Kursas skirtas savo aukščiausio potencialo aktyvavimui

Praėjus pagrindines savęs gydymo, pažinimo ir suvokimo pakopas, priartėjome prie paskutinės programos dalies — kūrybinio potencialo išlaisvinimo. Šis kursas skirtas savo unikaliausių talentų atskleidimui, suvokimui, kad esate kur kas daugiau, nei apie save manėte ir leidimui sau būti dieviškos energijos išraiška.
Ar galėtum investuoti į save 8 € į dieną*?

Paskaitų, meditacijų ir savarankiškų užduočių pagalba atsakysime į šiuos klausimus:

Kokie yra mano tikrieji talentai?

Kokia veikla mane labiausiai įkvepia?

Kaip paleisti menkavertiškumą?

Koks mano ryšys su viską kuriančia energija?

Kaip patirti stebuklus savo gyvenime?

Jeigu jūs:

 • Jaučiate, kad nerealizuojate savęs

 • Nerandate savo mėgiamos veiklos

 • Neatskleidžiate visų savo gebėjimų

 • Neturite pasitikėjimo darant tai, kas iš tiesų patinka

 • Turite mėgstamą veiklą ir norite joje dar labiau atsiskleisti ir įgalinti dar daugiau kūrybiškumo

 • Norite labiau įprasminti savo buvimą šiame gyvenime

…tuomet šis kursas jums! Čia gausite reikiamus įrankius, kurie padės dar labiau sustiprinti pasitikėjimą savimi ir išlaisvinti iki šiol nesuvoktą potencialą.

KĄ VEIKSIME?

Prisiminsime/atrasime savo talentus

Suvoksime ir įvertinsime savo unikalumo dovaną

Susijungsime su unikalia dieviška prigimtimi

Atsiversime dieviškai kūrybai

Mokysimės pajusti savo ryšį su viską kuriančia energija

Pasitelksime kūrybinę energiją savo norimos realybės formavimui

Suvoksime save kaip Deivę/Dievą

Paleisime menkavertiškumą

Išmoksime pastebėti ir patirti stebuklus savo gyvenime

Išsigryninsime sielos veiklą/-as

Integruosime pasitikėjimą dievišku planu

KĄ VEIKSIME?

Prisiminsime/atrasime savo talentus

Suvoksime ir įvertinsime savo unikalumo dovaną

Susijungsime su unikalia dieviška prigimtimi

Atsiversime dieviškai kūrybai

Mokysimės pajusti savo ryšį su viską kuriančia energija

Pasitelksime kūrybinę energiją savo norimos realybės formavimui

Suvoksime save kaip Deivę/Dievą

Paleisime menkavertiškumą

Išmoksime pastebėti ir patirti stebuklus savo gyvenime

Išsigryninsime sielos veiklą/-as

Integruosime pasitikėjimą dievišku planu

Mokymus sudaro:

8 paskaitų įrašai su Ieva Žigone

Paskaitų įrašai yra uždaroje Facebook grupėje. Galite klausytis įrašą bet kada jums patogiu metu.

4 neurografikos užsiėmimų įrašai su Arturu Urbučiu

Sertifikuoto neurografikos specialisto „Gyvenimo kokybės dirbtuves“ užsiėmimų įrašai, kurių metu, taikant neurografiką, geriau suvoksime save ir padarysime pokyčius savo neurosistemoje.

Bendravimas su dalyviais

Uždara grupė – tai saugi bendraminčių erdvė, kurioje turėsite galimybę dalintis ne tik namų darbais, tačiau konsultuotis rūpimais klausimais su daugybe grupiokiu, praėjusių šią kelionę.

Savarankiškos užduotys

Specialūs namų darbai, kuriuos įgyvendinsite ir pristatysite vieni kitiems programos eigoje, taip integruodami paskaitų informaciją į kasdieninį gyvenimą.

AUDIO MEDITACIJOS

Specialios 15 min. trukmės audio meditacijos, kurios skirtos kiekvienam rytui ir vakarui pagal programos temą.

DOVANA

4 neurografikos užsiėmimai su Arturu Urbučiu!

Neurografika – vienas efektyviausių naujos realybės formavimo būdų, kurio metu vyksta sąmoningas neuronų jungčių transformavimo procesas.

Gyvenimo kokybės dirbtuves ves sertifikuotas neurografikos specialistas Arturas Urbutis

„Kai atradau neurografiką – pamačiau, kad galiu ne tik suvokti kūrėją savyje, bet ir jį patirti. Dirbtuvių metu suvoksime savo potencialą, nes tik suvokta galia įgauna kūrybinę jėgą.“

Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

  Edita
  grožio specialistė
 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė
 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

  Aušra
  mama
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita
 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

  Kristina
  jogos mokytoja

ĮRAŠAI: 8 savaičių programa

prijungimas prie 4 uždarų kurso grupių Facebooke

 • 32 paskaitos su Ieva Žigone
 • 16 paskaitų su kurso svečiais
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

Paskaitų įrašai liks visada prieinami jums patogiu metu.

Svarbi informacija dėl pinigų grąžinimo: pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

*Dienos kaina apskaičiuota padalinus bendrą programos sumą, atsižvelgiant į mokėjimo būdą, iš programos dienų skaičiaus. Mokant iš karto viena programos diena kainuoja 8.o4 €, mokant dalimis - 9.21 €.

Norite paklausti?

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.