Praeiti gyvenimai – internetiniai mokymai

„Viskas aplinkui mus – nuo krintančių snaigių ir medžių iki žvaigždžių ir elektronų, nuo tolimos praeities iki dar tolimesnės ateities – yra tik projekcija, sklindanti iš aukštesnio tikrovės lygmens, kuris driekiasi už erdvės ir laiko ribų.“

-Michael Talbot, iš knygos „Holograminė visata“

Kai pirmą kartą pamačiau savo praeitą gyvenimą, man buvo šokas… Negalėjau patikėti, kad tai yra ne pirmas kartas, kada esu žmogaus kūne. Suvokiau, kad aš esu amžina esybė ir kiekvienas gyvenimas – tai naujas laiptelis.

Atsimenu, žiūrėjau į ežerą ir galvojau, kad jeigu dabar aš nuspręsčiau nusiskandinti, taigi niekur nepabėgčiau – vėl keliaučiau toliau per įvairius patyrimus. Tai man atvėrė akis ir privertė visiškai kitaip suvokti savo gyvenimą. Iškart mečiau nemėgiamą darbą ir pradėjau gilintis į su dvasingumu susijusias temas, nes suvokiau, kad mano gyvenimas, toks, kokį jį įsivaizdavau, mirė.

Aš niekada į gyvenimą nebežvelgsiu taip kaip ankščiau, nes aš tiesiog nebesu tai, kas buvau anksčiau.

Aš ne mirtinga būtybė, aš esu amžinybė!

Sau taikiau regresinės terapijos techniką, kurios išmokau dvasinių seminarų metu. Po truputį, pasitelkdama sapnus, atsiminiau vis daugiau savo buvusių patirčių ir išmokau jas transformuoti, naudojant savo sukurtą transformacinį metodą.

Vėliau pradėjau skaityti įvairias knygas apie karmą ir buvusius gyvenimus. Jose atradau tokius pačius įrankius, kokius aš jau buvau atradusi savo praktikoje.

Po truputį suvokiau, kad dirbu su praeitais gyvenimais jau ne pirmą kartą. Pradėjau vesti asmenines sesijas žmonėms, kurių metu ne aš jiems pasakodavau, kas jie buvo praeituose gyvenimuose, o jie patys prisimindavo ir patirdavo tai!

Aš išmokau šias technikas pritaikyti kitiems taip, kad jie patys galėtų prisiminti savo buvusias patirtis. Aš tik vesdavau ir padėdavau transformuoti ten užstrigusias emocijas.

Per sesijas patirdavome įvairių netikėtumų, kaip lėtinių ligų išgijimas, santykių transformacija, gausos atsivėrimas.

Prisimenu, kai darėme regresinę terapiją merginai, kurią kankino šalčio alergija, paaiškėjo, kad ji praeitame gyvenime buvo mirtinai sušalusi – šis sutrikimas visiškai išnyko po sesijos. Vienam vaikinui, kuriam buvo labai sunki situacija su pinigais, padarėme transformaciją praeituose gyvenimuose – neilgai trukus, jis netikėtai gavo pelningą pasiūlymą ir net įsigijo naują automobilį.

Per 5 metų praktiką, pravedusi virš 1000 sesijų, įsitikinau, kad praeiti gyvenimai daro įtaką mūsų dabartiniam patyrimui, tačiau tai jokiu būdu ne karma, kurios negalime transformuoti. 

Štai kokius faktus rašytoja Sandra Anne Taylor savo knygoje „Slapta praėjusių gyvenimų jėga“ pateikia apie karmą:

Karma nėra bausmė už mūsų blogus praeities poelgius. 

Karma nėra likimas, kurio neįmanoma išvengti.

Ne visi dabartinio gyvenimo įvykiai yra nulemti karmos.

Karma yra energinis sąmonės įspaudas ar kodas, kuris suteikia dabartiniam gyvenimui tam tikrą kryptį. Karminius įspaudus sukuria mūsų poelgiai, mintys ir ketinimai.

Karma yra tik potencialas, kurį galima keisti. Jeigu karma „bloga“, jos daromą įtaką įmanoma susilpninti. (pastaba: aš pasakyčiau, kad ją įmanoma transformuoti).

Karma yra neįsisąmoninta informacija apie ankstesnius gyvenimus.

Visi mes esame patyrę labai daug praeitų gyvenimų. Žmogus, su kuriuo dabar gyvenate, praeituose gyvenimuose buvo ir jūsų vaikas, ir brolis/sesuo, ir mama/tėtis ir dar įvairiausių vaidmenų patyrėte kartu. Artimos sielos visuomet įsikūnija drauge. 

Ar žinojote, kad šiame gyvenime neįmanoma sutikti žmogaus, su kuriuo neturėjote ryšių praeituose gyvenimuose?

Su visais sutiktais žmonėmis turėjote įvairių patirčių. Štai kodėl, kartais iš niekur įsiliepsnoja didžiulė aistra nepažįstamam žmogui, o kitas žmogus atrodo toks atgrasus, nors nieko jums nėra padaręs ir jį matote pirmą kartą. 

Aš padėsiu jums atpažinti įvairius ryšius, kuriuos patiriate šiame gyvenime. Padėsiu padaryti transformaciją daugybei esamų situacijų ir santykių.

Šios technikos įvaldymas – neįkainojimas įrankis, kuris padės jums visiškai kitaip pažvelgti į savo gyvenimą ir jame esančius santykius.

Kartais vedu sesijas mamoms, kurios sako jaučiančios nesąmoningą pyktį savo vaikui. Sesijos metu pasirodo, kad tai jų buvęs vyras, kuris, praeitame gyvenime, jas išdavė.

Įvairiausių netikėtų situacijų atsiskleidžia, kai leidžiame sau tyrinėti amžinybę, jos ryšius ir suvokti, kad viskas sukasi ratu. Ko nesugebėjome mylėti praeitame gyvenime, šiame gyvenime tai atsiras dar arčiau, kad išlaisvintume tą meilę savyje.

Visų sielų tikslas yra grįžti į besąlyginę meilę.

Mes patys kuriame savo patirtis ir santykius taip, kad kuo greičiau išlaisvintume šią besąlyginę meilę, kuri yra mumyse.

Šie mokymai yra skirti labai atviriems ir nebijantiems transformacijų žmonėms.

Atvėrus šią Pandoros skrynią, kelio atgal nebus. Jūs pradėsite jausti viską kitaip negu iki šiol. Jūs pradėsite suvokti, kad viskas yra viena ir vyksta čia ir dabar.

Ar esate tam pasiruošę?

Šiame kurse nagrinėsime:

– Kokios praeitų gyvenimų patirtys daro įtaką dabartinei mano realybei?

– Kokios programos iš praeitų gyvenimų riboja mano sveikatą, gausą, klestėjimą ir savirealizaciją dabartiniame gyvenime?

– Kaip išlaisvinti užspaustas emocijas iš buvusių patirčių ir išgydyti savo kūną, santykius?

– Kaip transformuoti buvusių gyvenimų patirtis suvokiant pamoką ir ją integruojant į šį gyvenimą?

– Kokie buvo mano santykiai su dabartiniais artimaisiais praeituose gyvenimuose?

– Kaip keisti genetinę informaciją, kuri ateina iš mano protėvių patyrimų?

– Kaip susigrąžinti žinias ir buvusius sugebėjimus iš praeitų gyvenimų?

Daugybėje savo vedamų stovyklų ir seminarų buvau liudininkė įvykių, kuomet žmonės labai tiksliai prisiminė savo buvusias patirtis, lyg tai būtų atsitikę dabar.

Dažniausiai šios patirtys buvo stipriai traumuojančios ir skausmingos. Visi teigė, kad šių patirčių transformacija leido jiems pajausti, tarsi nukristų kelerių metų krūvis nuo pečių.

Ir tam nereikalinga hipnozė!

Naudojant mano taikomą terapiją žmogus yra visiškai pilnai sąmoningame būvyje ir gali puikiai orientuotis.

Tai yra tikrai saugus metodas, duodantis tik teigiamą efektą. Tačiau transformacijos gali trukti kurį laiką, taigi, gali būti, kad pradės labai intensyviai grįžinėti praeitų gyvenimų prisiminimai ir dėl to reikės skirti daugiau laiko darbui su savimi.

Kurso metu gali jaustis įvairūs kūno pojūčiai, laikinai sutrikti miegas, paaštrėti empatiniai ir telepatiniai gebėjimai.

Daugiau informacijos šiame video:

Programos eiga

1 Savaitė

Pirmąją savaitę dirbsime su vaizduotės išlaisvinimu, intuicijos aktyvavimu, nes būtent tai mums bus labiausiai reikalinga, tam, kad galėtume prisiliesti prie savo buvusių patirčių.

Darysite specialias meditacijas ryte ir vakare, kurios padės jums dar labiau susijungti su savo intuicija ir išlaisvinti vaizduotę.

Taip pat pradėsime teoriją apie regresinę terapiją.

2 Savaitė

Antrąją savaitę mokysimės praeitų gyvenimų transformacinės technikos ir po truputį pradėsime ją taikyti sau.

Darysime specialias meditacijas, kurios mums padės dar labiau susijungti su savo pasąmone.

3 Savaitė

Trečiąją savaitę toliau gilinsimės į technikos niuansus ir jos pritaikymą.

Darysime specialias meditacijas, kurios leis dar labiau atsipalaiduoti ir pasitikėti procesu, kuris visuomet vyksta tobulai. 

Beje, turėsime laisvą Velykų savaitgalį.

4 Savaitė

Ketvirtąją savaitę prasidės praktikos porose.

Darysime specialias meditacijas pasitikėjimui savimi stiprinti.

Po praktikų vyks užbaigiamoji susitikimo sesija ZOOM platformoje ir paskutinė paskaita.

*Programos eiga gali keistis pagal esamų dalyvių reakcijas, pojūčius ir mano pačios pajautimą.

Po šių mokymų galėsite:

Efektyviai padėti sau iškilus netikėtai situacijai ir kūno negalavimui. 

Vesti regresijos terapiją kitiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos.

Dar efektyviau transformuoti jus ribojančius įsitikinimus.

Suvokti gyvenimą iš žymiai platesnės perspektyvos.

Transformuoti probleminius santykius.

Išugdyti savo empatinius sugebėjimus.

Grąžintis buvusius savo gebėjimus ir talentus iš praeitų gyvenimų.

Anksčiau vesdavau savaitgalinius seminarus, kurių metu žmones apmokydavau daryti regresinę terapiją sau.

O dabar nusprendžiau paruošti išsamesnę mokymų medžiagą, kartu įtraukiant ir praktiką.

Paruošiau mėnesio internetinius mokymus, kuriuose vyks 10 online paskaitų.

Visas 4 savaites dalyviai kasdien darys specialias 15 min. audio meditacijas skirtas rytui ir vakarui, o papildomai vyks 3 gyvi praktiniai susitikimai per ZOOM platformą – jų metu dalyviai galės užduoti aktualius klausimus ir patirti regresijos terapijos vedimą.

DĖMESIO! Mokymų įrašų galimybės įsigyti nebus! Jeigu nori eiti gilyn ir dalyvauti mokymuose junkis dabar!

Mokymai vyks kovo 14 – balandžio 11 d.

Svarsčiau, kiek galėtų kainuoti tokie apmokymai… Galvojau, kad pagal tai, kiek daug man kainuos energijos ir laiko, skiriant dėmesį visiems dalyviams, mažiausiai 1000 €.

Tačiau noriu, kad šią techniką įvaldytų kuo daugiau žmonių, nes tuomet kiekvienas bus įgalintas labai stipriai keisti savo gyvenimą, išgydyti kūną ir santykius, o tai ir yra Naujosios eros esmė –  klestinti žmonija, kuri yra kūrėjo sąmonėje.

Buvau dilemoje tarp kiekybės ir kokybės… Nes tada galbūt priimčiau tik 20 žmonių, kurie taptų tikrais meistrais…  

Tačiau nusprendžiau padaryti šiuos mokymus prieinamus tiems, kas iš tikrųjų yra motyvuoti patirti dar gilesnį savęs suvokimą bei transformaciją ir kainą nuleisti iki 299 €. 

Gera žinia tiems, kas yra praėję 8 savaičių programą! Už tai, kad jūs jau nusprendėte investuoti į save ir nuosekliai keliauti savęs pažinimo keliu, Jums šių mokymų kaina net 111 € mažesnė! T.y., tik 188 €.

Dėl to, kad šiuos internetinius mokymus praėję dalyviai galės ne tik keisti savo patyrimus ir esamą realybę, bet ir vesti regresinę terapiją kitiems žmonėms, tai yra ypač vertinga ir naudinga investicija į save ir savo aplinką.

Vis dėl to, aš nesu atsakinga už dalyvių atvirumą ir gebėjimą patirti praeitus gyvenimus. Todėl šie mokymai negarantuoja, kad jums 100% pavyks pamatyti savo praeitus gyvenimus praėjus programą vieną kartą. Galimai ją teks kartoti, tol kol jūsų sąmonė bus pasiruošusi atsiverti plačiau. 

Mokymų įrašų galimybės įsigyti nebus.

Tokius pat mokymus galimai rengsiu ir ateityje, pagal energiją ir savijautą. Tačiau šiuo metu planuoju mokymus organizuoti tik kovo 14 d. – balandžio 11 d.

Paskaitų tvarkaraštis

• Mokymai prasideda kovo 14 d. ir baigiasi balandžio 11 d.

• Gyvos paskaitos Facebook grupėje vyks:

kovo 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28, 30 ir balandžio 1, 11 dienomis,
20:00—21:00 val. Lietuvos laiku (išliks įrašai).

• Zoom susitikimai vyks:

kovo 20, 27 ir balandžio 10 dienomis,
12:00—14:00 val. Lietuvos laiku.

Prisijungti be programos

8 sav. programoje nedalyvavau

  • 10 paskaitų su Ieva Žigone
  • 4 savačių rytinės ir vakarinės meditacijos
  • 3 gyvi praktiniai užsiėmimai (per ZOOM platformą)
  • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje

arba

Programos dalyviams

Dalyvavau 8 sav. programoje

  • 10 paskaitų su Ieva Žigone
  • 4 savačių rytinės ir vakarinės meditacijos
  • 3 gyvi praktiniai užsiėmimai (per ZOOM platformą)
  • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje

arba

Turi klausimų? Klausk! Mano komanda susisieks su tavimi kaip įmanoma greičiau.


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.