Kaip jūs kuriate savo gyvenimą? Kiek malonumo sau leidžiate patirti?

Šis internetinis kursas tai – 15 paskaitų ciklas, sukurtas remiantis kvantinių fizikų atradimais, apie tai, kaip kurti nuostabią realybę naudojantis savo protu.

Ar žinojote, kad kvantinės fizikos mokslininkai yra įrodę, kad materija neturi konkrečios išraiškos, kol nėra stebėtojo, kuris ją apibrėžtų? Be stebėtojo, materija yra tik didžiulis visų įmanomų reiškinių, veiksnių, objektų ir kitokių išsireiškimų laukas. Tai reiškia, kad viskas egzistuoja vienu metu. Viskas ir kartu niekas. Ir TIK TUOMET, kai atsiranda stebėtojas ir sukoncentruoja savo dėmesį, tuomet materija seka ta mintimi ir ją atspindi.

Ar suvokiate kokia didelę galią mes turime? Jeigu dar ne, aš būtinai jums padėsiu tai suprasti, ir pradėsiu nuo vieno, moksliniais tyrimais įrodyto fakto: suderinus pakilią būseną ir mūsų ketinimą, mes galime daryti realius pokyčius materijoje!

 

(Tai įrodančio eksperimento aprašymą rasite knygos „Atsikratykite įpročio būti savimi“ Dr. Joe Dispenza 43-45 psl.)

Kvantinės fizikos specialistai atskleidė, kad atomą sudarančias daleles stebintis (ar matuojantis) asmuo daro įtaką energijos ir materijos elgsenai. Kvantiniai eksperimentai pademonstravo, kad elektronai vienu metu egzistuoja begalėje nematomo energijos lauko vietų. Tačiau kurioje nors vietoje elektronas pasirodo tik tada, kai stebėtojas sutelkia dėmesį į šį jo potencialaus buvimo tašką. Kitaip tariant, dalelė nepasirodo tikrovėje, tai yra įprastoje keturių matmenų visatoje (laike ir erdvėje), kol nepradedama jos stebėti. Kvantinės fizikos teoretikai šį reiškinį vadina „banginės funkcijos redukcija“ arba „stebėtojo efektu“.

 

(Ištrauka iš knygos „Atsikratykite įpročio būti savimi“, Dr. Joe Dispenza)

Sąmoningai savo realybę kuriu jau 10 metų ir per šiuos metus sukaupiau įvairios patirties. Nuo pardavėjos, kuri lankstydavo drabužius parduotuvėje iki nuosavo verslo ir apartamentų ant ežero kranto, galiausiai, laisvo grafiko ir kelionių po visą pasaulį su nuostabiausiais žmonėmis! Tai tik maža dalis viso to, kaip mintimis sugebėjau pakeisti savo gyvenimą. Nepaisant to, aš žinau, kad daugelis sąmoningai kuriančių savo gyvenimą išgyvena ir sudėtingų momentų.

Pasitaiko tokių dienų, kai nebesinori tikėti stebuklais, pasaulis apniūksta ir viską norisi mesti. Iš savo patirties žinau, kaip tokiomis akimirkomis yra gyvybiškai svarbus sąmoningas palaikymas ir pagalba grįžti į aukštas vibracijas! Dažnai tiesiog užsisukame minčių labirintuose ir tokios būsenos mus aplanko tik dėl pervargusio proto! Jam tiesiog reikia poilsio ir meilės.

Ką apie kursą kalbą dalyviai?

 • Indrė

  Pirma savaitė buvo kosminė – daug naujų idejų tiesiog plaukė, ateidavo konkretūs veiksmai, ką reikia padaryti, supratau, kas miela mano širdžiai, kas uždega veikti. Ir pradėjau veikti! Anksčiau atidėliodavau veikimą, sugalvodavau, kodėl nedaryti, apimdavo apatija. Bet bendra grupės energetika tarsi pastūmejo judėti į priekį. Ir tikrai su tuo įkeltu video apie senąją versiją, atrodo, dingo tos savybės. Mažiau noro kontroliuoti, nepasitikėjiimo – daugiau buvimo čia ir dabar, džiaugsmo, malonumo. Labai esu dėkinga už nuostabias meditacijas apie Dievą ir aukštesnįjį Aš. Ir šiaip visos paskaitos ir Ievos energija nerealiai įkvepia ir tikrai klausysiu kursą dar kartą.

  Indrė
 • Jurga

  Šis kursas – kažkas „wow“  ir davė labai daug:

  Aiškus suvokimas, jog ČIA ir DABAR svarbiausia.

  Pagarba sau – tai raktas į sėkmę.

  Viskas veikia tiek, kiek mes veikiame.

  Aš esu tai, kuo tikiu ir ką „matau“.

  Mantrų kartojimas – tobulos realybės kūrimas.

  Pasiryžimas veikti – tikslo priartėjimas kosminiu greičiau. Anksčiau vis manydavau jog užtenka tik panorėt, o Visata už mane nuveiks.

  Reakcija į dirgiklius (anksčiau buvusius) visiškai kitokia. Aš rami kaip niekada, balso tonas ramesnis, rakcijos ramesnės.

  Manifestavau moterų kelionę į Alikantę (anksčiau nesupratau kaip įmanoma kažką manifestuoti).

  Pastebiu ženklus įvairius, gaunu veiklų pasiūlymus, ko troškau visada.

  Dažnai saves klausiu ar to aš noriu, klausau daugiau širdies.

  Į situacijas pradėjau žvelgti lengvai, žaismingai, kas anksčiau išmuždavo saugiklius. Esu laaabai dėkinga Ievai už akių atvėrimą.

  Jurga
 • Ugnė

  Taigi, kursas baigiasi, o gyvenimas tęsiasi. Man šitas kursas buvo tikra magija. Kadangi per ankstesnius kursus, keliones ir stovyklas su Ieva esu labai pasikeitusi ir pakeitusi savo realybę, tai tik trumpai aprašysiu, ką šis kursas man dave, nes šiaip čia būtų galima rašyti be galo:

  Dar daugiau pasitikėjimo savimi, daug mažiau baimių, noras veikti (anksčiau buvau linkusi į baimes ir atidėliojimą), dar harmoningesnius santykius su aplinka, labai labai daug sinhronizacijų, ypač skaičių.

  Dar didesnį susijungimą su Dievu (net mano kaimynės pastebėjo pokytį ir mane pakvietė į savo religinius susitikimus sekmadieniais) 🙂

  Dar didesnį pasitikęjimą visata, savimi, dar daugiau ramybės, harmonijos, didesnį kūno pajautimą (pradėjau kasryt daryti kvėpavimo praktikas ir maudytis po šaltu dušu, taip pat pasninkavimo praktiką pradejau daryti, kuri yra puikiai man tinkanti, ne tik kūno detoksui, bet kaip puiki emocinio bei psichinio kūno praktika.

  Įkvėpimą daryti moterų ratus.

  Didžiulį dėkingumo jausmą kasdien už viską, už patį gyvenimą, patyrimą, kurį patiriu. Aš dabar patiriu tokį dėkingumą, kad net apsiverkiu, kartais kūnas šiurpais nueina – tai yra stebuklas. Taip pat leidžiu sau jausti visus jausmus, juos priimu ir pasirenku savo būsenas, nes dabar jau moku pasirinkti, kokią realybę kuriu, todėl kuriu tą, ką noriu matyti savo gyvenime.

  Labai nuostabūs kursiokai – myliu jus visus. Svarbiausia, kad mano širdis atvira, tai yra neapsakomas jausmas, jį galima tik patirti, todėl to visiems ir linkiu. Begalinis Ačiū Ievai, tu nuostabi!

  Ugnė

Šis kursas yra skirtas jūsų proto ramybei ir sielos malonumui!

Jame mes kartu maudysimės gėlių žieduose, nuostabiuose aromatuose ir gersime gyvenimą pilnais gurkšniais, užkasdami didžiule meilės sau porcija. Stengtis nieko nereikės, tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis. Štai kokia šio kurso esmė. Padėti jums nuraminti protą ir pasiekti kuo aukštesnes vibracijas, kad galėtumėte dar lengviau ir dar paprasčiau pritraukti tai, ko norite į savo gyvenimą.

Kuo daugiau dėmesio sutelksime į atsipalaidavimą, malonumą – tuo daugiau sukursime jo savo gyvenime.

Screenshot 2021-10-11 at 14.09.55

Dažnai žmonės savęs pažinimo procesą paverčia tikra kančia. Esame įpratę save spausti, daug iš savęs reikalauti, smerkti, viską daryti labai „rimtai“ ir įsitempus. Tačiau nei paleidimų procesas, nei meditacija ar kitos transformuojančios praktikos neturi vykti su įtampa! Šios energijos kaip tik trukdo lengvai judėti norima linkme, todėl šio kurso metu mokysimės keisti savo gyvenimą su meile, lengvumu ir ramybe. Nebūtina taip stipriai savęs spausti. Išmoksite, kad pasidavimas, atsidavimas ir švelnumas sau yra efektyviausia praktika!

Šis kursas bus labiau praktinis nei teorinis. Daug medituosime ir padėsime sau pereiti į realybę, kur patiriame pačią geriausią savo paties versiją. Teorinėje dalyje aptarsime pagrindines manifestacijos kliūtis, pagrindines iliuzijas, į kurias dažniausiai papuola mūsų protas.

Screenshot 2021-10-11 at 14.10.22
Screenshot 2021-10-11 at 14.10.30

Jeigu dar nepavargote skaityti - dar vienas dalykas!

Ankščiau buvau įsitikinusi, kad kuo daugiau stengsiuosi, kuo daugiau dirbsiu – tuo daugiau turėsiu. Turėsiu ką – neaišku. Šis pasąmoninis įsitikinimas keliavo iš kartų į kartas ir taip paplito, tapo toks natūralus ir savaime suprantamas, kad daugelį mūsų užsuko žiurkių rate. Tačiau, kaip nuostabu atrasti kitokius gyvenimo patyrimo būdus! Kaip gera žinoti, jog visai nebūtina verstis per galvą, stengtis, prisiversti save kažką daryti, tam, kad pasiektum, ko nori. Yra ir galimybė tiesiog mėgautis, džiaugtis, būti ir gauti viską ko reikia. Ar norite tai patirti?

Jei taip – kviečiu jus į nuotykį, gan paprastą, tačiau labai efektyvų. Perspėju, šiame kurse jūs nesužinosite nieko naujo (na, nebent dar negirdėjote apie tai, kaip veikia kvantinė fizika, tada tikrai bus daug naujo!), tačiau manau, daugelis iš jūsų jau esate susipažinę su šiomis teorijomis, tad metas prieiti prie praktikos!

Tai ne mistika ar magija, tai mokslas! Ir šis mokslas labai stipriai pakeis jūsų gyvenimą.

ĮRAŠAI: Kuriu gyvenimą per malonumą

Į kursą įeina:
 • 14 valandos trukmės paskaitų su Ieva Žigone
 • Daugelio paskaitų metu vedamos meditacijos
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje Facebook kurso grupėje

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.