Kursas skirtas nuo išorės aplinkybių nepriklausančios pilnatvės patyrimui

Kartais nesuvokiame, iš kur ateina pilnatvė ir kaip ją pasiekti. Susikuriame iliuzijas, kad ji egzistuoja išorėje arba ateityje. Šio kurso metu išgyvensime savyje egzistuojančią būties palaimą. Panirsime į absoliučios meilės vandenyną ir maudysimės jame. Aptarsime pagrindines iliuzijas, į kurias įkliūna mūsų protas, patikėdamas šio gyvenimo rimtumu.

Šis kursas ypatingai svarbus pirmosios ir antrosios mokymų dalių integracijai

Paskaitų, meditacijų ir savarankiškų užduočių pagalba jūs patirsite:

reiškia būti nuolatinėje meilėje

Koks jausmas suvokti, kad viskas, ko reikia jau yra viduje

Koks lengvumas atsiveria visu dėmesiu būnant čia ir dabar

Kaip kurti grožį, harmoniją, meilę savo viduje ir aplinkui

Kaip atpažinti iliuzijas ir jomis netikėti

Ar galėtum investuoti į save 8 € į dieną*?

Jei dažnai jaučiate:

 • Beprasmybę

 • Egzistencinę kančią

 • Atskirumą nuo pasaulio

 • Kasdienybė nebeteikia džiaugsmo, ieškote gilesnės prasmės ir atsakymų

 • Vietoj mėgavimosi daug sprendžiate ir analizuojate

Plečiantis sąmonei ir suvokimui, neišvengiamai prieiname prie dar vieno savęs pažinimo ir suvokimo laiptelio, kuriame mažiau dėmesio skiriame mintims, analizei ir leidžiame sau tiesiog būti stebint čia ir dabar akimirką. Susiliejame su dabartimi ir pilnai ją išgyvename.

KĄ VEIKSIME?

Išmoksime atrasti kasdieninę palaimą

Treniruosimės pastebėti dabarties akimirką kasdienybėje

Suvoksime praeities ir ateities netikrumą

Atsivėrsime meilės energijai

Kursime naują realybę dabartyje, o ne „rytoj“

Integruosime besąlyginę meilę į santykius

Įsisąmoninsime pagrindines 10 gyvenimo iliuzijų ir pradėsime pastebėti jas kasdienybėje

✓ Leisime visatos meilei reikštis per save

Dar giliau integruosime pirmų dviejų kursų informaciją 

KĄ VEIKSIME?

Išmoksime atrasti kasdieninę palaimą

Treniruosimės pastebėti dabarties akimirką kasdienybėje

Suvoksime praeities ir ateities netikrumą

Atsivėrsime meilės energijai

Kursime naują realybę dabartyje, o ne „rytoj“

Integruosime besąlyginę meilę į santykius

Įsisąmoninsime pagrindines 10 gyvenimo iliuzijų ir pradėsime pastebėti jas kasdienybėje

✓ Leisime visatos meilei reikštis per save

Dar giliau integruosime pirmų dviejų kursų informaciją 

Mokymus sudaro:

8 paskaitų įrašai su Ieva Žigone

Paskaitų įrašai yra uždaroje Facebook grupėje. Galite klausytis įrašą bet kada jums patogiu metu.

2 meditacijos ir 2 šokio praktikos 

Per dvi skirtingas ir gilias praktikas tyrinėsime būtį, čia ir dabar akimirką. Dovanojame 2 savityros-meditacijos praktikas su Ugniumi Leimontu ir 2 šokio-judėsio praktikas su Ieva Tatarčuka

Bendraminčiai

Uždara grupė – tai saugi bendraminčių erdvė, kurioje turėsite galimybę dalintis ne tik namų darbais, tačiau konsultuotis rūpimais klausimais su savo grupiokais.

Savarankiškos užduotys

Specialūs namų darbai, kuriuos įgyvendinsite ir pristatysite vieni kitiems programos eigoje, taip integruodami paskaitų informaciją į kasdieninį gyvenimą.

AUDIO MEDITACIJOS

Specialios 15 min. trukmės audio meditacijos, kurios skirtos kiekvienam rytui ir vakarui pagal programos temą.

DOVANA

2 savityros-meditacijos praktikos su Ugniumi Leimontu ir 2 šokio-judesio praktikos su Ieva Tatarčuka!

Esu Bodhi (Ugnius Leimontas) – dėmesingumo, savityros bei meditacijos mokytojas. Netrukus pasirodysiančios knygos apie vaikų meditaciją autorius. Tiek vaikus, tiek suaugusius mokau dėmesingumo bei meditacijos subtilybių. Konsultuoju savityros, emocinio sąmoningumo, įtampų išlaisvinimo klausimais. Džiaugiuosi galėdamas su jumis dalintis tuo, ką pats patyriau bei perėjau tyrinėdamas save, mokydamasis nukreipti dėmesį iš išorės į vidų ir „ten“ ieškodamas atsakymo į svarbiausią klausimą – „Kas aš esu?“

„Meditacija yra visada – ji nei prasideda, nei baigiasi, tik tavęs ten nėra.“

Mūsų kūnas yra raktas į daugelį atsakymų, bet ar visuomet mes išgirstame ką nori jis mums pasakyti? Ieva Tatarčuka prieš 10 metų pradėjo savo vidinę kelionę, o judesio-šokio praktika viena labiausių padėjusi pažinti save – savo vidinę moterį, savo kūną, savo kūrybą, savo emocijas ir protą, bei sielą. Programos metu, Ieva supažindins su judesio-šokio praktika, kurios metu susijungsime su kūnu, į čia ir dabar akimirką ir meilės būtį.

„Šokis – gilus susijungimas su pačia savo esme.“

Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga
 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

  Aušra
  mama
 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita
 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

  Edita
  grožio specialistė
 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

  Kristina
  jogos mokytoja
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė

ĮRAŠAI: 8 savaičių programa

prijungimas prie 4 uždarų kurso grupių Facebooke

 • 32 paskaitos su Ieva Žigone
 • 16 paskaitų su kurso svečiais
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

Paskaitų įrašai liks visada prieinami jums patogiu metu.

Svarbi informacija dėl pinigų grąžinimo: pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

*Dienos kaina apskaičiuota padalinus bendrą programos sumą, atsižvelgiant į mokėjimo būdą, iš programos dienų skaičiaus. Mokant iš karto viena programos diena kainuoja 8.o4 €, mokant dalimis - 9.21 €.

Norite paklausti?

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.