Programos

Atsiverk savo vidinio pasaulio horizontams!

Savaitgalis skirtas visiems, kurie nori ypač kokybiško dėmesio sau ir atsivėrimo pokyčių, nes rugpjūčio 22 d. prasideda pilnatis, kurios energiją mes panaudosime vidinei transformacijai.

Daugiau

Tapk viena su dieviškos gausos sąmone!

Ar galite atsiverti galimybei, kad egzistuoja pasaulis, kur visi galime gyventi absoliučioje gausoje? Ar galite bent trumpam įsivaizduoti, koks būtų jausmas būti tokiame susijungime su visata, kad viskas jūsų realybėje vyktų tarsi pamojus burtų lazdele? Ir tai yra įmanoma!

Daugiau

Keliaukime į NAUJĄ REALYBĘ kartu!

Šiais permainingais laikais nelieka nieko kito, kaip tik surasti pastovumą naujoje gyvenimo kokybėje ir suvokti, kad viskas, ko reikia, yra būtent tavyje ir tik tu esi savos realybės kūrėjas!

Daugiau

Giliai transformuojanti 8 savaičių programa

Jeigu jauti, kad norėtum pagerinti savo gyvenimo kokybę, harmonizuoti santykius su savimi, savo artimaisiais ir pasauliu, nori daugiau ramybės ir atsipalaidavimo, tave domina, kaip galėtum geriau realizuoti savo talentus ir savo veikloje įkūnyti daugiau prasmės, kviečiu tave į giliai transformuojančią 8 savaičių programą, skirtą naujai gyvenimo kokybei. Prisiimk atsakomybę už savo gyvenimą ir prisijunk jau dabar!

Daugiau

Kurk savo realybę kol sapnuoji!

Sąmoningas sapnavimas yra įrankis, galintis padėti tapti žymiai sąmoningesniu savo realybėje. Tai be galo gili praktika, vedanti prie išsilaisvinimo iš dualios tikrovės konceptų ir iliuzijų. Savęs patyrimas už kūno ribų atveria duris suvokimui, kad esame kur kas daugiau nei kūnas – mes esame amžinos esybės, nuolat patiriančios save.

Daugiau

Pasinerkite į harmoniją santykiuose

Ar esate girdėję, kad santykiai yra viena iš labiausiai auginančių dvasinių praktikų? Juose patiriame daugiausia iššūkių ir jie mus veikia stipriausiai. Būtent santykiuose turime galimybę išgydyti save nuo praeities traumų. Tikrieji dvasiniai santykiai gydo mus nuo nemeilės sau.

Daugiau

Perkelk savo kasdienę savijautą į naują lygį

Kviečiu prisijungti į savaitės trukmės meditacijų programą! Kaip manai, kaip pasikeistų tavo kasdienybė jeigu meditacijai skirtum 15 min. ryte ir vakare? Meditacija – tai esminis įrankis, leidžiantis patirti ramybę, aiškumą ir palaimos būseną kasdien. Tai būdas nepasiklysti minčių, jausmų ar išorinio pasaulio chaose.

Daugiau

Ar išdrįstum pasakyti TAIP?

Ar išdrįstum į savo gyvenimą įsileisti daugiau meilės, taikos ir gausos? O kas, jeigu visata tave pakviestų į magišką patyrimą, kuriame tau reikėtų tiesiog pasiduoti ir viskam sakyti „Taip“? Ar išdrįstum?

Daugiau

Susijunk su savo vidine Deive!

Mes, moterys, savyje talpiname neišmatuojamus gausos lobius, kurie slepiasi mūsų kūrybinėje prigimtyje. Kartais labai mažai dėmesio skiriame savo unikaliai prigimčiai pagerbti. Pamirštame savo grožį, žavesį, gebėjimą kurti meilę ir taiką per kasdienius rūpesčius…

Daugiau

Išbandyk augalinę mitybą!

Kviečiame prisijungti į mėnesio trukmės internetinį kursą „Išbandyk augalinę mitybą“. Šiame kurse padėsime jums išbandyti subalansuotą augalinę mitybą kartu su mitybos specialistu Pauliumi Paulausku, augalinio maisto guru Audriumi Šidlausku ir sveikos gyvensenos praktike bei sąmoningos realybės kūrėja – Ieva Žigone.

Daugiau

Prisijunk prie 3 dienų emocijų išlaisvinimo seminaro

Kviečiu prisijungti į 3 dienų trukmės seminarą, kurio metu supažindinsiu jus su emocijų išlaisvinimo technika ir kaip ją lengvai pritaikyti savo kasdienybėje. Šiame seminare bus sukurta erdvė pasidalinti savo vidiniais išgyvenimais, drąsiai išreikšti save, taip, kaip dabar jaučiasi – be jokių kaukių ir išvedžiojimų. Saugi ir palaikanti erdvė garantuota!

Daugiau

8 SAVAIČIŲ PROGRAMA

Kursas skirtas vidinio santykio su savimi harmonizavimui

Ar kada susimąstėte apie tai, kad viskas, ką patiriate gyvenime – atspindi jūsų vidinį santykį su savimi? Santykiai su socialine aplinka, santykis su mylimuoju, darbu, pinigais ir pačiu gyvenimu yra santykio su savimi atspindys. Todėl pirmoji programos dalis yra apie tai, kaip šį ryšį atkurti ir sustiprinti.

Daugiau

Kursas skirtas santykio su aplinka harmonizavimui

Ar pastebėjote, kad kartais labai lengva „pamesti“ gerą savijautą užklupus netikėtumams? Ar išlaikyti ramybę, kai kas nors vyksta ne pagal planą, kai situacija, santykiai nepateisina jūsų lūkesčių? Stiprus noras sukontroliuoti išorinį gyvenimą paprastai palieka mus su daug nerimo ir įtampos. Todėl antrojoje programos dalyje atkursime ryšį su viskuo…

Daugiau

Kursas skirtas nuo išorės aplinkybių nepriklausančios pilnatvės patyrimui

Kartais nesuvokiame, iš kur ateina pilnatvė ir kaip ją pasiekti. Susikuriame iliuzijas, kad ji egzistuoja išorėje arba ateityje. Šio kurso metu išgyvensime savyje egzistuojančią būties palaimą. Panirsime į absoliučios meilės vandenyną ir maudysimės jame. Aptarsime pagrindines iliuzijas, į kurias įkliūna mūsų protas, patikėdamas…

Daugiau

Kursas skirtas savo aukščiausio potencialo aktyvavimui

Praėjus pagrindines savęs gydymo, pažinimo ir suvokimo pakopas, priartėjome prie paskutinės programos dalies — kūrybinio potencialo išlaisvinimo. Šis kursas skirtas savo unikaliausių talentų atskleidimui, suvokimui, kad esate kur kas daugiau, nei apie save manėte ir leidimui sau būti dieviškos energijos išraiška.

Daugiau

Atsiliepimai