IŠLAISVINANTIS SUSITIKIMAS PAJŪRYJE LIEPOS 22-24 D. @ Viešbučio „Gradiali" konferencijų salė

Kviečiame tave į savaitgalį su Ieva Žigone, nuostabioje aplinkoje, pušyne, visai netoli Baltijos jūros.

Vasara Lietuvoje – puiki proga susitikti ir pasidžiaugti vienas kito draugija gyvame susitikime. Galbūt dalyvavai Ievos kursuose jau labai seniai, o gal visai neseniai ir liko neatsakytų klausimų arba tiesiog norėtum susitikti gyvai. Galbūt nedalyvavai niekur, tačiau tau rezonuoja tai, kuo dalinasi Ieva ir norėtum prie to prisiliesti arčiau. 
Kviečiame visus, kas nori labai prasmingo laiko sau, kuomet per klausimų ir atsakymų sesijas bei gilumines meditacijas susitikimų metu keliausime dar giliau į save tam, kad atrastume tą tikrąją tiesą, kas mums iš tikrųjų yra svarbu bei atrastume ir paleistume tai, ką mes susikūrėme tikėdami šio pasaulio dualia prigimtimi ir pasimesdami ego labirintuose.
Tai bus labai gyvas ir nenuspėjamas savaitgalis, kurio metu gali būtų visko. Galbūt labai stiprių emocijų, pasipriešinimo, neigimo, noro pabėgti ir galiausiai stipraus išsilaisvinimo į visišką meilę ir pasidavimą savo tikrąjai prigimčiai. 
Kviečiame visus ieškančius kažko daugiau, kas savyje jaučiau nepaaiškinimą ilgesį kažkam, ko net negali apibūdinti.

Susitikimas vyks viešbučio „Gradiali" konferencijų salėje!

Susitikimai vyks vos 500 m nuo jūros kranto nutolusio viešbučio „Gradiali“ konferencijų salėje. 
Apgyvendinimas į kainą įskaičiuotas nebus, bet specialiai mūsų renginio dalyviams suteikiama 10% nuolaida apgyvendinimui. Nuolaidos kodą gausite el. paštu po registracijos.
Galite rinktis apgyvendinimą viešbutyje su specialia nuolaida mūsų susitikimo dalyviams arba gyventi ten, kur jums yra patogiau ir į susitikimus atvykti iš kitur!

Susitikimo vedlė - Ieva Žigonė

IMG_8685

Patyrusi sąmoningumo vedlė, sąmoningos realybės kūrėja Ieva turi 7 metus patirties darbo su  žmonėmis, yra pravedusi virš tūkstančio asmeninių sesijų, daugybę stovyklų ir kursų, organizuojant keliones, vedant įvairias grupines praktikas ir terapijas. Ieva mokėsi iš įvairių Lietuvos ir pasaulio lektorių, atrado savo unikalų darbo su žmonėmis metodą, kuris jau padėjo daugybei žmonių pakeisti savo gyvenimą iš esmės.

„Labai laukiu gyvo susitikimo su tavimi, kuomet galėsiu pajausti tave ir tavo esatį, bei padėti tau dar labiau atsiverti ir išsilaisvinti.“Ieva Žigonė

Nuostabią ryto jogą dalyviams ves patyrusi Jogos mokytoja Julija!

joga su julija gamtoje

Julija Važnevičienė – sertifikuota Yoga Alliance Jogos mokytoja (Vinyasa Flow, Prana Flow), sertifikuota Lila žaidimo vedlė. Be studijų ir praktinių žinių Julija turi nuostabią dovaną – ypač stiprią empatiją, kuri padeda jai tiksliai pritaikyti žmogui labiausiai jam/-ai tinkančią techniką bei nuvesti į jam/-ai labiausiai rūpimo klausimo atsakymą bei atsiverti laisvei. Rytiniai užsiėmimai su Julija padės įsižeminti, subalansuoti fizinę ir emocinę savijautą ir dar giliau susijungti su savimi.

“Visos žinios ir visi lobiai yra ne kažkur, o mumyse, mūsų kūnuose. Lai jūsų kūnas kalba meilės kalba. Susitikime pajūryje pažinčiai ar gilesniam pokalbiiui su savo kūnu per joga.“ – Julija Važnevičienė

Savaitgalio programa:

Liepos 22 d. (penktadienis)

15:00 Atvykimas, apgyvendinimas viešbutyje arba jūsų pasirinktoje vietoje

16:00 Pirmas susitikimas viešbučio konferencijų salėje

19:00 Vakarienė savarankiškai

21:00 Vakaro meditacija

22:00 Poilsis

 

 

Liepos 23 d. (šeštadienis)

8:00 Ryto joga su Julija

10:00 Pusryčiai

11:00 Susitikimas su Ieva, intuityvios praktikos pagal susirinkusius dalyvius

14:00 Pietų pertrauka

16:00 Susitikimas su Ieva

19:00 Vakarienė

21:00 Meditacija pajūryje (savarankiškai klausant audio meditacijos įrašo)

 

 

Liepos 24 d. (sekmadienis)

8:00 Ryto joga su Julija

10:00 Pusryčiai

11:00 Išlaisvinanti kvėpavimo praktika ir sielos šokis su Ieva Žigone

14:00 Pietūs

16:00 Užbaigiamasis susitikimas

18:00 Atsisveikinimas

Kam skirtas šis savaitgalis?

Visiems, kurie nori vidinių transformacijų ir pokyčio gyvenime arba tiesiog pasikrauti teigiama energija, įsikvėpti tam, kad savo realybėje kurti dar daugiau gausos, meilės ir džiaugsmo.
Tačiau prisiminkite, kad Ieva yra tik impuslas. Viskas priklauso nuo jūsų atsivėrimo ir nusiteikimo. Gausite tiek, kiek esate pasiruošę pasiimti! Galite atvykti su kokiomis tik norite intencijomis:
᪥ Santykiai
Pinigai
Sveikata
Savirealizacija
Arba tiesiog intuityviu jausmu, kad turiu dalyvauti šiame savaitgalyje!

Pajuskite šių gyvų susitikimų galią!

 • Ramunė

  Atsimenu kaip šiandien tą dieną kai atvažiavau į stovyklą pas Ievą. Viskas atrodė taip nauja ir dar neištyrinėta - nauji žmonės, Ieva, kurią tada mačiau pirmą kartą gyvai. Aš nebuvau nusiteikusi ir neturėjau jokių lūkesčių, bet aš išvažiavau iš stovyklos tapusi nauju žmogumi. Tokį išlaisvinantį patyrimą, kokį apturėjau būdama su Ieva, esu patyrusi tik sąmoningo sapno metu, kuomet suvokiau, kad sapnuoju ir pradėjau savo sapno platybėse skristi. Nors stovykla jau praėjo iki šiol tikiu, kad tokios patirtys yra būtinos kiekvienam žmogui, kuris tiki, kad egzistuoja šis tas daugiau, nei fizinis kūnas. Koks gėris buvo susijungti su visais stovykloje buvusiais žmonėmis ne tik emociškai, bet ir dvasiškai. Aš iki šiol jaučiu tokį beribį dėkingumą, kad net žodžiais sunku apibūdinti. Kokią mes savyje nešiojamės galią, laisvę, harmoniją, MEILĘ! Meilę ir šviesą - šias dvi pačias stipriausias energijas, kurios gali ištirpinti bet kokias kliūtis savo norimos realybės kūrime ir leisti skristi pilnai. Ačiū, Ieva, kad esi, kad daliniesi, kad organizuoji tokias galingas stovyklas. Tu esi stebuklas, kuriuo sekti yra taip gera.

  Ramunė
 • Solveiga

  Jeigu man kas nors būtų pasakęs, kad vos per kelias dienas galiu pasikeisti, nebūčiau patikėjus nei vienu iš šių žodžių. Kaip tai įmanoma? Juk esame kas esame! Po šios stovyklos supratau, kad tai tebuvo mano ribotas protas, sakantis, kad negaliu, kad nereikia, kad užtenka. Tokio išsiplėtimo vidinio, kokį patyriau stovykloje pas Ievą - aš nežinojau, kad tokia patirtis egzistuoja. Ievos vedimas, praktikos, jos rūpestis ir neišsemiama meilė kiekvienai pasaulyje gyvenančiai būtybei, organizmui, gyvūnui, žmonėms… Ir kai supratau, kad Ieva atspindi mus visus ir visą tai mes jau turime savyje, manyje įvyko tokia stipri transformacija. Aš esu iki dabar paskendusi nuostaboje nuo savęs, nuo savo neribotų galimybių, kurias suvokiau turinti. Mano gyvenimas pasikeitė realiai per tą mažą laiko tarpą. Nuo to laiko esu sąmoningumo kelyje, kuris yra toks džiuginantis ir tuo pačiu jaudinantis. Ir visą tai dėka mano sprendimo, kad tą dieną įsigijau kelionę į Ievos stovyklą. Ačiū, ačiū, ačiū. Už meilę, už rūpestį, už priminimą, kad gyvenimas gali būti toks platus. Toks mielas. Gera gyventi.

  Solveiga
 • Vytautas

  Džiaugiuosi, kad nepasirinkau kito varianto, kurį buvau pasirinkęs šiam savaitgaliui. Aš visada sakau, kad neturiu ką pasakyti. Bet patirtis rodo, kad kai pradedu - kažkas gaunasi. Atvažiavau pakankamai stipriai išsibalansavęs. Per visą savaitgalį, patirtis, manau, kad man pavyko neblogai save susicentruoti. Jaučiuosi gerokai stipresnis, pasitikintis. Manau svarbiausias mano tikslas buvo patirti Ievos vedimą stovyklose. Kai tiek mažai žmonių susirenka džiaugiuosi galėdamas gauti pilną tiek jos dėmesio, rūpesčio ir meilės. Ačiū Ieva, kad daliniesi, darai ir uždegi kitus! 

  Vytautas
 • Justina

  Prieš važiuodama čia neturėjau didelių lūkesčių, bet žinojau, kad viskas bus gerai, jaučiau tai visa savo esybe. Pirmą vakarą per meditaciją man atėjo suvokimas, kad turiu intenciją sugrįžti namo. Aš tuo metu galvojau, kad sugrįžimas namo yra į sielą, į stipresnį savęs pažinimą. Bet po šiandien praktikų pajutau labiau besiveriančią savo širdį ir tuomet atėjo dar vienas suvokimas, kad aš jau esu namuose, su jumis visais. Tokio pobūdžio stovyklos yra be galo ypatingos ir unikalios, nes būnant tarp žmonių, kurie taip pat atverinėja savo širdį, suvoki, kad mes visada esame namuose, tik kartais pamirštam kaip į juos pasibelsti. 

  Justina

Dalyvavimo informacija

Dalyvavimo kaina 200 eur, tačiau užsiregistravus iki birželio 22 dienos galioja speciali, išankstinė kaina – tik 150 eur!
 Į kainą įskaičiuota:
᪥ Programa visomis dienomis viešbučio konferencijų salėje su Ieva Žigone
Jogos pamokos su Julija Važnevičiene
Specialios 2 audio meditacijos skirtos renginio dalyviams
 Į kainą neįskaičiuota:
Jūsų pasirinktas apgyvendinimas ir maitinimas
Registracija patvirtinama padarius 50 eur negrąžinamą avansinį mokėjimą! 

AVANSINIS mokėjimas:

IŠLAISVINANTIS SUSITIKIMAS PAJŪRYJE

Susitikimo data: Liepos 22-24 d.
 • 3 intuityvūs ir gilūs susitikimai į save su Ieva Žigone
 • Bendra, grupinė meditacija konferencijų salėje su Ieva Žigone
 • Išlaisvinanti kvėpavimo praktika ir sielos šokis su Ieva Žigone
 • 2 ryto Jogos pamokos su Julija Važnevičiene
 • 2 specialios audio meditacijos skirtos renginio dalyviams

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.