TRANSERFINGAS - LIKIMO VALDYMO GALIMYBĖS

ĮRAŠAI

IKI BIRŽELIO 19 D. KURSUI TAIKOMA 50% NUOLAIDA!

Perkant Transerfingo kursą vietoj 199€ dabar mokėsite tik 99€!

Speciali žinutė nuo Ievos Žigonės TAU!

Kursas apie labai įdomią, kvantine fizika paremta realybės valdymo sistemą pavadinimu „Transerfingas“. Šią sistemą apibendrino ir plačiajai visuomenei pateikė rusų autorius, fizikas ir mistikas Vadim Zeland.
„Daugiau kaip 10 metų praktikuoju transerfingą. Puikiai žinau visas jo subtilybes ir niuansus. Kurso metu su jumis pasidalinsiu galinga informacija ir praktikomis, kurios yra 100% veiksmingos tuo atveju, jeigu yra sąžiningai praktikuojamos kasdienybėje.“Ieva Žigonė
Šiuo metu Lietuvoje nėra kur įsigyti jo knygų, todėl šis kursas yra ypatingai aktualus ir tiems, kurie nėra susipažinę su transerfingu ir tiems, kurie yra skaitę jo knygas, tačiau pilnai neintegravo visų šios likimo valdymo sistemos principų į savo gyvenimą. Per mėnesį Ieva pasidalino savo asmenine patirtimi ir pagrindiniais momentais, kurie yra patys svarbiausi taikant Vadim Zeland teorinę medžiagą savo realybėje.
Pats Zelandas sako, kad visą tai, ką jis perteikia savo knygose, nėra jo mokymas. Tai yra žinios, kurias žmones jau žinojo nuo pat žmonijos atsiradimo laikų. Jis tiesiog paėmė ir perteikė šias žinias moderniai visuomenei.

Šis kursas skirtas visiems, kurie

❁ Nori daryti stiprią itaką savo realybei
❁ Nori patirti tikrąją savo minčių galią
❁ Nori prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą
❁ Nori kurti gražesnę realybę sau ir savo aplinkai
❁ Nori pradėti gyvventi 110 procentu ir imti iš gyvenimo absoliučiai VISKĄ!

Pasiklausykite, kaip stipriai iš tiesų veikia Transerfingas!

Dar keletas atsiliepimų iš dalyvių!

 • Aušrinė

  Pasibaigus paskutinei paskaitai pagalvojau, kad labai noriu patyrinėti, kur sau meluoju ir jau kitą dieną visai netikėtai gavau situaciją, susijusią su veikla, kuri išprovokavo tokias stiprias emocijas ir kūno reakciją, kad net nesitikėjau, ir atsakymas buvo toks aiškus, kad tikrai nenoriu ta konkrečia veikla užsiimti, nors prieš tai buvau save įtikinus priešingai, leidau toms emocijoms išbūti, labai padėkojau situacijai, kad ji taip aiškiai man leido pamatyti vieną iš melų sau ir po to atėjo palengvėjimas. Suvokiau, kad ši veikla ne man, kad ji sukelia manyje daug pasipriešinimo, kurį ilgą laiką ignoravau, nes buvau save įtikinus, kad turiu tuo užsiimti. Šis suvokimas palengvino mano kasdienybę ir dabar galiu atsiverti naujoms galimybėms 💜 Ir apskritai, kiekvieną dieną vis daugiau lengvumo, vis ilgiau pavyksta būti būsenoje, kurią noriu patirti ir būti dabartyje 😉🌿 Ačiū tau, Ieva, labai 🙏🤍

  Aušrinė
 • Odeta

  Sekasi puikiai. Tokia vidinė laimė, ramybė. Net nesitikėjau, kad taip greit gali įvykti vidiniai pokyčiai. Atrodo pats organizmas, ar kaip pavadint, iškart blokuoja visas blogas mintis ir nerimą. Lyg pasako iškart stop. Lyg išskridus jaučiuosi, bet labai gera 😄  Tiesa, minčių valdymas man ne naujiena. Esu perskaičiusi galybe knygų apie tai. Bet tik dabar jaučiu, kad tikrai žinau ką turiu daryti. Ačiū Jums Ieva 💛 Jau kuris laikas jus seku ir be galo norėjau kokio nors jūsų kurso, bet atrodė nelabai įmanoma šiuo metu. Net sunku patikėti tuo kas dabar vyksta 🙏🏻

  Odeta
 • Elinga

  Pajutau norą pasidalinti, kaip man sekasi. Mano protas labai stiprus, jame sėdžiu jau 27 metus. Viskas pas mane yra sukontroliuota, paaiškinta 😄 Žinau kaip,kas ir kada bus. Nusipirkau šį kursą ir po pirmos paskaitos norėjau parašyti Ievai, kad išeinu, nes tai nesąmonė ir noriu, kad man gražintų pinigus. Vėliau nusprendžiau, kad leisiu sau pažaisti, juk nieko neprarasiu. Protas toliau aktyviai aiškino, kad taip nebūna, kad švaisto laiką. Net ir šioje grupėje dalinausi, kad protas nerimsta. Tačiau žaidimo nenutraukiau. Padėkoju protui, kad saugo, globoja mane. Ir po truputį protas tyla, nes pradeda vykti realūs dalykai, kurių jis negali nuneigti. Iš pradžių įsivaizdavau save turinčią savo nuomonę ir gebančią ją atstovėti. Gavau, tokią situaciją, kur to ir reikėjo. Man pavyko 🙏 Pradedu jausti vis daugiau vidinės energijos, ramybės 💜 Antras dalykas ko siekiu yra dirbti sau. Mylimą darbą, kuris būtų lengvas, iš meilės ir pajautimo. Ir vakar gavau patvirtinimą iš visatos 🤩🦋 Dabar jau 100% žinau, kad mes kuriame savo realybę, kad mes galime pasirinkti ir mes renkamės visada.😌

  Elinga
 • Odeta
  Sveiki 🧡 Man jau gaila, kad liko tik savaitė kurso... Tiesiog noriu pasidalint, kad net būnant nuolatiniame triukšme, su 2 mažais vaikais ir viska darant turbo greičiu, nes kitaip nieko nespėji. Net ne visu 100% atliekant visas meditacijas ir praktikas. Viskas taip veikia, kad net sunku tuo patikėt! Jau dabar aš:
  1. Atradau visiška vidinę ramybę ir laimę
  2. Myliu save kaip niekad anksčiau
  3. Santykiai su vaikais tapo dar geresni, nes man jau nebe pikta dėl išdaigų ar apverstų namų
  4. Man ėmė sektis viskas, ko tik imuosi!
  5. Net mano 4-metė dukra ėmė realizuot visus savo norus. Nežinau, kaip tai jai persiduoda, bet net ji keičiasi kartu su manimi ir keičia viska aplink.
  Esu be galo dėkinga Ievai 💜🦋 Įsigyti ši kursą buvo vienas protingiausių sprendimu mano gyvenime. Jau vien dėl tos vidinės būsenos dabar, o ką jau kalbėt apie visą kitą.
  Odeta
 • Sandra

  Jaučiu meilę, dėkingumą, gėrį, stengiuosi vis pabūti savyje su savo ramia širdimi. Geras, jausmas būti jūsų prieglobstyje, jaučiasi nuoširdus dėmesys kiekvienam, nuoširdus tikras dalinimąsis. Labai ačiū 🧡🙏 Nuostabūs jausmai mane lydi!

  Sandra
 • Dėkoju tau, Ieva už viską, ką darai dėl mūsų visų. Dėka tavęs vis dažniau patiriu tą jausmą kurį vadinu "TAIP GEEERA BŪTI”. Labai džiaugiuosi, kad pavyko išmanifestuoti šitą kursą ir esu čia, šitoje nuostabioje energijoje ir realybėje! 🙏💜✨

Praėjus šį kursą jūs:

Turėsite visą koncentruotą informaciją apie tai kaip veikia transerfingo principai

 

❁ Gausite galingus įrankius, padėsiančius valdyti savo realybę

 

❁ Turėsite aktyvuojančias meditacijas, kurias galėsite klausyti bet kada vėliau, taip stiprindami visų įgytų įrankių integraciją į savo gyvenimą

 

❁ Jausitės kur kas labiau įgalinti, laisvesni, žaismingesni

 

❁ Į save įsileisite visiškai naują energiją, padėsiančią pažvelgti į save ir savo realybę iš kitos perspektyvos!
3

Kurso tvarkaraštis

Jūsų laukia labai koncentruotos informacijos paskaitos, padėsiančios iš esmės pakeisti suvokimą apie savo gyvenimą ir pamatyti, kiek iš tiesų jūsų mąstymo pakeitimas gali padaryti jam įtakos.
Po kiekvienos paskaitos, prieš pradedant klausyti sekančią paskaitą, būtina duoti savaitę laiko integracijai.

1 PASKAITA

Variantų erdvė. Sužinosite apie galimybę keliauti per įvairius realybės variantus. Nuo ko priklauso mūsų patiriamas realybės variantas, kaip jį pakeisti. Švytuoklių įtaka mūsų tikrovei. Pusiausvyros jėgų pasireiškimas, perteklinio potencialo veikimas mūsų gyvenime, kas labiausiai trukdo išsipildyti mūsų troškimams?

 

 2 PASKAITA

Sąmoningas sapnavimas ir kaip tai susiję su realybės valdymu. Vidinis ir išorinis ketinimas, kas tai yra? Kaip pasitelkus išorinį ketinimą kurti savo realybę? Kuom kontrolė, valdant savo gyvenimą, skiriasi nuo sąmoningumo? Kaip kuriasi skaidrės? Sielos ir proto vienovė, leidimas sau turėti, dvasinio komforto būsena. Kaip atskirti svetimus tikslus? 

 

 3 PASKAITA

Energijos valdymas. Kas yra freilingas ir kaip tai veikia? Judėjimas gyvenimo linijomis. Asmenybės daroma įtaka, santykiai su kitais žmonėmis. Koordinavimas – kodėl tai reikalinga valdant savo realybę?

 

 4 PASKAITA

Nesėkmės dėsnis, ketinimo deklaravimas, dualusis veidrodis, dieviškos kūrybos aspektas. Visos informacijos apibendrinimas. 

Papildoma informacija jungiantis prie kurso

Prisijunkite į šią ypatingą kelionę, kuri visiškai apvers jūsų senąjį suvokimą apie save, pakraus nauja energija, įkvėps ir įgalins naudotis šiais įrankiais valdant savo realybę!

ĮRAŠAI

TRANSERFINGAS - LIKIMO VALDYMO GALIMYBĖS

 • 4 dalių paskaitų ciklo įrašai apie transerfingą su Ieva Žigone
 • Audio meditacijos po kiekvienos paskaitos
 • Specialios užduotys ir praktikos
 • Bendraminčių grupė
 • Galimybė dalintis uždaroje Facebook grupėje
ARBA

Informacijai

Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina. 

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.