3 dienų intensyvus renginys padės išlaisvinti jūsų kūrybinį potencialą ir įgalins jus sąmoningai kurti savo realybę.

DĖMĖSIO! Renginys vyks spalio 15-17 d.

Kas jūsų laukia renginyje?

❁ Joga ir kvėpavimo praktikos;
❁ Galingos, aktyvuojančios meditacijos;
❁ Intensyvios tranformacinės technikos;
❁ Emocijų paleidimo pagrindai;
❁ Manifestacijos pagrindai;
❁ Realybės kūrimo dirbtuvės;
❁ Įspūdinga kakavos ceremonija skirta visiškam išsilaisvinimui ir visapusės gausos aktyvacijai;
❁ Augalinis maistas;
❁ Švari erdvė be svaigalų;
❁ Savaitės 15 min. audio meditacijų paketas, skirtas rytui ir vakarui;
❁ Specialus Zoom susitikimas su Ieva Žigone, kuris vyks po renginio;
❁ Bendraminčių grupė;
❁ Komfortas, galimybė lankytis SPA centre;
❁ Galimybė apsigyventi Vilnius Grand Resort viešbutyje.

Savaitgalio programą vesiu aš - IEVA ŽIGONĖ

Sąmoningu realybės kūrimu užsiimu daugiau nei 10 metų. Šio savaitgalio tikslas – padėti tau pažinti kūrėją savyje, rasti pasitikėjimą, padėti tau sugrįžti į pilnatvę ir suteikti įrankius, su kuriais galėtum kurti savo svajonių realybę.

Nepažįsti manęs? Susipažinkime!

Taip pat renginyje dalyvauja:

Rytis Lukoševičius

Geriausias emocijų paleidimo meistras Lietuvoje. Paleidimų metodo mokėsi studijuodamas JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“ ir „Sedona method“ tiesiogiai iš Hale Dwoskin.

Milana Jašinskytė

Milana Yoga įkūrėja ir Holistinės gyvensenos bei dvasinio intelekto koučerė. Renginio metu ši nuostabi moteris bus viena iš jogos praktikių, kuri jums ves nuostabias, sielą atgaivinančias jogos treniruotes. Milana Yoga – gyvenimo būdas išplečiantis sveikos gyvensenos, pozityvaus mąstymo ir tikro džiaugsmo ieškojimo ribas!

Mindaugas Rainys

,,Noriu, kad jogos praktikoje praktikuodami jogą žmonės bent akimirką nebejaustų nerimo“ – sako televizijos projektų prodiuseris, režisierius, vedėjas, o dabar ir jogos mokytojas – Mindaugas Rainys. Kelią į jogą Mindaugas atrado prieš šešerius metus, vedamas smalsumo ir noro pažinti jogos praktikos fizinę pusę.

Justė Arlauskaitė Jazzu

Nuostabi Lietuvos muzikos atlikėja ir unikali savo realybės kūrėja. „Džiaugiuosi, kad tokie renginiai pasiekė jau ir Lietuvą. Aš dalyvausiu, kviečiu ir tave!“ – atlikėja Justė Arlauskaitė Jazzu.

Otilija Dieaz

Šamaninės muzikos atlikėja ir gyduolė. Paskutinę renginio dieną Otilija sukurs magišką atmosferą iškilmingoje renginio uždarymo ceremonijoje. 

Rolandas Žigonis

Menininkas, tapytojas, kurio meną galėsite išvysti renginio metu. Subtiliojo pasaulio pajautimas ir atsisukimas į Motiną Gamtą – didžiulis įkvėpimo šaltinis Rolando kūrybai. Dvasinės kelionės po Pietų Ameriką menininkui atvėrė unikalų suvokimą apie pasaulį – tai jis perteikia savo kūryboje.

Dalyvių patirtys

 • Giedrė

  Prieš kursą jaučiausi taip, tarsi kad ir ko imuosi, niekas nesiseka. Norėjosi tiesiog viską mesti ir kardinaliai keisti gyvenimą. Kol vieną dieną iš aplinkos gavau informaciją, jog vyksta kursai naujai gyvenimo kokybei. Tiesą sakant, Ievos visai nežinojau, bet jaučiau didelį poreikį pradėti kursus. Likau sužavėta. Informacija, kurią seniai žinojau ir buvo tiesiog informacija, nes ją tik dalinai naudojau. Bet čia esantys namų darbai iškrutino iš esmės!

  Giedrė
 • Sandra

  Dabar labai aiškiai suprantu, kad turiu daryti VEIKSMĄ, kad turiu eiti per savo BAIMES ir dabar kaip niekad jaučiu, kad GALIU. Jaučiu, kad labai stipriai paauginau savo pasitikėjimą savimi. Dar labiau įsisąmoninau savo unikalumą, nepakartojamumą (tuo pačiu ir kitų). Jaučiu stipresnį ryšį su Dievu. Esu kur kas didesniame pasitikėjime ir ramybėje, žinau, kad viskas vyksta man pačiu harmoningiausiu būdu.❤

  Sandra
 • Eurelija

  Aš ramiau reaguoju į situacijas, kurių negaliu kontroliuoti. Labiau priimu save, nes pradžioje atrodė, kad viskas manyje nepatinka. Pagaliau vėl pajutau, kad galiu mylėti. Santykiai su vyru pagerėjo trigubai, išdrįsau kalbėtis, reikšti jausmus. Išdrįsau jį priimti ir leisti mylėti. Pagaliau išdrįsau filmuoti savo online treniruotes „Eurelijos treniruotės“ uždaroje grupėje. Oiiii, kiek buvo nepasitikėjimo pradėti, nors buvau įkalbinėjama jau nuo pavasario ir jeigu ne šis kursas, taip ir nebūčiau išdrįsusi. Ir tai man atnešė finansinę gerovę kaip tik tuo metu, kada labiausiai reikėjo.

  Eurelija
 • Eglė

  Meditacija man dabar didžiausias malonumas teikiamas iš išorės, jeigu galima taip išsireikšti. Nes tik ji padeda sugrįžti į save, į ramybę, pusiausvyrą, pilnatvę. Anksčiau atrodydavo, kad malonumą ir kažkokį pasitenkinimą suteikia maistas, gėrimai. Dabar tai atrodo taip paviršutiniška. Atėjo suvokimas, kad niekas neduos TO jausmo, kuris visada yra viduje. Reikia tik į jį sugrįžti. Susitelkti į save. Būtent to mane išmokė meditacija.

  Eglė

Šis renginys skirtas tau, jeigu nori:

❁ Į savo realybę pritraukti daugiau sėkmės visose gyvenimo srityse;

❁ Įgyvendinti savo svajones, kurias seniai atidėliojai;

❁ Pažinti savyje esantį milžinišką potencialą;

❁ Išlaisvinti kūrybiškumą, gebėjimą priimti nestandartinius sprendimus;

❁ Daugiau pasitikėti savimi ir visata, kuri tave veda;

❁ Išlaisvinti gebėjimą savo realybėje generuoti daugiau gausos;

❁ Paleisti tave ribojančius įsitikinimus ir užspaustas emocijas;

❁ Suvokti, kad viskas, ko tau reikia yra tavo viduje, o ne išorėje.

pexels-cindy-gustafson-675313
Renginys vyks nuostabioje vietoje…

„Vilnius Grand Resort”

Vos 20 min. nuo Vilniaus centro, ežerų, beržynų bei vingiuojančių kalvų apsuptyje įsikūrusiame poilsio ir laisvalaikio komplekse!

Didžiąją laiko dalį praleisime erdvioje konferencijų salėje, kuri talpina net 1000 dalyvių!

Renginyje užtikrinsime atstumus ir laikysimės visų prevencinių rekomendacijų tam, kad galėtumėm bendrauti bei dalyvauti įvairiose praktikose ir tau paruoštose veiklose.

Renginio dalyviai laisvą laiką galės leisti nuostabioje ežero pakrantėje arba SPA centre, baseinų ir pirčių zonoje.

Visiems renginio dalyviams į kainą yra įskaičiuotas maitinimas (pietūs ir vakarienė). Maistas bus specialiai gaminamas tik iš augalinių produktų.

Renginio metu galite laisvai rinktis – ar apsigyventi viešbutyje ar nakvynei grįžti namo.

Po trijų dienų intensyvaus darbo su savimi, tu patirsi:

Ką reiškia stebėti mintis ir priimti jausmus bei emocijas.

Kaip transformuoti ribojančius įsitikinimus.

Kaip grįžti į taiką su savimi.

Kaip perprasti proto iliuzijas ir išsilaisvinti iš jų.

Kaip kurti savo realybę iš pilnatvės, o ne trūkumo.

Koks jausmas besąlygiškai tikėti savimi.

Naujos perspektyvos, kad laisvė jau yra tavo viduje, atvėrimą.

Didesnį ramybės pojūtį viduje. 

Šis savaitgalis skirtas atsitraukti, pailsėti nuo visų savo veiklų, socialinių vaidmenų, primestų programų ir net įsitikinimų apie patį save. Taip, įsitikinimai iš esmės kuria ir apsprendžia mūsų gyvenimą. Per šias tris dienas turėsi galimybę susitikti su savo bendraminčiais, kurie galbūt taps naujais draugais, ypač jeigu iki šiol trūko sąmoningų draugų savo aplinkoje. Taip pat paskutinę renginio dieną tavęs laukia staigmena!

Pasižymėk data – 2021 10 15-17 – ir skirk šį savaitgalį investuoti į save! Užtikrinu nuostabų laiką ir stiprius patyrimus, vedančius visiško išsilaisvinimo link!

PILNA SAVAITGALIO PROGRAMA:

Spalio 14 d. ATVYKIMAS

Laisvas laikas

Laikas gamtoje

Apsilankymas SPA centre

Spalio 15 d. IŠSILAISVINIMAS

Joga

Pusryčiai

Dirbtuvės

Pietūs

Dirbtuvės

Vakarienė

Meditacija

Spalio 16 d. KŪRYBA

Joga

Pusryčiai

Dirbtuvės

Pietūs 

Dirbtuvės

Vakarienė

Meditacija

Spalio 17 d. ŠVENTIMAS

Joga

Uždarymo šventė

Renginį užbaigsime su magija!✨

Paskutinę renginio dieną mūsų visų laukia magiška kakavos ceremonija, skirta užtvirtinti visas dirbtuvėse įgautas žinias ir dar labiau susilygiuoti su savo aukščiausiuoju potencialu!

kakava

Kakava padeda subalansuoti mintis bei atsiverti paslėptiems įgūdžiams, talentams, kūrybiniams sugebėjimams ir autentiškai prigimčiai. Ji lydi į sveikesnį, subalansuotą gyvenimo būdą tavo kūnui, protui ir sielai.

Keliaukime į NAUJĄ REALYBĘ kartu!

Kiekvienas savyje talpiname neribotas galimybes, dievišką potencialą ir esame pajėgūs čia ir dabar gyventi visiškoje pilnatvėje, harmonijoje ir gausoje. Suvokus, kad viskas, ko reikia nevaržomam gyvenimui, iš tikrųjų yra viduje, gyventi pasidaro kur kas paprasčiau. Tad šio renginio metu aš padėsiu tau prisiminti savo tikrąją dieviškąją prigimtį bei potencialą, supažindinsiu su pagrindiniais manifestacinės technikos veikimo principais – įrankiu, kurį įvaldęs(-usi) galėsi kurti realybę, apie kurią visuomet svajojai.

Tam, kad sėkmingai manifestuotum, renginio metu praktikuosime emocijų paleidimo technikos pagrindus. Tai tau padės transformuoti bet kokias užspaustas emocijas, atrasti savyje įsitikinimus, kurie trukdė gyventi gausoje ir pilnatvėje, paleisti praeitį bei nerimastingas mintis apie ateitį, kurios atimdavo dalį tavo energijos ir neleisdavo būti šioje akimirkoje.

Žinant šią techniką, galima taikyti ją sau ir paleidinėti emocijas vienam, taip pat tai galima daryti ir su kito vedimu. Šiuo ypatingu metu emocijų paleidimo technikos išmanymas labai praverčia padedant sau grįžti į balansą, lengvumą ir ramybę. Išmokę šią techniką pereisime prie manifestacinės technikos ir pradėsime gilintis, kaip ji veikia ir kaip ją naudoti, norint savo gyvenime kurti gausą ir pilnatvę!

Jeigu dažnai jauti:

Nepasitikėjimą savimi;

Destruktyvias mintis, nukreiptas į save ar gyvenimą;

Nesaugumą dėl ateities;

Perdėtą norą kontroliuoti situacijas ir kitus žmones;

Disharmoniją santykiuose su aplinkiniais ir artimaisiais;

Nežinią, kaip elgtis su savo jausmais ir tave dažnai apima dvejonės;

Gyvenimo prasmės praradimą;

Įkvėpimo ir kūrybiškumo trūkumą –

tuomet šis renginys skirtas BŪTENT TAU!

pexels-skyler-ewing-4672331

Labai išsamiai apie renginį pasakoju šiame video:

Į bilieto kainą įskaičiuota:

✓3 dienų programos grafikas;

✓Pietūs ir vakarienė viešbučio restorane spalio 15-16 dienomis*;

✓Magiška uždarymo šventė;

✓Specialios audio meditacijos skirtos savaitei po renginio;

✓Renginio medžiaga.

*Spalio 17 d. iš karto po jogos turėsime magišką uždarymo šventę, prieš kurią dalyviams rekomenduojama nevalgyti pusryčių!
Detalią renginio programą gausite įsigijus bilietą!

Į bilieto kainą neįskaičiuota:

✗Apgyvendinimas;

✗Pusryčiai ne viešbučio svečiams*;

✗Baseino zona ne viešbučio svečiams;

✗Transporto paslaugos ne viešbučio svečiams**.

*Dalyviai neapsistoję viešbutyje, turės galimybę įsigyti pusryčius vietoje už papildomą kainą.
**Galite pasinaudoti galimybe ir atvykti į vietą autobusu iš Vilniaus NEMOKAMAI! Visa informacija čia.

Renginio dalyviams viešbučio rezervacijai taikoma speciali kaina!

Į kambario kainą taip pat bus įskaičiuoti pusryčiai ir neribotas naudojimas „Aqua pool“ baseino erdve! 

Siūlomi kambariai yra vienviečiai arba dviviečiai! Specialias kainas rasite čia. Daugiau informacijos apie kambarius rasite „Vilnius Grand Resort“ puslapyje!

Norėdami atlikti rezervaciją rašykite [email protected] arba skambinkite + 370 5 273 9700

Tam, kad jums būtų pritaikyta speciali kaina, rezervuojant kambarį būtina nurodyti pavadinimą “Realybės kūrimo savaitgalis”. 

Visi dalyvaujantys dirbtuvėse bus prijungti į uždarą Facebook grupę, kurioje turės galimybę kooperuotis dėl atvykimo į „Vilnius Grand Resort“ ir ieškoti bendraminčių bendrai kambario rezervacijai.

Be to, visi, kurie nuspręs apsigyventi viešbutyje, gaus galimybę:

❁Savo patogumui pasirinkti norimos klasės kambarį;
❁Nemokamai lankytis baseino komplekse;
❁Mėgautis viešbučio pusryčiais; 
❁Iš anksto (spalio 14 d.) pasimėgauti SPA paslaugomis, laiku gamtoje;
❁Penktadieniui (spalio 15 d.) išaušus, nuo ryto pilnai įsitraukti į savaitgalio programą!

Kas tavęs laukia renginyje?

❁ Joga ir kvėpavimo praktikos;

❁ Galingos, aktyvuojančios meditacijos;

❁ Intensyvios tranformacinės technikos;

❁ Emocijų paleidimo pagrindai;

❁ Manifestacijos pagrindai;

❁ Realybės kūrimo dirbtuvės;

❁ Įspūdinga kakavos ceremonija skirta visiškam išsilaisvinimui ir visapusės gausos aktyvacijai;

❁ Augalinis maistas;

❁ Švari erdvė be svaigalų;

❁ Savaitės 15 min. audio meditacijų paketas, skirtas rytui ir vakarui (vertė 99 EUR)

❁ Specialus Zoom susitikimas su Ieva Žigone, kuris vyks po renginio;

❁ Bendraminčių grupė;

❁ Komfortas, galimybė lankytis SPA centre;

❁ Galimybė apsigyventi Vilnius Grand Resort viešbutyje.

Reguliarus bilietas

Tiems, kas pirmą kartą dalyvaus mano mokymuose

ARBA

Bilietas kitų kursų dalyviams

8 sav. programos, praeitų gyvenimų, sapnavimo mokymų ir NAUJO gausos sąmonės programos dalyviams

ARBA

Jei renginys bus atšauktas dėl Covid-19 apribojimų, pinigai bus grąžinti.

Yra tikimybė, kad dalyvaujant renginyje jums reikės turėti neigiamą Covid-19 testą arba galimybių pasą. Mes sekame įstatymus ir dėl bet kokių pakitimų informuosime jus likus vienai arba dviems savaitėms iki renginio pradžios.

Jei, dėl susiklosčiusių aplinkybių, paaiškėtų, kad renginyje dalyvauti nebegalite, Jums bus suteikta bilieto vertės nuolaida kursams ir/arba renginiams. Būtinai praneškite mums el. paštu [email protected], likus dviem savaitėms iki renginio. Pranešus vėliau, mes turėsime iš nuolaidos išskaičiuoti 52€ už maitinimą.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, rašyk tiesiogiai el. p. [email protected] arba skambink nr. + 370 (670) 04 550


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.