ONLINE, ĮRAŠAS

Magiškas laikas kartu, kuriant sau NAUJĄ REALYBĘ!

Kviečiu tave į labai ypatingą jaunaties ritualą, kuriame susibursime bendroje energijoje tam, kad pradėtume visiškai naują savo gyvenimo ciklą. Ritualo metu atliksime magiškus baltuosius burtus, kurie padės į mūsų gyvenimą pritraukti daugiau gėrio, meilės, malonumo ir taikos.

50fcc6e5-e1b3-475f-ac31-23ab42cb4fc0
3f7423f5-3a45-4682-be33-8d863ac64f1b
18c2798f-8387-42fe-8c26-c9f7ff4c1687

Pasidomėk, kada dangų nušvies sekanti jaunatis ir prisijunk prie magiško ritualo ĮRAŠO uždaroje Facebook grupėje! Ritualui bus reikalingas tam tikras pasiruošimas – visas instrukcijas rasite prisijungę į ritualo grupę.

Kuom ypatingas jaunaties metas?

Mėnulio jaunatis yra nepaprastas metas, kuomet Saulė ir Mėnulis atsiduria tiksliai toje pačioje vietoje dangaus skliaute. Mėnulio ciklo pradžia ir jungtinė Saulės ir Mėnulio energija palaiko bet kokią naują pradžią.

Galbūt esi girdėjęs/-usi sakant „Yra laikas sėti ir yra laikas pjauti“. Mėnulio jaunatis yra idealus laikas „sėti“ ir parodyti Visatai tai, ką norime įsileisti į savo gyvenimą. O parodome mes per savo būseną, nes tik išjausdami viduje, mes tai galime sukurti ir išorėje.

Saulės ir Mėnulio susijungimas yra lyg sąmonės ir pasąmonės, loginio ir intuityvaus prado susijungimas ir jei norite sulaukti didžiausio palaikymo, labai svarbu jog noras kiltų iš jausmo/širdies.

moongoddess

Jaunaties Ritualas ĮRAŠAS

  • Jaunaties ritualas (1,5 val. trukmės ĮRAŠAS)
  • Galimybė klausytis įrašo per bet kurią kitą Jaunatį
  • Praktikos su Ieva Žigone
  • Speciali audio meditacija
  • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.