Ar įmanoma realizuoti svajonių gyvenimą?

Kažkada, lankstydama drabužius rūbų parduotuvėje kurioje dirbau, pagalvojau: "kas jeigu kažkada aš galėčiau sau leisti ateiti į šią parduotuvę apsipirkti ir galėčiau išleisti kelis šimtus tik drabužiams?" Tai atrodė taip nerealu...

Vėliau, dirbdama kitoje parduotuvėje, reklamų prižiūrėtoja (tiesiog turėjau prižiūrėti, kad visos reklamos būtų vietoje, pagal akcijinius pasiūlymus ir t.t..), pagavojau: „kas jeigu kažkada aš būčiau šių reklamų kūrėja?“ Tai irgi atrodė labai nereali mintis, tačiau leidau sau apie tai pagalvoti.
Buvau labai nemaloniuose santykiuose, po išsiskyrimo, pagalvojau: „o kas jeigu būčiau su žmogumi, su kuriuo iš tikrųjų būtų labai gera?“ Leidau sau trumpai įsivaizduoti kaip galėtų atrodyti mano tobuli santykiai.
Atrodo tokios mažos ir nereikšmingos mintys, tose situacijose, kuriose man nepatiko būti, kažkokiu stebuklingu būdu visos virto tikrove. Gal dėl to, kad labai nuoširdžiai ir tyrai bent kelias akimirkas leidau sau patikėti, kad tai įmanoma. Tuo metu, dar nesupratau, kad įmanoma savo gyvenimą paveikti, sąmoningai valdant savo mąstymą…
Tik tuomet, kai tai supratau, prasidėjo tikras žaidimas! O kas jeigu? Kas jeigu viskas įmanoma? Ko dabar norėčiau, kaip norėčiau gyventi? Tuo metu, neseniai baigusi studijas ir jau įgyvendinus visus, prieš tai įvardintus dalykus, klausiau savęs: „o kas toliau?“

2010-2014 m.

Kas jeigu gyvenčiau sostinėje, dirbčiau prestižinėje kūrybos industrijos kompanijoje, dalyvaučiau madingiausiuose vakarėliuose su įdomiais ir sėkmingais žmonėmis? DONE!
IMG_4593

2014-2016 m.

Kas jeigu įkurčiau savo verslą? Pati sau būčiau direktore? Kas jeigu tas verslas iš tikrųjų būtų sėkmingas ir dirbdama žymiai mažiau laiko aš generuočiau trigubai daugiau pajamų? DONE!
IMG_4595
Kas jeigu gyvenčiau erdviuose apartamentuose ant ežero kranto? DONE!

2016-2018 m.

O kas jeigu galėčiau keliauti daugiau nei 4 kartus per metus, patirčiau visiškai laisvą grafiką, galėčiau didžiąją laiko dalį leisti gamtoje, meditacijoje, SPA? Kas jeigu uždirbčiau daugiau nei 4000 EUR per mėnesį visiškai lengvai ir džiaugsmingai darydama tik tai, kas mane labiausiai įkvepia? DONE!

2018 m.- dabar

Kas jeigu patirčiau visiškai neįtikėtiną ir stebuklingą gyvenimą, pilną nuotykių, būnant besąlyginėje gausoje? Kas jeigu gyvenčiau nuolatiniame savo svajonių išsipildyme? DONE!
Kaip matote mano realybė keitėsi priklausomai nuo mano vidinio išsilaisvinimo ir leidimo sau patirti daugiau ir gausiau. Iš pradžių maži dalykai atrodė kaip dideli, todėl jokiu būdu nebūčiau sugebėjusi peršokti iš limituotos patirties į šią, visiškai neribotą patirtį, kurią patiriu dabar. Vidiniam išsiplėtimui reikia laiko…

Tačiau kaip iš vis tai įvyko? Nejaugi man taip pasisekė?

Ne, tai transerfingas - likimo valdymo galimybės!

Mano gyvenimas yra gyvas praktikų įrodymas

Norite sužinoti daugiau? Tuomet kviečiu jus sudalyvauti NEMOKAMAME vebinare „SĄMONINGAS REALYBĖS KŪRIMAS“, kuris vyks vasario 27 d., 19:00 val. 
Jums tereikia užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir į savo el. paštą gausite nuorodą į uždarą Facebook grupę, kur ir vyks šis NEMOKAMAS vebinaras!
Pasikvieskite ir draugus, kuriems būtų įdomu pradėti matyti gyvenimą iš kiek platesnės perspektyvos. 
.

Ką gausite šiame vebinare?

❁ Galimybę susipažinti su mano asmenine istorija, kuri aiškiai parodys, kad svajonių gyvenimas gali tapti realybe

 

❁ Progą atrasti sau rezonuojančios informacijos apie minčių galią ir tai, kaip iš tiesų galima sąmoningai valdyti savo likimą

 

❁ Suvokimą kuriose savo gyvenimo srityse norėtumėte pokyčių

 

❁ Gebėsite pažvelgti šiai tiesai į akis ir atrasti savyje įkvėpimo pagaliau įgyvendinti tai, ko jau ilgą laiką troškote!
.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.