PAVASARIO DETOX PROGRAMA - Gegužės 16 d.- Birželio 5 d.

21 diena naujos energijos Tavo gyvenime!

Ar norėtum susigrąžinti energijos pojūtį savyje? Ar norėtum pagerinti savo sveikatą, vėl jaustis ir atrodyti jaunai ir gyvybingai? Turime nuostabių naujienų! Specialiai jums paruošėme nuostabią 21 dienos organizmo valymo ir stiprinimo programą. Ši programa labai efektyvi, tačiau tuo pačiu lengva ir patogi, pritaikyta visiems, kurie nori pradėti sveikesnį gyvenimo būdą ir po šaltojo sezono iš esmės sustiprinti savo organizmą.

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS DALYVAUJANT DVIESE!

Iki pat holistinės DETOX programos pradžios, gegužės 16 d., kviečiame jungtis du žmones iš karto! Dalyvavimas kartu vietoje 398€ jums kainuos tik 150€ (vienam žmogui dalyvavimas 75€)! 
Ar žinote tą jausmą, kai atrodo na taip, labai norėčiau jau rytoj pradėti sveikiau maitintis, mankštintis, reguliariai medituoti, tačiau rytoj įvyksta kažkas tokio, dėl ko pradžia būna nukeliama dar kitai dienai ir taip galiausiai nieko nepradedate?
Ar žinote, kodėl taip vyksta? Nes neturite palaikymo! Neturite bendražygių, kurie keliautų kartu ir taip pastiprintų jūsų motyvaciją. Neturite palaikančių vedlių, kurie kiekvieną dieną skiria jums savo dėmesį ir nuolat bendrauja su jumis, teiraudamiesi kaip jums sekasi, taip pat – neturite aiškiai suformuluoto tikslo dėl ko tai darote.  
Įsivaizduokite ką galėtumėte pasiekti, jeigu pasiryžtumėte investuoti į tokią programą, kurioje ne tik gautumėte labai vertingas žinias, praktikas, bet ir tobulą palaikymą, dėl kurio jums pavyktų atlikti viską, kas nurodyta programoje ir gauti nuostabų efektą bei pasididžiavimą savimi, kad – TAI PADARIAU!  DABAR renkame tokių pasiryžusių žmonių grupę, kurie nuo gegužės 16 d. kartu su mumis pradės pavasario DETOX programą.

Kūnas, protas ir siela yra neatsiejama sistema!

Daugelis DETOX ir sveikos gyvensenos programos nėra iki galo efektyvios, todėl kad dažniausiai apima tik vieną aspektą – kūną. Tačiau kūno išraiška yra labai stirpiai susijusi su protu ir emocijomis. Todėl negalime vien laikytis dietos, sportuoti ir tikėtis, kad su kūnu bus viskas gerai. Privaloma skirti pakankamai dėmesio proto ramybei ir emocijų higienai. 
Šioje programoje jūs išskirtinai rasite visišką balansą praktikų, kurios skirtos kūnui, protui, emocijoms ir sielai. Tai vienintelė tokia unikali sveikos gyvensenos programa Lietuvoje!
Taip pat labai svarbu tinkamai sukurti motyvaciją. Tikslas niekada negali būti kažkur ateityje, paneigiantis esamą realybės variantą. Tokiu būdu, net ir pasiekus trumpalaikį rezultatą, buvusį būsena labai greitai grįžta. Svarbu perprogramuoti savo pasąmonę, kad ji koncentruotųsi į norimą rezultatą nekuriant priešpriešos dabartiniam realybės variantui, todėl šioje programoje bus naudojamos ir specialios audio meditacijos, sukurtos pasitelkus labai efektyvius sąmoningos realybės kūrimo modelius. Darant jas kartu su pakoreguota mityba, organizmo valymo sistema, judesio ir kvėpavimo praktikomis, jūs turėsime žymiai didesnes galimybes pasiekti norimą rezultatą ir laikytis naujų įpročių programai pasibaigus. Tai garantuos ilgalaikį efektą!

Programos vedliai - patyrę sveikos gyvensenos propaguotojai:

Julija Važnevičienė

Sertifikuota Yoga Alliance Jogos mokytoja (Vinyasa Flow, Prana Flow), sertifikuota Lila žaidimo vedlė, emocijų paleidimų instruktorė, holistinės sveikos gyvensenos praktikė bei gyvenimo keliautoja ir mylėtoja.

“Visos žinios ir visi lobiai yra ne kažkur, o mumyse, mūsų kūnuose. Norint gyventi pilnai gyvenimą ir gyventi jį meilėje bei pilnatvėje pagrindas yra švarus, mylimas, sveikas kūnas. Posakis “Sveikame kūne – sveika siela” neša savyje didžiulę išmintį. Kūno sveikata tolygiai koreliuoja su mūsų mentaline bei emocine sveikata, štai kodėl taip svarbu apjungti juos kartu, norint iš tiesų kokybės gyvenime. Ieškojus ilgą laiką harmoniją atradau jogos ir emocinio intelekto sąjungoje, ką ir praktikuoju. Mano įrankiai yra patikrinti ne tik manimi, bet ir šimtmečiais, jogos praktika, kuri savyje turi ne tik fizinį aktyvumą, o ir kvėpavimo, meditacijų technikas, taip pat bendrai sveikos ir harmoningos gyvensenos principus, emocijų paleidimo – priėmimo technika, Lila žaidimo išmintis, Reiki energetinis nukreipimas, savarankiškas studijavimas skirtingų psichologijos krypčių.

Tomas Slivskis

Profesionalus kineziterapeutas (7 metai patirties tiesiogiai dirbant su žmonėmis ir padedant jiems atstatyti kūno sveikatą, olimpinės sunkiosios atletikos rinktinės kineziterapeutas), privatus sporto treneris (5 metai praktikos), sveikos gyvensenos entuziastas ir praktikas. 

 „Savo specialybę pasirinkau, nes visą gyvenimą domino kūno, proto, sveikatos temos, gamtos pažinimas. Mano siekis – kūno ir proto harmonija, sveikas gyvenimo būdas. Remdamasis holistiniu požiūriu ir suvokdamas stiprią emocijų, vidinio ir išorinio pasaulio įtaką kūno sveikatai, dirbdamas su žmonėmis ieškau esminių problemų priežasčių ir  integruoju sveikas gyvenimo būdo praktikas.

PLIUS šiai programai specialias audio meditacijas paruoš:

Screenshot 2022-04-19 at 17.20.40

Ieva Žigonė

Sąmoningos realybės kūrėja, įkvepėja, lektorė, jau daugiau kaip 12 metų kurianti savo realybę iš meilės, harmonijos ir visiško pasitikėjimo visata.

Jau daugiau nei 5 metus padedu kitiems prisiminti save ir tai mane be galo įkvepia. Tūkstančiai pravestų asmeninių sesijų leido man suvokti, kokie visi esame panašūs ir kaip kiekvienas turime galimybę absoliučiai perkurti savo realybę. Susibūrė nuostabių žmonių komanda, kuri man padeda įgyvendinti visus mano projektus. Tad dirbame tam, kad suteiktume profesionaliausias sąmoningumo paslaugas tiems, kurie sieka savo aukščiausio potencialo atskleidimo. Tik prisiminę tai, kas esame iš tikrųjų, galime pradėti gyventi laisvėje. Gyvenimo kūryba, tai nuostabus žaidimas, kuriame galime tyrinėti save ir atrasti vis daugiau galimybių. Viskas, ko reikia, yra mūsų viduje, kviečiu tai atrasti kartu!“

Susipažinkite su programa ir vedliais!

Kas jūsų laukia šioje programoje?

kaleblog
Kvėpavimo praktikos
Mitybos rekomendacijos
Organizmo valymo programa
Jogos pamokos
Intuityvaus judesio praktikos
Specialios audio meditacijos
On-line susitikimai su programos vedliais ir dalyviais
Vitamine-per-salute-e-dove-trovarle-scaled

Programos tvarkaraštis

Kiekvieną dieną jums reikės skirti nuo 20 min. iki 1,5 val. Mes tikime, kad jums pavyks susiorganizuoti jums taip reikalingą laiką sau. Per savaitę turėsime vieną arba du gyvus on-line susitikimus. Suplanuokite jiems savo laiką, o visas kitas praktikas galėsite atlikti jums patogiu metu! 

1 SAVAITĖ

05.16 d. (pirmadienis) 19:00 Programos pradžia (Gyvas on-line susitikimas)
05.17 d. (antradienis) Jogos praktika
05.18 d. (trečiadienis) Praktika savarankiškai
05.19 d. (ketvirtadienis) Jogos paktika
05.20 d. (penktadienis) Praktika savarankiškai
05.21 d. (šeštadienis) Praktika savarankiškai
05.22 d. (sekmadienis) 19:00 Savaitės apžvalga (Gyvas on-line susitikimas)

2 SAVAITĖ

05.23 d. (pirmadienis) Kvėpavimas ir pilvo masažas
05.24 d. (antradienis) Jogos praktika
05.25 d. (trečiadienis) Praktika savarankiškai
05.26 d. (ketvirtadienis) Jogos praktika
05.27 d. (penktadienis) Praktika savarankiškai
05.28 d. (šeštadienis) 19:00 Palaikymo sesija (Gyvas on-line susitikimas)
05.29 d. (sekmadienis) 19:00 Savaitės apžvalga (Gyvas on-line susitikimas)

3 SAVAITĖ

05.30 d. (pirmadienis) Sferinis kvėpavimas
05.31 d. (antradienis) Savimasažas Abhyanga
06.01 d.  (trečiadienis) Praktika savarankiškai
06.02 d. (ketvirtadienis) Laisvo judesio praktika
06.03 d. (penktadienis) Praktika savarankiškai
06.04 d. (šeštadienis) Praktika savarankiškai
06.05 d. (sekmadienis) 19:00 Programos uždarymas (Gyvas on-line susitikimas)
Jeigu negalėsite kažkurią dieną atlikti praktikų – NESIJAUDINKITE! Programa bus paruošta taip, kad nepavykus sudalyvauti kažkurioje iš praktikų, jas galėsite atlikti vėliau, taigi praleidus vieną ar dvi dienas nieko baisaus nenutiks. Galėsite toliau tęsti programą ir atlikti praktikas jums patogiu metu.

SVARBU!

Visos programos metu jums reikės vartoti tris specialius organizmo valymui skirtus žolelių mišinius, kuriuos rekomenduojame užsisakyti iš anksto su specialiu programos dalyviams skirtu pasiūlymu, kurį dalyvis gaus prisijungęs prie programos!
Turėkite omenyje, kad gausite rekomendacijas kas turi būti išimta iš mitybos raciono programos metu, taip pat rekomenduosime kuo tai galima pakeisti ir ką būtina įtraukti į racioną. Rekomendacijos keisis kas savaitę, įeinant į naturalų detox kūno valymasi (diena be maisto) ir harmoningo iš jo išėjimo. Tokiu būdu lengvai įeisite į sveikos mitybos gyvenseną net ir po programos!

Nieko nelauk ir jau DABAR prisijunk į šią visapusiškai naudingą programą! Labai laukiame susitikimo su TAVIMI.

Su meile, Julija ir Tomas.

Informacijai

Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina. 

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.