Šventas Moteriškumas - 2 savaičių internetinis kursas

Kursas, skirtas tik moterims, kuris jau įvyko, tačiau yra laisvai prieinamas klausytis bet kur, Jums patogiu metu! Kviečiu visas moteris, mergaites, paneles, kurios nori susijungti su savo nuostabia moteriška prigimti.

Mes, moterys, savyje turime neaprėpiamą galią! Pati ilgai jos nesuvokiau ir neigiau. Neigiau savo moteriškumą, nepatiko būti moteriškame kūne, man jis atrodė negražus, tam tikrose gyvenimo situacijose labiau norėjau būti vyrų, man ilgą laiką labiau patiko laiką leisti vyriškoje kompanijoje, pati buvau labai vyriška, valdinga, kontroliuojanti.

Tai suvokusi pradėjau daugiau dėmesio skirti savo suvokimo ir vertybių keitimui. Kelias nueitas nemažas, daugybę suvokimų ir transformacijų patirta, tol kol išlaisvinau moteriškumą savyje. To pasekoje susitvarkė mano santykiai su vyru ir sakyčiau bendrai vyrais. Suvokiau, kad visos, mes – moterys, iš prigimties esame RAganos, gerąją to žodžio prasme.

Nes RA, yra šviesa. Taigi RA-gana, galima išversti “šviesos gana”. Absoliučiai visos, mes turime be galo stiprią intuiciją, empatiją, aiškiaregystę ir kitas nuostabias dovanas, tiesiog pamiršome, kaip jomis naudotis, nes ilgą laiką pasaulyje buvo neigiamas moteriškumas. Moterų ciklas visuomenėje tapo tabu ir gėda. Atsiskyrusios nuo savojo ciklo, nebejaučiame savęs… Prarandame savo galias… Praktikuojame vyriškas praktikas, kur visuomet reikalingas pasitempimas, stabilumas, fokusas, tačiau pamirštame savo nepastovią moteriškąją prigimtį, kur daugybe emocijų ir kaitos, per vieną mėnesį mes išgyvename visų metų ciklą!

Pamiršusios tai, jaučiamės nevykėlės praktikose, nes vis krentame į emocinę duobę, savęs smerkimą, kad kažkas mums nesigauna, nors iš tikrųjų neigiame savo tikrąją prigimtį. Nesuvokiame savo kraujo šventumo ir tikrosios galios, dėl to patiriame įvairias ligas, tokias kaip endometriozė, cistos, miomos, milžiniškus mėnesiniu skausmus ir t.t…

Laikas pabusti! Kviečiu prisiminti visas duotybes, kurios mums duotos! Kviečiu pažadinti DEIVES savyje!

DĖMESIO! Šis kursas skirtas įvairaus amžiaus moterims! Tiek jaunos mergaitės, tiek moterys, kurios pabaigė savo ciklą (tai reiškia, savyje integravo visus moters archetipus) – yra maloniai kviečiamos dalyvauti kurse ir susijungti su savo prigimtimi.

Šiame internetiniame kurse padėsiu jums išlaisvinti visą tai, kas trukdo jums susijungti su savo moteriškumu. Dirbsime su įvairiomis vaikystės ir praeitų gyvenimų traumomis, tačiau norint dalyvauti šiame kurse, nebūtina būti išklausius prieš tai buvusių mano kursų. Šis kursas yra skirtas visoms, nesvarbu kokia jūsų patirtis sąmoningumo kelyje.

Šiame kurse taip pat dalinsiuosi daugybę praktinių patarimų, bus nuostabių svečių.

KURSO VIEŠNIOS :

Gabija Petronytė

Studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Hatha jogos, sąmoningo kvėpavimo mokytoja, veda individualias konsultacijas įvairiais gyvenimo klausimais. Įgijusi Verslo teisės magistrą ir įkūrusi savo verslą Gabija visgi nusprendė, kad „verslauti“ jai nepakanka – norisi veikti kažką itin dvasingo. Kartu tai sprendimas leistis į vidinę kelionę savęs link. Gabija išties aktyviai domisi ir praktikuoja sąmoningą gyvenimo būdą – baigė praktinės psichologijos studijas, įvairius savęs, kaip trenerės, mokytojos tobulinimo kursus, stovyklas, domisi sveika mityba, ajurvedos žiniomis, gydančio kvėpavimo ir garso terapijos praktikomis, holistiniu požiūriu į kūną, atlieka gydantį ir giliai atpalaiduojantį masažą senovės Tibeto dubenimis. Gabija pasidalins savo istorija – kaip jos gyvenime įvyko lūžis, ir kaip gyventi visiškoje laisvėje, pasitikėjime, klausantis savo širdies balso.

Lina Zivertaitė

Buvusi griežta teisininkė, visą laiką stropiai gyvenusi pagal taisykles bei visuomenės normas, vieną dieną suprato, kad gyvena visai ne taip, kaip svajojo. Ankstyvoje jaunystėje ji galvojo apie viena – kaip kurti grožį. Šiandien, ji laisvai ir drąsiai eina savo širdies keliu, kurdama ir puoselėdama tiek išorinį, tiek vidinį žmogaus grožį. Lina dirba kaip profesionali kosmetologė bei veda asmenines sesijas žmonėms, kurie ieško grožio, meilės ir ramybės viduje. Šiandien ji nepriskiria savęs konkrečiai profesijai, palikdama laisvę gyvenimui ir tėkmei. Kurse Lina atvirai pasidalins savo transformacijomis ir patirtimi einant sąmoningumo keliu. Įkvėps lengvumo ir drąsos tas, kurios nedrįsta keisti profesinės srities, paskatins leisti sau būti moteriškoms ir su meile priimti save, net jeigu pasaulis šiuo metu slysta iš po kojų. Galiausiai, pasidalins, kaip prižiūrėti savo odą, ir grožio ritualus paversti meditacija.

Ieva Tatarčuka

Buvusi įmonės direktorė, puikią karjerą įgyvendinusi moteris, šiandien labiausiai domisi vidiniu žmogaus pasauliu. Metusi verslus ir darbus biuruose, dabar ji daugiausiai laiko skiria darbui su žmonėmis. Giliai susijungusi su savo moteriška prigimtimi, Ieva gyvena vadovaudamasi savo ciklais, todėl kurse ji mums papasakos apie keturis moters archetipus, jų svarbą ir įtaką mūsų gyvenime, nes turint šias žinias savo kasdienybę galime pakeisti kardinaliai. Taip pat visos kartu patirsime kiekvieną iš archetipų bei susijungsime su savo moteriška prigimtimi. Ieva pabrėžia, kad net moterys, kurioms yra prasidėjusi menopauzė, taip pat nuostabiai  gali eiti į visus šiuos patyrimus ir visos esate maloniai kviečiamos dalyvauti kurse!

Jurga Žagaraitė

Dviejų nuostabių vaikų mama, ilgus metus gyvenusi, dirbusi ir studijavusi JAV, grįžusi į Lietuvą karjerą tęsė stambiose įmonėse užimdama vadovaujančias pozicijas. Pirmas „pabudimo skambutis“ suskambo iškart po dukros gimimo, vos nesibaigęs skyrybomis. Antrasis – praėjus dar 4 metams, iškart po sūnaus gimimo. Ta pati istorija, tik šį kartą pasibaigusi skyrybomis, ir iš esmės sudrebinusi Jurgos suvokimą apie save ir pasaulį. Tuo metu tokią skaudžią, savęs gailesčio, nemeilės sau, beprasmybės, pykčio ir liūdesio patirtį, šią dieną Jurga suvokia, kaip dovaną ir naujo gyvenimo pradžią. Nuo to laiko prasidėjo sąmonės plėtimo kelionė į save, kelionė namo, kupina ieškojimų, praktikų, atradimų ir nusivylimų. Dabar Jurga aktyviai praktikuoja sąmoningą gyvenimo būdą ir džiaugiasi vidine laisve. Pernai buvo išvykusi į Peru susitikti su vietiniais šamanais, o grįžusi dalyvavo sertifikuotų Innerdance vedėjų kursuose, per kuriuos integravosi suvokimai surinkti per visas 6 metų praktikas – užgimė pasitikėjimo savimi ir visata jausmas bei savo autentiškumo suvokimas ir įsimylėjimas. Vos prieš nepilnus 2 mėn. pabaigusi korporatyvinę karjerą, išvyko į Indiją, kur dalyvavo intensyvios jogos mokymuose ir šiuo metu yra sertifikuota Hatha bei Yin jogos specialistė. Jurga pasidalins su mumis, kokios jogos pozos moteriai tinkamiausios pradėti kiekvieną dieną ir kaip išlikti sąmoningai net labiausiai sukrečiančiomis gyvenimo akimirkomis bei panaudoti jas, kaip galimybę augti ir dvasiškai tobulėti.

Živilė Grumada

Emocijų paleidimo trenerė, kiek save atsimena, visada domėjosi okultizmu, saviugda, meditacijomis ir savęs pažinimu. Patyrusi nubudimą, vienoje iš budistinių meditacijos sodybų, pamatė pasaulį kitomis spalvomis, pradėjo labai greitai suvokti Visatos dėsnius, energijas ir žmogaus protą-ego. „Supratau, jog kelio atgal nėra, mano protas skrodžia kiaurai per netiesą, abejones ir baimes. Supratau, kad savo laisve, galiu pasidalinti ir su kitais kurie kenčia ir yra proto nelaisvėje, todėl pasitelkiu paprasčiausią ir efektyviausią atrastą įrankį – paleidimų techniką.“ Gyvendama dermėje su savimi, Živilė natūraliai pajuto troškimą padėti savo kūnui ir gamtai, taip gimė mintis atrasti sveiką priemonę sau ir aplinkai menstruacijų metų. Živilė pasidalins savo atradimais su kurso dalyvėmis ir padės mums visoms apsijungti į gyvybingą, moterišką, tekėjimą per kraują. Per šventą sakralų kraują, kuris atneša gyvybę į šią planetą.

Giedrė Bagdonienė

Dviejų vaikų mama, veido jogos trenerė, lektorė, knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė, moteris, žinanti, kaip išlaikyti tvarkingus ir švarius namus, net kai juose gyvena du maži vaikai. Giedrė mums papasakos, kaip jai tai pavyksta, pasidalins praktiniais patarimais apie tai, kaip kurti harmoniją bei būti atsipalaidavusia savo namų mūza.

Dalyvių atsiliepimai:

 • „Po pirmosios meditacijos, daug verkiau. Šiandien ryte darydama kūno atleidimo meditaciją jaučiausi laiminga ir kai rengiausi suknelę prieš veidrodį apžiūrėjau save, savo kūną. Mano vyras visada sako, jog mano kūno formos labai moteriškos. Deja, man niekada taip neatrodė, aš visada save kritikavau, engiau, ieškojau tobulumo žiūrėdavau į kitas moteris, jų kūno formas… iki šiol. Šiandien įvyko kažkas stebuklingo, stoviu prieš veidrodį ir staiga garsiai ištariu- ,,oho… kokia aš moteriška, kokios gražios mano kūno formos”. Vyras girdėjo tai ir priėjęs apkabino ir tarė, jog taip visada buvo. Tada jutau tokią meilę, saugumą ir tuo pačiu atsipalaidavimą, pasidavimą, pasitikėjimą ir tyrumą. Nuostabus jausmas. Įdomu kokie stebuklai įvyks dar.“

 • „Vakar dieną buvau grįžusi į tėvų namus ir sugalvojau, kad reikia išvalyti mūsų su sese spintą, ten palikti mūsų jau kokius 3 m. tikrai nenešioti rūbai. Ištraukiau suknele, kurią vilkėjau vienintelį kartą gyvenime ir tada jaučiausi labai prastai (suprantama, nes aš tuo metu buvau pilna vyriškos energijos, norėjau būt stipri, galinga, nerodyti savo jausmų, nebūti švelnia, rūpestinga ir moteriška, kokia iš tikrųjų esu). Išėmiau ją ir pagalvojau – nauja, išmest tikrai nesąmonė, nufotkinsiu ir į vinted įkelsiu, kažkokia moteris labai apsidžiaugs tokia gražia suknele, labai gaila, kad man netinka…) Nes pasąmonė prisiminė tą jausmą, kaip jaučiausi, kai ją dėvėjau ir iškart susiejo su šita suknele, neva suknelė kalta :))) Parsivežiau šitą suknelę namo, bet kažkaip nefotkinau, galvoju – „ai, kitą dieną.“ Ir vakare Ieva pasakė namų darbus, o man iškart praregėjimas – aha, tai štai kaip mane veda ir moko, va kam man reikėjo ją parsivežti :)) nuostabūs ženklai, vedimai, pamokos ir palaiminimai. Šiandien ją užsidėjau, pati jaučiuosi kaip visiška deivė, norisi einant gatve šokti ir dainuoti, jau susilaukiau komplimentų dėl šios suknelės, ruošiuosi jaunaties ritualams ir tokia dėkinga viduj jaučiuosi Ačiū, Ievute, ir jums, visos deivės, šitas kursas yra taip powerful, kad wow! O čia dar tik pradžia!! Prisibursim mes čia tiek gražių dalykų. O svarbiausia, kad taip ir kitas moteris įkvepiam sugrįžti į savo šviesą, pa-sa-ka!“

 • „Esu prie tyliųjų kurso dalyvių, bet labai džiaugiuosi šiuo kursu, nu neapsakomai gera, nors ir turiu „Laisvė gyventi“ kursą, aš žinok neatsigaunu, tokiam kaip šoke vaikštau, kiek aš nežinojau, nors su vyru keli metai domimės dvasiniu gyvenimu, bet žinios dar ne viskas. Atrodo klausausi tavęs ir visko noriu, ką tu pasakoji. Didelis ačiū tau už menstruacijų paskaitą, eina sau, ką tu pasakojai buvo tiek artima, bet aš niekad nežinojau to, tad tą pačią dieną nusipirkau menstruacinę taurelę. Man viskas taip nauja ir taip gera, tiek atrodo noriu patirti, tiesiogiai atrodo mano siela šaukiasi to žinojimo ir laisvės, tiesiog nuoširdžiai Ačiū Tau.“

 • „Labukas, norėčiau pasidalinti savo pokyčiais per kursą „Šventas Moteriškumas“. Taigi esu 14-metė mergina ir buvau labai prisirišusi prie noro turėti draugių ir vaikiną, bet išklausiusi paskaitas mano esybė tiesiog išlaisvėjo nuo to! Ypatingai po paskaitos su Jurga dar didesnis suvokimas atėjo, kad nebūtinai to reikia – svarbiausia turėti save, taip pat kai buvo seksualumo tema (žinau, kad keistai skamba 14-metei suprasti seksualumo temą, bet ji man taip pat daug padėjo). Šie kursai taip pat man padėjo susitvarkyti su savęs menkinimu/statymu save į aukos poziciją, nes vakar man buvo tokia situaciją iškilus, kad mane klasiokai užpuolė, kad kažkaip ne taip pasielgiau, (nors iš tiesų teisingai), iš pradžių save menkinau, bet prisiminusi paskaitas viską paleidau su visomis parodytomis praktikomis ir viskas, niekas man neberūpejo, pajutau tikrą liūtę savyje! Taip pat pradėjau gerbti savo mėnesines ir jos man atitinka mėnulio fazes! Aš atradau savo 2 deives, sunkiai, bet vistiek atradau, taip pat suradau dievą savyje – Arėją. Aš labiau susiliejau su gamta. Aš išlaisvėjau visomis temomis: apkalbinėjimo, seksualumo, vaikino ir draugių norėjimo, savęs mylėjimo temomis. (Taip pat mano draugai pastebėjo dieviškumą manyje ir mane vis pamalonina, kad esu tikra deivė arba Lietuvos deivė…) Taip pat kurso dėka praradau savo stiprią baimę iš praeitų gyvenimų, todėl dabar dėka kurso,  nebebijau, nebeverkiu pagalvojus apie tai, ir nebeturiu panikos atakų, tad labai ačiū dar kartą, buvo nuostabu!“

 • Labas Ievute. Su visa pagarba lenkiuosi Tau ir dėkoju už nuostabius kursas, už įgytas žinias, už neįkainojamą informaciją… Už visą meilę ir begalinį nuoširdumą, kurį skleidi mums visiems. Aš taip džiaugiuosi, kad suradau tave… Tiesiog nėriau visa galva į jūsų kursus, išklausiu 3 ir turėjau nemažai paleidimų… Šiuo keliu pradėjau eiti viena, nebuvo nieko šalia, su kuo galėčiau pasitarti, teko ištirpdyti daug ego ir lipti per save, kelti savivertę, kurios beveik visai nebuvo… Iškilo daug suvokimų ir tai tik pradžia… Įvyko daug gražių dalykų, daug manifestacijų, daug suvokimų ir širdis tempte tempia dar giliau, į dar gilesnius suvokimus… Labai džiaugiuosi, kad mano rate atsiranda draugių, kurios klauso jūsų kursus ir neria gilyn. Taip norisi, kad visi žmonės aplink butu laimingi. Myliu myliu myliu!

Junkis į šį moterišką, magišką stebuklą dabar!

ĮRAŠAI: Šventas Moteriškumas

Į kursą įeina:
 • 10 paskaitų su Ieva Žigone
 • 7 paskaitos su kurso viešniomis
 • Specialios užduotys dalyvėms
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyvėmis uždaroje Facebook kurso grupėje

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.