Kursas skirtas vidinio santykio su savimi harmonizavimui

Ar kada susimąstėte apie tai, kad viskas, ką patiriate gyvenime – atspindi jūsų vidinį santykį su savimi? Santykiai su socialine aplinka, santykis su mylimuoju, darbu, pinigais ir pačiu gyvenimu yra santykio su savimi atspindys. Todėl pirmoji programos dalis yra apie tai, kaip šį ryšį atkurti ir sustiprinti.

Šio kurso atsiliepimai

 • Vitalija

  „Kaip gera buvo pasinerti į tą momentą, kai turiu viską, ko noriu: pilnatvę, krykštaujančius vaikus, besišypsantį vyrą, džiaugsmą, visa tai, kas materialu ir maniau, kad noriu. Pasirodo tai buvo netikri norai — mes norim ramybės ir laimės jausmo ir manom, kad daiktai (išorė) tai sukurs. Po meditacijos pravirkau taip stipriai, o dabar be galo lengva. Dėkoju visatai, kad atvedė mane pas jus ir dėkoju sau, kad leidžiu pažinti save.“

  Vitalija
 • Inesa
  „Ačiū, Ieva, kad esi ir pati matai, kiek daug žmonių gyvenimų keiti į gera. Prieš prasidedant kursui kurį laiką dvejojau, tiksliau protas bandė atkalbėti, kad nereikia man to, bet aš jo nepaklausiau ir labai džiaugiuosi dėl to. Visiems meilės ir ramybės siunčiu“
  Inesa
 • Ligita

  „Toks geras jausmas pradėti rytą ir užbaigti dieną su meditacija. Gal man vaikystėje niekas neskaitė pasakos? Labai branginu tą laiką, tą laiką kuris yra tik mano. Labai daug visokių jausmų, pasirodo, gerą gulėti savo skausmų, skaudulių liūne, tyvuliuoju, šiurpuliukai laksto po visą kūną. O tas ping pong, šiandien mano palydovas. Laikas be įtampos, be streso... Ta užburianti mantra... ir šokau, ir dainavau, mėgavausi visu tuo.“

  Ligita
 • Edita
  „Įsivaizduojat namus netvarkytus daug metų, negyvenamus, aplipusius voratinkliais, dulkėtus ir nešvarius? Baldus užmestus paklodėm, kaip iš filmų... Tai va, Ieva nuėmė tas paklodes nuo baldų, nutraukė didumą voratinklių nuo palangių ir durų, nuvalė dulkes nuo stalo ir, jos dėka, aš įėjau į vidų ir galėjau atsisėsti... Turbūt pirmą kartą gyvenime jaučiu tokį nuoširdumą ir dėkingumą jai, kurio taip neseniai nejaučiau niekam. Ačiū Tau, Ieva! Norėčiau, kad pajustum tai, ką mano širdis jaučia. Man atrodo, kad iš tikrųjų prieš tai aš daug kam dėkodavau už suteiktą pagalba ir pan., bet niekada dėkodama nejaučiau to, ka jaučiu dabar: tą tyrą dėkingumą, ta norą stengtis dar labiau. Tai mano pirmas kursas, bet tai yra geriausias mano sprendimas per visus mano 29 metus. Ir svarbiausia aš tai suvokiu, suprantu, viduje kyla tik džiaugsmas, kad esu čia.“
  Edita
 • Inga
  „Noriu pasidalinti apie vakarykštį paleidimą (man labiau priėmimą). Kai kritau į tą jausmų „pelkę“ tikrai buvo nemalonu. Murkdžiausi tose emocijose, truputį atlaisvindavau, tada dar daugiau emocijų ateidavo ir vienu metu aš tiesiog pasidaviau, pasakiau sau: „Taip, nu ir gerai...“ Tada atėjo tokios ramybės jausmas... Kaip gerai, man nebereikia kovoti..! Gulėjau toje pelkėje ir mėgavausi tuo, net nejaučiau, kad man tai reikia paleisti. Visas emocijas, visus jausmus, visas situacijas priėmiau, kaip draugus. O šį rytą aš vėl prisiminiau tą savo pelkę ir užplūdo toks dėkingumas, tokia palaima. Tai mano baimė, kurią galiu apsikabinti ir pasakyti jai „Aš Tave Myliu”. Ir čia tik pirmas žingsnis. Šis kursas yra pats geriausias mano žingsnis. Dėkoju Visatai, Dėkoju Sau už pasakiškas dovanas“
  Inga
Ar galėtum investuoti į save 6 € į dieną*?

Paskaitų, meditacijų ir savarankiškų užduočių pagalba jūs patirsite:

Ką reiškia stebėti mintis ir priimti jausmus bei emocijas

Kaip gera leisti sau būti savimi – tokiu, koks esi

Kas yra pagarba sau ir pozityvus požiūris į save

Iš kur ateina pasitikėjimas savimi

Ką reiškia besąlyginė meilė sau, kad ir kas beįvyktų

Jei dažnai jaučiate:

 • Nepasitenkinimą

 • Vidines abejones, nerimą

 • Susikaustymą

 • Motyvacijos trūkumą

 • Jus pernelyg stipriai veikia kitų nuomonė apie jus

 • Kartais nežinote, kaip elgtis su savo jausmais ir kokius sprendimus priimti

PER ŠĮ DVIEJŲ SAVAIČIŲ SAVIUGDOS KURSĄ, SUKURSIU GALIMYBĘ JUMS PAŽINTI SAVE IŠ NAUJO.

O galbūt jaučiatės puikiai ir norėtumėte dar giliau patyrinėti savo vidinį pasaulį, dvi savaites skiriant kokybiško dėmesio sau?

KĄ VEIKSIME?

Įsivertinsime dabartinį santykį su savimi

Išmoksime nepasiklysti tarp savo minčių ir jausmų

Tapsime sąžiningi su savimi

Išmoksime pažinti jausmus, emocijas ir jas priimti

Paleisime destruktyvius įsitikinimus apie save

Paleisime praeitį ir perkursime istoriją apie save

Pažinsime ir išlaisvinisime savo vidinį vaiką

Ugdysime savivertę, pasitikėjimą ir gebėjimą džiaugtis savimi

Atpažinsime „ego“ ir išmoksime jį stebėti

Išmoksime atpažinti ir nuraminti vidinius konfliktus

Patirsime, ką reiškia drąsa būti savimi, be baimės, ką pagalvos kiti

KĄ VEIKSIME?

Įsivertinsime dabartinį santykį su savimi

Išmoksime nepasiklysti tarp savo minčių ir jausmų

Tapsime sąžiningi su savimi

Išmoksime pažinti jausmus, emocijas ir jas priimti

Paleisime destruktyvius įsitikinimus apie save

Paleisime praeitį ir perkursime istoriją apie save

Pažinsime ir išlaisvinisime savo vidinį vaiką

Ugdysime savivertę, pasitikėjimą ir gebėjimą džiaugtis savimi

Atpažinsime „ego“ ir išmoksime jį stebėti

Išmoksime atpažinti ir nuraminti vidinius konfliktus

Patirsime, ką reiškia drąsa būti savimi, be baimės, ką pagalvos kiti

Mokymus sudaro:

8 paskaitos su Ieva Žigone

Uždaroje Facebook grupėje rasite sudėtus visų paskaitų įrašus iš eilės. Galėsite klausytis įrašą bet kada jums patogiu metu.

Bendraminčiai

Uždara grupė – tai saugi bendraminčių erdvė, kurioje turėsite galimybę dalintis ne tik namų darbais, tačiau konsultuotis rūpimais klausimais su savo grupiokais.

Savarankiškos užduotys

Bus duoti specialūs namų darbai, kuriuos įgyvendinsite ir pristatysite vieni kitiems programos eigoje, taip integruodami paskaitų informaciją į kasdieninį gyvenimą.

AUDIO MEDITACIJOS

Gausite failą, kuriame bus 28 meditacijos, kiekvienam rytui ir vakarui viso kurso metu. Meditacijas atlikti reikės ryte atsikėlus ir prieš miegą (galima kalusyti atsigulus, jau gulint lovoje). Mėgstamiausius įrašus galėsite parsisiųsti į telefoną ar kompiuterį ir kartoti bet kada patogiu metu, net ir be interneto prieigos.

DOVANA

4 YIN jogos pamokos su Jurga Žagaraite!

YIN joga – lėta, gili ir meditatyvi jogos rūšis, skirta jungiamojo audinio atpalaidavimui – fascijai, raiščiams, sąnariams, sausgyslėms ir kaulams. Beveik visos YIN jogos pozos (asanos) yra gulimos arba sėdimos ir atliekamos visiškai nenaudojant raumenų jėgos. Ši joga atpalaiduoja ne tik kūną, bet ir protą – kiekvienoje asanoje vyksta susitelkimas į gilų kvėpavimą, pasidavimas žemės traukai ir pamažu, įsitempęs kūnas pasiduoda, o minčių srautas nurimsta.

YIN jogos pamokas ves sertifikuota Hatha ir Yin jogos instruktorė Jurga Žagaraitė.

„YIN joga yra vienas iš nuostabių įrankių pažinti, gydyti save ir grąžinti savo sveikatą į savo rankas.“

Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

  Aušra
  mama
 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

  Edita
  grožio specialistė
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

  Kristina
  jogos mokytoja
 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė
 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga

ĮRAŠAI: 8 savaičių programa

Prijungimas prie uždarų kurso grupių

 • 32 paskaitos su Ieva Žigone
 • 16 paskaitų su kurso svečiais
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

ĮRAŠAI: 4 savaičių programa

prijungimas prie dviejų uždarų kurso grupių Facebooke

 • 16 paskaitų su Ieva Žigone
 • 8 paskaitos su kurso svečiais
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +56 audio meditacijos kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

ĮRAŠAI: Laisve būti savimi (1 dalis)

prijungimas prie uždaros kurso grupės Facebooke

 • 8 paskaitos su Ieva Žigone
 • 4 paskaitos su kurso svečiu
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +28 audio meditacijos kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

Paskaitų įrašai liks visada prieinami jums patogiu metu.

Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

*Dienos kaina apskaičiuota padalinus bendrą programos sumą, atsižvelgiant į mokėjimo būdą, iš programos dienų skaičiaus. Mokant iš karto viena programos diena kainuoja 5.64 €, mokant dalimis - 6.53 €.

Norite paklausti?

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.