Plačiau apie kiekvieną dalį

Kursas skirtas vidinio santykio su savimi harmonizavimui

Ar kada susimąstėte apie tai, kad viskas, ką patiriate gyvenime – atspindi jūsų vidinį santykį su savimi? Santykiai su socialine aplinka, santykis su mylimuoju, darbu, pinigais ir pačiu gyvenimu yra santykio su savimi atspindys. Todėl pirmoji programos dalis yra apie tai, kaip šį ryšį atkurti ir sustiprinti.

Paskaitų, meditacijų ir savarankiškų užduočių pagalba jūs patirsite:

Ką reiškia stebėti mintis ir priimti jausmus bei emocijas

Kaip gera leisti sau būti savimi – tokiu, koks esi

Kas yra pagarba sau ir pozityvus požiūris į save

Iš kur ateina pasitikėjimas savimi

Ką reiškia besąlyginė meilė sau, kad ir kas beįvyktų

Šio kurso atsiliepimai

 • Inga
  „Noriu pasidalinti apie vakarykštį paleidimą (man labiau priėmimą). Kai kritau į tą jausmų „pelkę“ tikrai buvo nemalonu. Murkdžiausi tose emocijose, truputį atlaisvindavau, tada dar daugiau emocijų ateidavo ir vienu metu aš tiesiog pasidaviau, pasakiau sau: „Taip, nu ir gerai...“ Tada atėjo tokios ramybės jausmas... Kaip gerai, man nebereikia kovoti..! Gulėjau toje pelkėje ir mėgavausi tuo, net nejaučiau, kad man tai reikia paleisti. Visas emocijas, visus jausmus, visas situacijas priėmiau, kaip draugus. O šį rytą aš vėl prisiminiau tą savo pelkę ir užplūdo toks dėkingumas, tokia palaima. Tai mano baimė, kurią galiu apsikabinti ir pasakyti jai „Aš Tave Myliu”. Ir čia tik pirmas žingsnis. Šis kursas yra pats geriausias mano žingsnis. Dėkoju Visatai, Dėkoju Sau už pasakiškas dovanas“
  Inga
 • Vitalija

  „Kaip gera buvo pasinerti į tą momentą, kai turiu viską, ko noriu: pilnatvę, krykštaujančius vaikus, besišypsantį vyrą, džiaugsmą, visa tai, kas materialu ir maniau, kad noriu. Pasirodo tai buvo netikri norai — mes norim ramybės ir laimės jausmo ir manom, kad daiktai (išorė) tai sukurs. Po meditacijos pravirkau taip stipriai, o dabar be galo lengva. Dėkoju visatai, kad atvedė mane pas jus ir dėkoju sau, kad leidžiu pažinti save.“

  Vitalija
 • Ligita

  „Toks geras jausmas pradėti rytą ir užbaigti dieną su meditacija. Gal man vaikystėje niekas neskaitė pasakos? Labai branginu tą laiką, tą laiką kuris yra tik mano. Labai daug visokių jausmų, pasirodo, gerą gulėti savo skausmų, skaudulių liūne, tyvuliuoju, šiurpuliukai laksto po visą kūną. O tas ping pong, šiandien mano palydovas. Laikas be įtampos, be streso... Ta užburianti mantra... ir šokau, ir dainavau, mėgavausi visu tuo.“

  Ligita
 • Edita
  „Įsivaizduojat namus netvarkytus daug metų, negyvenamus, aplipusius voratinkliais, dulkėtus ir nešvarius? Baldus užmestus paklodėm, kaip iš filmų... Tai va, Ieva nuėmė tas paklodes nuo baldų, nutraukė didumą voratinklių nuo palangių ir durų, nuvalė dulkes nuo stalo ir, jos dėka, aš įėjau į vidų ir galėjau atsisėsti... Turbūt pirmą kartą gyvenime jaučiu tokį nuoširdumą ir dėkingumą jai, kurio taip neseniai nejaučiau niekam. Ačiū Tau, Ieva! Norėčiau, kad pajustum tai, ką mano širdis jaučia. Man atrodo, kad iš tikrųjų prieš tai aš daug kam dėkodavau už suteiktą pagalba ir pan., bet niekada dėkodama nejaučiau to, ka jaučiu dabar: tą tyrą dėkingumą, ta norą stengtis dar labiau. Tai mano pirmas kursas, bet tai yra geriausias mano sprendimas per visus mano 29 metus. Ir svarbiausia aš tai suvokiu, suprantu, viduje kyla tik džiaugsmas, kad esu čia.“
  Edita
 • Inesa
  „Ačiū, Ieva, kad esi ir pati matai, kiek daug žmonių gyvenimų keiti į gera. Prieš prasidedant kursui kurį laiką dvejojau, tiksliau protas bandė atkalbėti, kad nereikia man to, bet aš jo nepaklausiau ir labai džiaugiuosi dėl to. Visiems meilės ir ramybės siunčiu“
  Inesa

PER ŠĮ DVIEJŲ SAVAIČIŲ SAVIUGDOS KURSĄ, SUKURSIU GALIMYBĘ JUMS PAŽINTI SAVE IŠ NAUJO

✓ Įsivertinsime dabartinį santykį su savimi

✓ Išmoksime nepasiklysti tarp savo minčių ir jausmų

✓ Tapsime sąžiningi su savimi

✓ Išmoksime pažinti jausmus, emocijas ir jas priimti

✓ Paleisime destruktyvius įsitikinimus apie save

✓ Paleisime praeitį ir perkursime istoriją apie save

✓ Pažinsime ir išlaisvinisime savo vidinį vaiką

✓ Ugdysime savivertę, pasitikėjimą ir gebėjimą džiaugtis savimi

✓ Atpažinsime „ego“ ir išmoksime jį stebėti

✓ Išmoksime atpažinti ir nuraminti vidinius konfliktus

✓ Patirsime, ką reiškia drąsa būti savimi, be baimės, ką pagalvos kiti

Pirmąją dalį sudaro:

8 paskaitos su Ieva Žigone

Uždaroje Facebook grupėje rasite sudėtus visų paskaitų įrašus iš eilės. Galėsite klausytis įrašą bet kada jums patogiu metu.

Bendraminčiai

Uždara grupė – tai saugi bendraminčių erdvė, kurioje turėsite galimybę dalintis ne tik namų darbais, tačiau konsultuotis rūpimais klausimais su savo grupiokais.

Savarankiškos užduotys

Bus duoti specialūs namų darbai, kuriuos įgyvendinsite ir pristatysite vieni kitiems programos eigoje, taip integruodami paskaitų informaciją į kasdieninį gyvenimą.

AUDIO MEDITACIJOS

Gausite failą, kuriame bus 28 meditacijos, kiekvienam rytui ir vakarui viso kurso metu. Meditacijas atlikti reikės ryte atsikėlus ir prieš miegą (galima kalusyti atsigulus, jau gulint lovoje). Mėgstamiausius įrašus galėsite parsisiųsti į telefoną ar kompiuterį ir kartoti bet kada patogiu metu, net ir be interneto prieigos.

DOVANA

4 YIN jogos pamokos su Jurga Žagaraite!

YIN joga – lėta, gili ir meditatyvi jogos rūšis, skirta jungiamojo audinio atpalaidavimui – fascijai, raiščiams, sąnariams, sausgyslėms ir kaulams. Beveik visos YIN jogos pozos (asanos) yra gulimos arba sėdimos ir atliekamos visiškai nenaudojant raumenų jėgos. Ši joga atpalaiduoja ne tik kūną, bet ir protą – kiekvienoje asanoje vyksta susitelkimas į gilų kvėpavimą, pasidavimas žemės traukai ir pamažu, įsitempęs kūnas pasiduoda, o minčių srautas nurimsta.

YIN jogos pamokas ves sertifikuota Hatha ir Yin jogos instruktorė Jurga Žagaraitė.

„YIN joga yra vienas iš nuostabių įrankių pažinti, gydyti save ir grąžinti savo sveikatą į savo rankas.“

Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

  Edita
  grožio specialistė
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

  Kristina
  jogos mokytoja
 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

  Aušra
  mama
 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga

ĮRAŠAI: 8 savaičių programa

prijungimas prie 4 uždarų kurso grupių Facebooke

 • 32 paskaitos su Ieva Žigone
 • 16 paskaitų su kurso svečiais
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

Paskaitų įrašai liks visada prieinami jums patogiu metu.

Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

Norite paklausti?


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.

  Kursas skirtas santykio su aplinka harmonizavimui

  Ar pastebėjote, kad kartais labai lengva „pamesti“ gerą savijautą užklupus netikėtumams? Ar išlaikyti ramybę, kai kas nors vyksta ne pagal planą, kai situacija, santykiai nepateisina jūsų lūkesčių? Stiprus noras sukontroliuoti išorinį gyvenimą paprastai palieka mus su daug nerimo ir įtampos. Todėl antrojoje programos dalyje atkursime ryšį su viskuo, kas išorėje: pažvelgsime į platesnę įvykių perspektyvą ir rasime balansą santykiuose su artimaisiais.

  Paskaitų, meditacijų ir savarankiškų užduočių pagalba jūs patirsite:

  ✓ Kaip gera rinktis pozityvias reakcijas į gyvenimo įvykius

  ✓ Palengvėjimą santykiuose su artimaisiais

  ✓ Pasitikėjimą gyvenimu

  ✓ Leidimą sau būti gyvenimo tėkmėje

  ✓ Aiškų žinojimą, kad jumis jau pasirūpinta

  ✓ Didžiosios perspektyvos suvokimą

  Šio kurso atsiliepimai

  • Vitalija

   „Kaip gera buvo pasinerti į tą momentą, kai turiu viską, ko noriu: pilnatvę, krykštaujančius vaikus, besišypsantį vyrą, džiaugsmą, visa tai, kas materialu ir maniau, kad noriu. Pasirodo tai buvo netikri norai — mes norim ramybės ir laimės jausmo ir manom, kad daiktai (išorė) tai sukurs. Po meditacijos pravirkau taip stipriai, o dabar be galo lengva. Dėkoju visatai, kad atvedė mane pas jus ir dėkoju sau, kad leidžiu pažinti save.“

   Vitalija
  • Ligita

   „Toks geras jausmas pradėti rytą ir užbaigti dieną su meditacija. Gal man vaikystėje niekas neskaitė pasakos? Labai branginu tą laiką, tą laiką kuris yra tik mano. Labai daug visokių jausmų, pasirodo, gerą gulėti savo skausmų, skaudulių liūne, tyvuliuoju, šiurpuliukai laksto po visą kūną. O tas ping pong, šiandien mano palydovas. Laikas be įtampos, be streso... Ta užburianti mantra... ir šokau, ir dainavau, mėgavausi visu tuo.“

   Ligita
  • Edita
   „Įsivaizduojat namus netvarkytus daug metų, negyvenamus, aplipusius voratinkliais, dulkėtus ir nešvarius? Baldus užmestus paklodėm, kaip iš filmų... Tai va, Ieva nuėmė tas paklodes nuo baldų, nutraukė didumą voratinklių nuo palangių ir durų, nuvalė dulkes nuo stalo ir, jos dėka, aš įėjau į vidų ir galėjau atsisėsti... Turbūt pirmą kartą gyvenime jaučiu tokį nuoširdumą ir dėkingumą jai, kurio taip neseniai nejaučiau niekam. Ačiū Tau, Ieva! Norėčiau, kad pajustum tai, ką mano širdis jaučia. Man atrodo, kad iš tikrųjų prieš tai aš daug kam dėkodavau už suteiktą pagalba ir pan., bet niekada dėkodama nejaučiau to, ka jaučiu dabar: tą tyrą dėkingumą, ta norą stengtis dar labiau. Tai mano pirmas kursas, bet tai yra geriausias mano sprendimas per visus mano 29 metus. Ir svarbiausia aš tai suvokiu, suprantu, viduje kyla tik džiaugsmas, kad esu čia.“
   Edita
  • Inga
   „Noriu pasidalinti apie vakarykštį paleidimą (man labiau priėmimą). Kai kritau į tą jausmų „pelkę“ tikrai buvo nemalonu. Murkdžiausi tose emocijose, truputį atlaisvindavau, tada dar daugiau emocijų ateidavo ir vienu metu aš tiesiog pasidaviau, pasakiau sau: „Taip, nu ir gerai...“ Tada atėjo tokios ramybės jausmas... Kaip gerai, man nebereikia kovoti..! Gulėjau toje pelkėje ir mėgavausi tuo, net nejaučiau, kad man tai reikia paleisti. Visas emocijas, visus jausmus, visas situacijas priėmiau, kaip draugus. O šį rytą aš vėl prisiminiau tą savo pelkę ir užplūdo toks dėkingumas, tokia palaima. Tai mano baimė, kurią galiu apsikabinti ir pasakyti jai „Aš Tave Myliu”. Ir čia tik pirmas žingsnis. Šis kursas yra pats geriausias mano žingsnis. Dėkoju Visatai, Dėkoju Sau už pasakiškas dovanas“
   Inga
  • Inesa
   „Ačiū, Ieva, kad esi ir pati matai, kiek daug žmonių gyvenimų keiti į gera. Prieš prasidedant kursui kurį laiką dvejojau, tiksliau protas bandė atkalbėti, kad nereikia man to, bet aš jo nepaklausiau ir labai džiaugiuosi dėl to. Visiems meilės ir ramybės siunčiu“
   Inesa

  PER ŠĮ DVIEJŲ SAVAIČIŲ KURSĄ TURĖSITE GALIMYBĘ IŠ ESMĖS TRANSFORMUOTI SANTYKĮ SU JUS SUPANČIA APLINKA

  ✓ Ugdysime sąmoningas reakcijas į gyvenimo įvykius

  ✓ Harmonizuosime santykius su aplinkiniais ir šeimos nariais

  ✓ Praktikuosime pasitikėjimą gyvenimu

  ✓ Leisime sau patirti gyvenimą su lengvumu

  ✓ Ugdysime pozityvios įvykių perspektyvos matymą

  ✓ Paleisime destruktyvią kontrolę iš savo kasdienybės

  ✓ Tyrinėsime, ką reiškia „leisti gyvenimui vykti per mane“

  ✓ Mokysimės suvokti platesnę gyvenimo perspektyvą

  ✓ Paleisime destruktyvius prisirišimus prie toksiškų santykių ar žalingų įpročių

  Antrąją dalį sudaro:

  8 paskaitos su Ieva Žigone

  Uždaroje Facebook grupėje rasite sudėtus visų paskaitų įrašus iš eilės. Galėsite klausytis įrašą bet kada jums patogiu metu.

  Bendraminčiai

  Uždara grupė – tai saugi bendraminčių erdvė, kurioje turėsite galimybę dalintis ne tik namų darbais, tačiau konsultuotis rūpimais klausimais su savo grupiokais.

  Savarankiškos užduotys

  Bus duoti specialūs namų darbai, kuriuos įgyvendinsite ir pristatysite vieni kitiems programos eigoje, taip integruodami paskaitų informaciją į kasdieninį gyvenimą.

  AUDIO MEDITACIJOS

  Gausite failą, kuriame bus 28 meditacijos, kiekvienam rytui ir vakarui viso kurso metu. Meditacijas atlikti reikės ryte atsikėlus ir prieš miegą (galima kalusyti atsigulus, jau gulint lovoje). Mėgstamiausius įrašus galėsite parsisiųsti į telefoną ar kompiuterį ir kartoti bet kada patogiu metu, net ir be interneto prieigos.

  DOVANA

  4 paskaitos apie Wim Hof metodą su Žilvinu Gruodžiu!

  Wim Hof metodas – tai natūralus kelias link jūsų optimalios kūno ir minčių būsenos. Metodas sudarytas iš trijų pavienių praktikų: kvėpavimo technikos, kūno atsparumo šalčiui ir minčių koncentracijos. Paskaitų metu išmoksite išnaudoti kvėpavimo galimybes, įvaldyti proto kontrolę ir atskleisti natūralų organizmo gebėjimą susigyventi su šalčiu.

  Metodą pristatys sertifikuotas Wim Hof metodo instruktorius Žilvinas Gruodis.

  „Veikloje įgytos žinios ir praktiniai įgūdžiai pagerins jūsų susikaupimą, sumažins stresą, sustiprins imuninę sistemą, protinį ir fizinį pasiruošimą, padidins kūno atsparumą šalčiui.“

  Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

  • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

   Aušra
   mama
  • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

   Edita
   grožio specialistė
  • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

   Aušrinė
   kūrybininkė
  • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

   Rugilė
   studentė, aktorė
  • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

   Laura
   gyduolė, Reiki praktikė
  • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

   Kristina
   jogos mokytoja
  • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

   Aušra
   socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
  • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
   Inga
  • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
   Edita

  ĮRAŠAI: 8 savaičių programa

  prijungimas prie 4 uždarų kurso grupių Facebooke

  • 32 paskaitos su Ieva Žigone
  • 16 paskaitų su kurso svečiais
  • Specialios užduotys dalyviams
  • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
  • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

  ARBA

  Paskaitų įrašai liks visada prieinami jums patogiu metu.

  Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

  Norite paklausti?


   Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.