Leiskis į galingą, gausos kupiną kelionę su šia meditacija!

„Iš vidaus sklindanti pilnatvė į jūsų gyvenimą automatiškai pritrauks pačius nuostabiausius dalykus. Ir jūs esate to verti.“ - Ieva Žigonė

Ką jums reiškia gausa? Ar žinojote, kad be vidinės pilnatvės savyje gausa taip ir lieka išorėje? Tai būsena, kurioje nėra rūpesčių ir abejonių. Tai būsena, leidžianti įgyvendinti drąsiausias savo svajones. Juk tai ir yra tas vidinis magnetas, kuris be jokių pastangų traukte traukia į save įvykius, žmones, situacijas, viską, kas atitinka mūsų vidinę vibraciją.

Kiek savo gyvenime kūrėte gausą iš pilnatvės? O kiek kartų patikėjote, kad gausa yra ribota? Kiekvienas jūsų sprendimas ir vertinimas sukūrė daugybę situacijų, kuriuose patikėjote gausos ribotumu. O jeigu žinotumėte, kad gausa yra beribis, dieviškos sąmonės aspektas, su kuriuo jums tereikia susilygiuoti, kad savo realybėje pradėtumėte matyti aiškius rezultatus?

Leiskite sau žengti drąsius žingsnius į turtingą realybę. Leiskite sau visiems laikams išsilaisvinti iš trūkumo energijos. Ši 20 min. meditacija padės savyje sukurti absoliučiai naują būseną, kurios pagalba susijungsite su labai aukšto dažnio vibracijomis ir savo realybėje pradėsite generuoti gausą. Priartėkite arčiau išsilaisvinimo iš bet kokių proto sukurtų iliuzijų, kurios laikė jus nuo pilnatvės patyrimo šioje realybėje.

"Viską apimančios gausos šaltinis nėra išorėje. Tai yra dalis to, kas tu esi.“ - Eckhart Tolle

Dieviška gausa yra gebėjimas būti ryšyje su viskuo ir kartu patirti materialinę gausą su lengvumu ir malonumu. Daugybė žmonių turi didžiulį pasipriešinimą pinigams ar kitiems geriems dalykams savo gyvenime net patys to nesuvokdami. Jie kas dieną stengiasi uždirbti vis daugiau, tačiau pasąmonėje vengia didelio pinigų srauto dėl tam tikrų įsitikinimų, kuriuos įgijo praeityje. Taip pat mus veikia didžiulis kolektyvinės sąmonės krūvis, kuriame yra įsišaknijęs skurdo mentalitetas. Tik 1% pasaulio gyventojų sugeba atsiriboti nuo šių kolektyvinių programų!

Ar galite atsiverti galimybei, kad egzistuoja pasaulis, kur visi galime gyventi absoliučioje gausoje? Ar galite bent trumpam įsivaizduoti, koks būtų jausmas būti tokiame susijungime su visata, kad viskas jūsų realybėje vyktų tarsi pamojus burtų lazdele? Ir tai yra įmanoma!

Klausydami šios meditacijos jūs:

Atstatysite ryšį su savimi;

❁ Grįšite į pasitikėjimą savimi ir pradėsite veikti;

❁ Paleisite trūkumą kuriančias mintis;

❁ Pradėsite generuoti pilnatve vibruojančias mintis

ir dar daugiau…

ATSIVERK SAVO VIDINEI ERDVEI
09/06/2022
Transerfingas + Gausos Sąmonė
24/07/2022
Show all

Lengvai kuriu gausą savo gyvenime – MEDITACIJA

33,00

Leiskis į galingą, gausos kupiną būseną su šia meditacija! Drąsiai ženk žingsnius į turtingą realybę. Leisk sau visiems laikams išsilaisvinti iš trūkumo energijos. Ši 20 min. meditacija padės savyje sukurti absoliučiai naują būseną, kurios pagalba susijungsi su labai aukšto dažnio vibracijomis ir savo realybėje pradėsi generuoti gausą.

Klausydamas/-a šios meditacijos TU:

Atstatysi ryšį su savimi

Grįši į pasitikėjimą savimi ir pradėsi veikti

Paleisi trūkumą kuriančias mintis

Pradėsi generuoti pilnatve vibruojančias mintis

ir dar daugiau…

Prisijungti

Kategorija:

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.