Ieva Žigonė

Intuityvi terapinė sesija

Gyvenimo kūryba, tai nuostabus žaidimas, kuriame galime tyrinėti save ir atrasti vis daugiau galimybių. Viskas, ko reikia, yra mūsų viduje, kviečiu tai atrasti kartu!“

Sąmoningu realybės kūrimu užsiimu daugiau nei 10 metų ir jau daugiau nei 5 padedu kitiems prisiminti save ir tai mane be galo įkvepia. Tūkstančiai pravestų asmeninių sesijų leido man suvokti, kokie visi esame panašūs ir kaip kiekvienas turime galimybę absoliučiai perkurti savo realybę. Tik prisiminę tai, kas esame iš tikrųjų, galime pradėti gyventi laisvėje.

Sesijų metu intuityviai naudoju šias praktikas:

Emocijų paleidimo technika;

Regresinė terapija;

Tetha healing;

Šamaninės praktikos;

Bioenergetika ir runos.

Ieva gali atvykti į jūsų namus Vilniuje, Kaune ir pajūryje.

Registracija gyvai sesijai el. paštu [email protected]

2,5 – 3 valandų trukmės sesija – €1000

ARBA 

1 valandos trukmės sesija internetu –  €100

Julija Važnevičienė

Intuityvi terapija

Šiuo metu esu sertifikuota Yoga Alliance jogos mokytoja (Vinyasa Flow, Prana Flow), sertifikuota Lila žaidimo vedlė, inicijuota Reiki praktikė, emocijų paleidimo bei regresinės technikos instruktorė, taip pat Theta Healing praktikė.

Be studijų ir praktinių žinių turiu nuostabią dovaną – ypač stiprią empatiją, kuri man ir padeda pritaikyti žmogui labiausiai jam(-ai) tinkančią techniką bei nuvesti į jam(-ai) labiausiai rūpimo klausimo atsakymą bei atsiverti laisvei.

Sesijos metu naudoju šiuos metodus:

Emocijų paleidimas

Regresinė terapija

Theta Healing

Reiki

Audrius Merkelis

Asmeninė sesija

Jau daugiau kaip 13 metų einu savęs pažinimo ir augimo keliu, kuriame radau kertinių atsakymų apie priežastis, lemiančias, kaip mes jaučiamės. Savo kelyje sutikau ne vieną mokytoją, iš kurių sėmiausi žinių ir įgūdžių, kaip padėti sau ir kitiems. Kertiniai mokytojai, kurie padarė didžiausią įtaką mano augimui – Tony Robbins ir Ieva Žigonė.

Jeigu jauti, kad mintys neduoda ramybės arba viduje kažkas slegia – parašyk. Išeitis visuomet yra, o viskas keičiasi nuo pirmojo žingsnio, žengto išsilaisvinimo link!

Padėdamas klientams eliminuoti, kas juos slegia, pagrinde remiuosi:

Emocijų išlaisvinimo technika;

Regresijų (praėjusių gyvenimų) terapija.

Renata Ana Strazdė

Asmeninė sesija

Esu holistinės ir sveikos gyvensenos koučerė, regresinės meditacijos vedlė, emocijų paleidimo konsultantė, mitybos (visavertė mityba, emocinis valgymas) / fizinio aktyvumo / paros rėžimo konsultantė, sporto trenerė, kovos menų praktikė, jogos / oro jogos / meditacijų / kvėpavimo mokytoja, Reiki praktikė.

Pažvelgusi į savo vidų, supratau, kad sąmoningumas ir darbas su savimi – tai vienintelis kelias į gilesnį savęs pažinimą ir išsilaisvinimą. Atradusi darną su kūnu, protu, emocijomis ir siela – patyriau šios šventos sąjungos galingą refleksiją materialiame ir dvasiniame pasaulyje. Jau 12 metų užsiimu intensyviomis sąmoningumo ir dvasingumo praktikomis, kurių mokiausi Lietuvoje ir užsienyje.

Konsultacinių sesijų metu taikau šias technikas:

Emocijų paleidimo (Sedonos metodas);

NLP;

Praeitų gyvenimų vedimo (regresinė meditacija);

Theta healing;

Mindfulness;

Šamanines (ryšiui su protėviais ir toteminiu gyvūnu);

Meditacijų ir kvėpavimo.

Paulina Bajalytė

Asmeninė sesija

Gyvenimas – didžioji mano mokykla, kurioje nuo vaikystės teko patirti labai gilias traumas, gilią depresiją, ne vienerius metus praleisti gydymo įstaigose, teko pabuvoti komoje, gydytis psichiatrinėje, buvau sulaukusi sunkios formos ilgalaikio potrauminio streso sindromo diagnozės

Nepaisant visų tamsių potyrių, aš radau kelią į šviesą, atradau būdus, kaip sugrįžti į vidinę ramybę, pasitikęjimą, meilę. Atėjo supratimas apie pagarbą sau ir pozityvų požiūrį į save. Atsiskleidė mano talentai, išmokau paleisti menkavertiškumą ir suvokiau, ką iš tikrųjų reiškia patirti stebuklus savo gyvenime.

Esu čia tam, kad padėčiau tau išsilaisvinti, priimti ir mylėti save be jokių sąlygų ir apribojimų ir, svarbiausia, gyvenimui sakyti – TAIP.

Savo sesijose naudoju:

Paleidimų metodą, kuris padės paleisti ir priimti visas jaučiamas emocijas, ribojančius įsitikinimus, senas programas, trūkumus ir  sveikatos problemas.

Regresinės terapijos metodą, kuris padės jums transformuoti karmą, ateities projekcijas, santykį su savimi ir aplinka. Taip pat galima grįžti į praeitus gyvenimus transformacijoms ir integracijoms į čia ir dabar.

Svetlana Gapejeva

Asmeninė sesija

Aš esu mokinė šioje beribėje Visatoje. Aš esu savo gyvenimo kūrėja. Aš esu meilės sau praktikuotoja ir tyrinėtoja. Manyje, kaip ir tavyje, yra meilė ir šviesa. Aš nuolat ieškojau Meilės ir pripažinimo išorėje, o širdyje vis būdavo kaip sutema, taip sutema. Iki tolei, kol atradau-prisiminiau save, tą tyrą meilę, šviesą ir ramybę savo viduje, kuri visada buvo čia – MANYJE, ir tiesiog kantriai laukė pargrįžtančios namo – pas Save.

Pajausk DABAR atsakymą SAVO ŠIRDYJE. Po skausmu visada slypi DOVANA – MEILĖ IR RAMYBĖ TAVO VIDUJE. Kviečiu tave leisti sau patirti save per paleidimo techniką.

Skirmantė Mockaitienė

Asmeninė sesija

Esu psichologė. Tai sritis, kur realizuodama save galiu padėti kitiems. Šalia psichologijos domiuosi dvasinio tobulėjimo galimybėmis. Esu įsitikinusi, jog šių dviejų sričių apjungimas leidžia man geriau pažinti ir suprasti žmones ir, žinoma, pačią save.

Savo darbe taikau:

Regresinę terapiją (praeitų gyvenimų arba ateities transformacijas);

Emocijų paleidimo technikas.

Šie įrankiai padeda panirti į „čia ir dabar“ būseną, atrasti nebetarnaujančius, gyvenimą ribojančius įsitikinimus ir juos transformuoti, taip pat labiau priimti save ir sugrįžti į vidinę taiką.