Kiti kalba

Nuo... Iki...

Moteris tvirtina, kad viskas prasideda nuo minties, tik reikia žinoti, kaip teisingai tuo pasinaudoti. „Mano gyvenimo istorija ir patirtis yra labai geras to pavyzdys“, – sako Ieva. Šiandien moteris tikina, kad jai išties pavyko susikurti tokį gyvenimą, apie kurį ne vienas tik svajojame – darbas be streso, mylimas žmogus šalia, jokių finansinių problemų ir baimės dėl ateities.

DELFI Žinios

„Tai, ką mes įsivaizduojame: geras darbas, geros pareigos, kažkokia šlovė, garbė, dideli pinigai neatneša to, ko mes ieškom, neatneša to, ko mes siekiam, neatneša to vidinio balanso, neatneša tos vidinės ramybės, taikos, pilnatvės. Tikėjau, kad išorėje laimė, bet iš tikrųjų leidau sau pažvelgti į vidų ir ją atradau savo viduje“, – sako Ieva.

LRYTAS.LT

Daugiau nei 5 metus įvairius internetinius kursus, sąmoningumo stovyklas ir renginius organizuojanti Ieva Žigonė sako pastebinti, kad vis daugiau žmonių ieško būdų kovoti su savo nerimu. Bet išryškėja ir dar viena karantino tendencija – žmones vis dažniau kamuoja egzistenciniai, savirealizacijos klausimai. „Ar gyvenu savo gyvenimą?“ – tokį klausimą užduoda kas antras jos kursuose dalyvaujantis žmogus.