NEMOKAMAS VEBINARAS - 3 BŪDAI TURĖTI DAUGIAU ENERGIJOS

ĮRAŠAS @ UŽDARA FACEBOOK GRUPĖ

Viena iš labiausiai paplitusių problemų, su kuria kasdienoje susiduria beveik visi žmonės, yra energijos nebuvimas. Dažniausiai žmonės imasi tam tikrų priemonių dirbtinai pakelti energiją, net nesusimąstant, kad tai dar labiau gali kenkti jų būsenai ir ilgalaikėje perspektyvoje įtakoti energijos nebuvimą.
Kviečiame visus išklausyti šio nemokamo vebinaro įrašo, kurio metu apžvelgėme pagrindines energijos nebuvimo priežastis ir pristatėme lengvus būdus kaip išsaugoti ir padidinti savyje energijos kiekį!

Vebinaras skirtas JUMS, jeigu:

Jaučiate įtampą kūne ir prote
Jums sunku susikaupti
Neįgyvendinate savo tikslų, kad ir kaip stengiatės
❁ Vakarais nebeturite visai jėgų
❁ Kiek bemiegotumėte – neišsimiegate
❁ Jaučiate dažną nuotaikos kaitą

ŠIS VEBINARAS TINKA VISIEMS!

Su šiomis problemomis daugmaž susiduriame mes visi – įsivaizduokite, kokį nuostabų šiltąjį metų sezoną galėtumėte patirti, jeigu iš tiesų pradėtumėte dėmesį skirti į savo energiją, jos puoselėjimą, žinoti, kaip jos turėti daugiau? Kaip tuomet praleistumėte šį nuostabųjį sezoną, kuomet atsibunda Žemė, mus supa neišsemiama gamtos gausa, o ir JŪS esate be galo energingi?
Laukiame visų jūsų nemokame vebinare, kur turėsite labai informatyvų bei naudingą laiką su kineziterapeutu Tomu ir Jogos mokytoja Julija, kurie gyvos transliacijos metu pasidalino savo asmenine patirtimi ir žiniomis kaip harmoningai ir natūraliai palaikyti savyje energiją ir taip pagerinti savo gyvenimo kokybę. Prisijunkite prie uždaros Facebook grupės nurodydami savo el. paštą!

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.