„Viską apimančios gausos šaltinis nėra išorėje. Tai yra dalis to, kas tu esi.“ - Eckhart Tolle

Rugpjūčio 1 d. - rugsėjo 26 d. kviečiu į intensyvią 8 savaičių trukmės internetinę programą, kuri vyks nauju unikaliu formatu!

PIRMAS MĖNUO

Visą rugpjūčio mėnesį kiekvieną dieną klausysite specialias audio meditacijas, kuriose bus:

 

❉ Negatyvių įsitikinimų paleidimai;

 

❉ Transformacinės technikos;

 

❉ Specialios hipnotinės aktyvacijos arba visiškam „nusinulinimui“ ir atsipalaidavimui skirtos praktikos.

Visos audio meditacijos pareikalaus tik 20 min. per dieną!

 

❉  Kiekvieną sekmadienį 19:00 vyks 2 val. gyva transliacija su manimi, kurios metu vyks paskaita, aptarsime kaip jums sekasi praktikos ir galėsite užduoti klausimus.

 

Taip pat savo patyrimais, suvokimais, pokyčiais dalinsimės specialioje uždaroje grupėje.

ANTRAS MĖNUO

Rugsėjo mėnesį jūsų lauks dvi hipnozės su Otilija Dieaz. 21 dieną klausysite pirmos hipnozės meditacijos, o pasibaigus šiam laikotarpiui iš kart imsitės sekančios hipnozės meditacijos, kurios taip pat klausysite 21 dieną.

Visą rugsėjį gausite palaikymą uždaroje grupėje, kad visi pokyčiai ir suvokimai integruotųsi kuo harmoningiau. Kiekvieną sekmadienį 19:00 ir toliau vyks gyvos transliacijos su manimi, kurių metu galėsite man užduoti rūpimus klausimus. 

Ši programa yra skirta atsiverti pilnatvės jausmui savyje. Suvokti ir paleisti netikras iliuzijas, kurios ribojo mūsų patyrimą įvairiose gyvenimo sferose. Tai taip pat kursas apie gausą, nes tik iš pilnatvės gimsta gausa. Padėsiu jums sugrįžti į savo turtingą prigimtį tam, kad viduje rastumėte viską, ko jums reikia.

„Iš vidaus sklindanti pilnatvė į jūsų gyvenimą automatiškai pritrauks pačius nuostabiausius dalykus. Ir jūs esate to verti.“ - Ieva Žigonė

Dieviška gausa yra gebėjimas būti ryšyje su viskuo ir kartu patirti materialinę gausą su lengvumu ir malonumu. Daugybė žmonių turi didžiulį pasipriešinimą pinigams ar kitiems geriems dalykams savo gyvenime net patys to nesuvokdami. Jie kas dieną stengiasi uždirbti vis daugiau, tačiau pasąmonėje vengia didelio pinigų srauto dėl tam tikrų įsitikinimų, kuriuos įgijo praeityje. Taip pat mus veikia didžiulis kolektyvinės sąmonės krūvis, kuriame yra įsišaknijęs skurdo mentalitetas. Tik 1% pasaulio gyventojų sugeba atsiriboti nuo šių kolektyvinių programų!

Ar galite atsiverti galimybei, kad egzistuoja pasaulis, kur visi galime gyventi absoliučioje gausoje? Ar galite bent trumpam įsivaizduoti, koks būtų jausmas būti tokiame susijungime su visata, kad viskas jūsų realybėje vyktų tarsi pamojus burtų lazdele? Ir tai yra įmanoma!

Prieš daugiau nei 5 metus pradėjau labai intensyviai nagrinėti šią temą. Įvairių praktikų pagalba nėriau gilyn į save. Dariau transformacijas savo vaikystės prisiminimuose, praeituose gyvenimuose, lankiausi Pietų Amerikoje šamaninėse augalų ceremonijose, kur galėjau patyrinėti savo pasąmonę iš esmės, susijungiau su kosmine sąmone ir nardžiau po kolektyvinę pasąmonę. Patyrimo ir informacijos apie tai, kaip viskas veikia turiu tikrai labai daug.

Galiausiai perprogramavau savo asmenybės įsitikinimus taip, kad pradėjau patirti neišpasakytą gausą savo gyvenime. Tokią, kokios dar niekada nebuvau patyrusi. Mano realybėje pradėjo vykti tikri stebuklai ir iš tikrųjų atrodė, kad viskas vyksta kaip pamojus burtų lazdele. Tačiau tai yra labai nuoseklaus, konkretaus ir gilaus darbo su savimi vaisiai. Esu 100% tikra, kad kiekvienas gali tai pasiekti, jeigu tik jaučia pakankamai motyvacijos ir yra nusiteikę eiti gilyn tiek, kiek reikės dėl visiškos laisvės ir dieviškos gausos.

Kviečiu jus į internetinę programą, kurioje klibės ir braškės jūsų įprasti proto konstruktai.

Ji bus labai intensyvi ir turite būti nusiteikę nerti gilyn be jokių pasiteisinimų. Ir tai nėra vien apie materialinę gausą! Materialinė gausa iš esmės nieko nereiškia be vidinės pilnatvės. Todėl aš nemokinsiu jūsų generuoti didelių pinigų srautų, aš padėsiu jums prisiminti pilnatvę savyje ir jūsų pilnatvė į gyvenimą pradės traukti viską, ko jūs kada nors norėjote ar net neleidote sau pasvajoti.

 

Jeigu norite pilnai pasiruošti šiai programai, kviečiu su savimi padirbėti 8 savaičių programoje, kuri yra kaip pagrindas, be kurio padaryti efektyvų pokyti gali būti sudėtinga. Vis dėlto santykis su gausa labai priklauso nuo jūsų santykio su savimi ir pasauliu, o šios temos yra nagrinėjamos būtent 8 savaičių programoje.

 

Kviečiu šokti į šį traukinį, kuris jau pajudėjęs ir prisijungti prie žmonių, kurie jau iš esmės keičia savo gyvenimą nuosekliai dalyvaudami mano programose. Per keletą metų galite tikėtis labai gero efekto. 

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Šioje programoje jūsų laukia ypatingos hipnozės meditacijos!

Jas ves Otilija Dieaz, su kuria susipažinau prieš tris metus, kai ji atvyko į mano organizuojamą stovyklą Tailande. Tuo metu mačiau turtingą, tačiau sužlugdytą moterį, įkalintą savo pačios baimėse. Su Otilija susitikome dar ne vienoje mano organizuojamoje stovykloje ir su kiekvienu susitikimu stebėjau, kaip stipriai ji keičiasi ir laisvėja.

Otilijos patirtis su hipnoze

„Būtent hipnozė buvo man pats greičiausias būdas pakeisti pasąmonines programas, senus įsitikinimus, kurie trukdė man judėti į priekį ir vėl pajausti finansinę laisvę.“ - Otilija Dieaz

„Esu sukūrusi verslą Norvegijoje nuo idėjos iki 4 ofisų skirtinguose miestuose ir 40 žmonių komandos. Taip tikėdama savimi tapau žinoma milijoniere. Šalia šio verslo įkūriau lietuvišką mokyklą Norvegijoje, nes turėdama tris vaikus, norėjau, jog visi mokytųsi lietuvių kalbos. Taigi žinau, kaip sukurti ir įgyvendinti labai sėkmingo verslo idėją.

Šiais metais patyriau ir didelį kritimą, kai po  staigios vyro mirties, balandžio mėnesį, likau viena su 4 vaikais. Pradžioje patyriau didelį šoką ir jaučiausi palūžusi, nes dėl Norvegijoje galiojančių įstatymų ir kitų niuansų patyriau dar ir finansinį nuopuolį. Seniai buvau jautusi tokį trūkumą, kai net nuėjusi pas dantistą neturėjau galimybės sumokėti pilnos sumos. Vis dėlto nusprendžiau stotis ant kojų ir gyventi toliau. Naudojau visus įmanomus būdus, kaip išeiti iš skausmo ir pertvarkyti savo gyvenimą. Man padėjo sąmoningumas, meditacijos, joga, šamaniškos terapijos bei iš naujo atrasta HIPNOZĖ.

Rezultatai buvo labai greiti ir akivaizdūs. Dabar galiu drąsiai teigti, jog žinau iš savo patirties, kaip gyventi visiškoje gausoje ir kaip jaučiasi baimės, trūkumo jausmai ir limituojančios programos, stabdančios finansinės gausos tekėjimą. Patyriau abi spektro puses.“

Hipnozės Otilija mokėsi tarptautiniu mastu pripažintoje Marisa Peer mokykloje.

Išsamiai apie mokymus ir dar daugiau išgirsite šiame pokalbyje:

Ši programa pritaikyta tavo atostogoms!

Gali būti bet kur ir tiesiog įsidėti ausinuką, paklausyti dienos paskaitos/meditacijos tau patogiu metu.

Kiekvieną rytą į savo elektroninį paštą gausi naują audio įrašą, kuriame rasi vis kažką naujo. Tai gali būti praktika, aktyvacija, paskaita arba meditacija.

Apie tai ką patiri galėsi drąsiai dalintis aktyvioje kurso dalyvių grupėje. Matydama tavo patyrimus aš kiekvieną dieną kursiu ir įrašysiu vis aktualesnes meditacijas.

DOVANA - 20 min. magiška audio meditacija!

Išbandyk mano specialiai sukurtą meditaciją, kurią gali klausytis kiekvieną dieną!

Programoje mes nagrinėsime:

Kaip atstatyti ryšį su savimi, kad kurti iš pilnatvės?

Kaip transformuoti neigiamus įsitikinimus apie pinigus, materialų komfortą, finansinę gausą?

Kokios yra dieviškosios valiutos?

Kaip susilygiuoti su dieviškąja sinchronizacija?

Kaip paleisti pavydą, kuris užkerta kelią mūsų klestėjimui?

❁ Kaip grįžti į pasitikėjimą savimi ir pradėti veikti?

❁ Kaip tobulinti savo manifestacijos įgūdžius?

ir dar daugiau…

Leisk sau atsiverti neregėtoms gyvenimo galimybėms!

Mokymų data: rugpjūčio 1 d. – rugsėjo 26 d.

Prisijungti be programos

Mokymuose dalyvausiu pirmą kartą
 • 9 on-line susitikimai su Ieva Žigone
 • 1 on-line susitikimas su Otilija Dieaz
 • Specialios užduotys dalyviams
 • 30 specialių audio meditacijų kiekvienai dienai
 • 2 specialūs Otilija Dieaz hipnozės meditacijų įrašai 
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje Facebook kurso grupėje
ARBA

8 sav. programos dalyviams

Dalyvavau 8 sav. programoje
 • 9 on-line susitikimai su Ieva Žigone
 • 1 on-line susitikimas su Otilija Dieaz
 • Specialios užduotys dalyviams
 • 30 specialių audio meditacijų kiekvienai dienai
 • 2 specialūs Otilija Dieaz hipnozės meditacijų įrašai 
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje Facebook kurso grupėje
ARBA

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, rašyk tiesiogiai el. p. [email protected] arba skambink nr. + 370 (670) 04 550


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.