Sąmoningumo klubas - tavo nuolatiniam augimui!

Kelionė į sąmoningumą yra amžina, su laiku atnešanti vis daugiau nuostabių rezultatų, tačiau labai svarbu priimti tvirtą sprendimą pokyčiams su savimi. Jie pasimatys tuomet, kai visam laikui atsisakysime būti aukos pozicijoje, prisiimsime atsakomybę už savo veiksmus šioje materialinėje realybėje ir sąmoningai kreipsime savo mintis norimo gyvenimo link.

Tam, kad tavo kelionė būtų sklandi, nuosekli ir įkvepianti, sukūriau sąmoningos bendruomenės klubą – tai vieta žmonėms, norintiems pradėti labai gilų ir tęstinį darbą su savo vidiniu pasauliu!

Ši kelionė po mėnesio nesibaigia! Tai tęstinis procesas ir žmonės, prisijungę į klubą, yra kviečiami kiekvieną mėnesį atsinaujinti savo narystę tam, kad ir toliau pratęstu gilų darbą su savimi.

Kodėl verta tapti šio klubo nariu?

Tapdamas klubo nariu pateksi į uždarą Facebook grupę, kur visi bus susirinkę dėl vieno ir to paties tikslo – tapti savo harmoningos realybės kūrėjais.

 

Kelionė į sąmoningumą gali tapti dar labiau įkvepianti, kai šalia savęs turime bendražygius, palaikymą ir nuolat galime su kuo nors pasidalinti, pastebėti ir palaikyti vienas kitą.

 

Mano tikslas šiame klube – palaikyti tau erdvę, stebėti tavo procesą ir tinkamiausiu metu suteikti reikalingiausius įrankius ir praktikas, kurios padės ir toliau sėkmingai plėstis, augti ir tobulėti. 

581A6655

Taip pat su laiku organiškai kviesiu tam tikrus įkvepiančius žmones dalyvauti mūsų susitikimuose, atsižvelgiant į tai, kokia tema tuo metu bus mums aktualiausia.

Prisijungus prie klubo rasi visas šias paskaitas ir tos temos integracijai skirtas meditacijas

Nuo šiol galima įsigyti ir šių paskaitų įrašus. Įsigijus paskaitą kartu gausi ir jai skirtą audio meditaciją. Visas paskaitas rasi čia.

Sąmoningumas - tikroji šių laikų prabanga

Sąmoningumo klube laukiu visų, kurie yra pasiruošę nuosekliai keliauti per gyvenimą, taip pat pasiryžę stipriam darbui su savimi. Noriu, kad į šią savęs pažinimo kelionę prisijungtų kuo daugiau žmonių, kad galėtų atsiverti šviesai ir meilei tai skleisdami ir aplinkai.

 

Tad jeigu jauti, kad nori nuoseklaus darbo su savimi ir savo vidiniu pasauliu tuomet nieko nebelauk ir prisijunk prie sąmoningos bendruomenės.

Prisijungti gali bet kada!

Ieva-55

DOVANA - 20 min. magiška audio meditacija!

Išbandyk mano specialiai sukurtą meditaciją, kurią gali klausytis kiekvieną dieną! Su šia meditacija gali pajausti dalelę to kas tavęs laukia kelionėje kartu su sąmoningu klubu.

Ar jau skaitei atsiliepimus žmonių, žengusių sąmoningumo keliu?

 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

  Aušra
  mama
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

  Kristina
  jogos mokytoja
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

  Edita
  grožio specialistė
 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita

Taip pat kviečiu pažiūrėti žmonių atsiliepimus apie kelionę su manimi!

Kam skirtas šis klubas?

Klubas skirtas žmonėms, kurie norėtų pastovaus palaikymo ir tęstinio mokymosi būtent sąmoningumo temomis.

Ypač aktuali narystė tiems, kurie klauso mano programų įrašus ir norėtų gauti gyvą ir energetišką palaikymą iš manęs. 

Taip pat, klausantiems programų įrašus, klubas yra puiki proga gauti papildomų įrankių jiems aktualiausioms temoms!

Palaipsniui keliauk geriausios savo versijos link!

Šis klubas yra indėlis į save kiekvieną mėnesį. Tai pasižadėjimas sau nuolat investuoti į subalansuotą emocinę sveikatą ir užtikrintą vidinės ramybės pojūtį! Kviečiu prisijungti visus, išsiilgusius vidinio laisvės, besąlyginės meilės ir pilnatvės pojūčio.

Atnaujink visus savo gyvenimo aspektus už 99 eurus per mėnesį. 

Nauja realybė prasideda, kai atsiveriame galimybėms. Ir jos jau čia, mielieji. Kuo labiau išlaisviname save, tuo labiau džiuginame visą egzistenciją ir, visų svarbiausia, save patį.

Prisijungdamas į klubą įsigysi narystę, kuri kiekvieną mėnesį atsinaujins automatiškai, tau papildomai daryti nieko nereikės! 

 

SĄMONINGUMO KLUBAS

Kiekvieną mėnesį tavęs lauks:
 • ZOOM susitikimai su Ieva Žigone arba kursų svečiais kiekvieną sekmadienį
 • Nauja meditacija pagal aktualiausią temą kiekvieną savaitę
 • Nuolatinis palaikymas uždaroje Facebook grupėje
 • Jau įvykusių paskaitų įrašai + meditacijos
 • Bendraminčių grupė
 • Kviestiniai svečiai pagal to mėnesio aktualiausią temą
 • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos naujai organizuojamiems kursams, programoms ir net kelionėms!
Prisijungdamas į klubą įsigysi narystę, kuri kiekvieną mėnesį atsinaujins automatiškai, tau papildomai daryti nieko nereikės! 

Ar norėtum klausyti tik paskaitų įrašus?

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, rašyk tiesiogiai el. p. [email protected] arba skambink nr. + 370 (670) 04 550


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.