina

  Prieš važiuodama čia neturėjau didelių lūkesčių, bet žinojau, kad viskas bus gerai, jaučiau tai visa savo esybe. Pirmą vakarą per meditaciją man atėjo suvokimas, kad turiu intenciją sugrįžti namo. Aš tuo metu galvojau, kad sugrįžimas namo yra į sielą, į stipresnį savęs pažinimą. Bet po šiandien praktikų pajutau labiau besiveriančią savo širdį ir tuomet atėjo dar vienas suvokimas, kad aš jau esu namuose, su jumis visais. Tokio pobūdžio stovyklos yra be galo ypatingos ir unikalios, nes būnant tarp žmonių, kurie taip pat atverinėja savo širdį, suvoki, kad mes visada esame namuose, tik kartais pamirštam kaip į juos pasibelsti. 

  Justina

Stovyklos programa:

Birželio 20 d.

17:00 Atvykimas, įsikūrimas

19:00 Vakarienė

20:00 Susipažinimo ir intencijų ratas. Vakaro meditacija

22:00 Poilsis

 

 

Birželio 21 d.

8:00 Joga

10:00 Pusryčiai

11:00 Speciali audio meditacija gamtoje

12:00 Sąmoningo kvėpavimo sesija 

14:00 Pietūs

16:30 Proto atpalaidavimo praktika, emocijų paleidimai

19:00 Vakarienė

20:30 Mėlynojo lotuso arbatos gėrimo ceremonija, meditacija aktyvinanti sąmoningą sapnavimą.

22:00 Poilsis

 

 

Birželio 22 d.

8:00 Joga

9:00 Pusryčiai

11:00 Atsipalaidavimo praktikos 

13:00 Ritualas Mamai Žemei, Vandeniui, Orui ir Ugniai

14:00 Gydanti gamtos medicinos ceremonija

21:00 Lengvi užkandžiai

22:00 Ceremonijos uždarymas esant geram orui prie laužo

 

 

Birželio 23 d.

8:00 Joga

10:00 Pusryčiai

11:00 Lilos žaidimas

14:00 Pietūs

16:00 Lilos žaidimas

18:00 Vakarienė

20:00 Ritualinė pirtis su Silvija

24:00 Ritualinės maudynės

 

 

Birželio 24 d.

9:00 Joga

11:00 Pusryčiai

12:00 Grupinė masažo terapija (Ieva Matulė)

14:00 Pietūs

16:00 Garso terapija (Marga sąmonė, Simonas Margis)

19:00 Vakarienė

20:30 Pasidalinimai ir vakaro meditacija

22:00 Poilsis

 

 

Birželio 25 d.

8:00 Joga

10:00 Kakavos ceremonija

13:00 Stovyklos uždarymas

14:00 Pietūs

15:00 Išvykimas

Papildoma informacija vykstant į stovyklą

Atkreipiame dėmesį, kad miegojimas bus bendroje erdvėje, atskirose lovose, o dušas bus lauke, bet užtikriname, kad visa aplinka ir jos ypatinga energetika atpirks visus jūsų lūkesčius. Labai rekomenduojame pasiimti ausų kimštukus dėl užtikrintai ramaus miego!

Tai gali būti vienas įspūdingiausių gyvenimo nuotykių!

Ši stovykla prilygsta mėnesio laiko kelionei į tolimus kraštus su išskirtinėmis praktikomis!

Kaip manote kiek galėtų kainuoti tokia ypatingai turtinga stovykla su gyvenimą keičiančiomis giliomis patirtimis ir tiek daug nuostabių vedlių, kur dėl mažo dalyvių skaičiaus gausite išskirtinį dėmesį ir priežiūrą? Galbūt 3000 eur? Ne, ir tai būtų nepakankama suma įvertinti to, ką jūs gausite šioje stovykloje…

Dalyvavimo informacija

Ši investicija yra verta žymiai daugiau, tačiau mes suteikiame jums galimybe dalyvauti šioje stovykloje už 1200 eurVISKAS ĮSKAIČIUOTA!
 Rezervacijai patvirtinti reikalingas 200 eur negrąžinamas avansas. 
Norint dalyvauti stovykloje susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

Pajusk tikrąjį susijungimą su gamta jau dabar!

Kaip gera yra būti viena su viskuo kas yra! Specialiai tau ir tavo ryšio su gamta atkūrimui paruošėme magišką NEMOKAMĄ meditaciją, kuri jau laukia tavęs! Tau tereikia užpildyti žemiau esančią formą.
.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.