SAUSIO 7-9 DIENOMIS, HARMONY PARKE

Kviečiu tave į tavo naujo gyvenimo šventę!

Šis savaitgalis yra didelė padėka sau už visą kelią, kurį jau nuėjai, tad kviečiu tave įteikti sau šią nuostabią dovaną ir atsiverti dieviškai gausai savyje, būnant prabangioje vietoje, valgant specialiai tau paruoštą aukščiausios kokybės augalinį maistą ir pasineriant į be galo malonius, sielą atgaivinančius ritualus.

Tu to nusipelnei – dėl visko ką patyrei praeitais metais ir dėl to, kam atsiveri būtent šią akimirką. Tu nusipelnei išskirtinės šventės sau vien dėl to, kad esi.

Po naujųjų metų sutikimo šventės kviečiu tave į pilnatvės ir gausos energiją nuostabiajame „Harmony park“, kur tavęs lauks nuostabus atsipalaidavimo ir malonumo kupinas laikas kartu su manimi.

Kas tavęs laukia savaitgalio metu?

maudosi
haammas
haamdmad

Hamamo maudymosi ritualas

Kur kas daugiau nei paprasta maudymosi vieta, hamamas buvo šventovė, kur vyrai ir moterys rinkdavosi atsinaujinti. Turkijos hamame yra fizinio ir dvasinio apsivalymo tradicija. Valant kūną ir odą nuo toksinų, suaktyvėja kraujotaka, stimuliuojama imuninė sistema tiek fiziškai, tiek protiškai. Savaitgalio metu tavęs laukia išskirtinis laikas Hamamo erdvėje, kurioje tavo kūnas bus nušveistas, apgaubtas muilo putomis ir išmasažuotas prabangiais aliejais.

IMG_2155
poilsis-harmony-park-baseinas-15481
poilsis-harmony-park-pirtys

3 valandos gilaus atsipalaidavimo SPA zonoje

„Harmony park“ turi unikalią SPA zoną, siūlančią malonius ir giliai atpalaiduojančius, sveikatą gerinančius pirties ir vandens ritualus. 3 valandas skirsi labai giliam atsipalaidavimui, minčių nuraminimui, mėgaujantis SPA zonos paslaugomis: garine, infraraudonųjų, sauna pirtimis bei masažiniais ir plaukimo baseinais. Šias valandas rekomenduoju praleisti be telefono ar kitų elektroninių prietaisų, su mėgstama knyga ir visiškai susitelkti į labai stiprią kūno, proto ir sielos relaksaciją. Tai bus labai svarbi Harmony savaitgalio dalis!

maistas 1
ametistas 2
maistas 2

2 išskirtinės augalinio maisto degustacinės vakarienės

Net 2 vakarus iš eilės susitiksime prabangioje ametisto salėje, kurioje profesionalūs „Harmony park“ virtuvės šefai pristatys specialiai savaitgalio dalyviams paruoštą, augalinės kilmės maistą, kuris pripildys mūsų kūną energijos ir leis pajusti lengvumą. Taip pat skanausime aukštos kokybės nealkoholinį vyną.

Susitikimai ir praktikos su Ieva Žigone

Tavęs laukia labai magiškas laikas su manimi ir kelionė į dar gilesnį savo dieviško potencialo pažinimą ir suvokimą.

Savaitgalio metu mano tikslas bus padėti kiekvienam dalyviui prisiminti savo viduje glūdintį dievišką potencialą ir beribę gausos energiją, kurią, būnant tokios pasakiškos prabangos apsuptyje, bus kur kas lengviau pajusti ir aktyvuoti. Ir visą tai darysime per lengvumą, atsipalaidavimą ir malonumą…

Taip pat vesiu paskaitas, meditacijas ir praktikas būdama pilname susijungime su dalyviais ir pasirinksime jiems aktualiausią temą. Kiekvieną kartą labai intuityviai parenku savo vedimo kryptį, pagal susirinkusius žmones ir jų intencijas.

1

Sąmoningo kvėpavimo sesija su Jurgita Medone


Jurgita Medonė – sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, emocijų paleidimų vedėja, šokio mokytoja, inicijuota į Reiki, energetinio gydymo praktikė, saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, aromaterapijos, meditacijos praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje.

Patyrusi vidines transformacijas, suvokusi minčių ir pasąmonės galią ji su daugybe žmonių dirba, dalindamasi įrankiais, kuriančiais gausesnį patyrimą viduje ir išorėje.

Jurgita savaitgalio dalyviams ves be galo magišką tantrinio kvėpavimo sesiją.

jurgitai

Savaitgalio programa:

Sausio 7 d. (penktadienis)

14:00 Atvykimas / Įsikūrimas savo pasirinktoje viloje arba viešbučio kambaryje

15:00 – 18:30 Išskirtinis laikas Hamamo erdvėje, kur tavo kūnas bus nušveistas, apgaubtas muilo putomis ir išmasažuotas prabangiais aliejais

19:00 Išskirtinė, šventinė augalinio maisto degustacinė vakarienė su nealkoholiniu vynu prabangioje Ametisto salėje

21:00 Giliai atpalaiduojanti ir pilnatvės būseną aktyvuojanti meditacija be galo jaukioje viešbučio konferencijų salėje

23:00 Poilsis

 

Sausio 8 d. (šeštadienis)

08:00 Rytinė meditacija toje pačioje konferencijų salėje

09:00 Gausūs pusryčiai viešbučio restorane

10:00 – 11:00 Susitikimas su Ieva Žigone viešbučio konferencijų salėje. Susipažinimas ir pasidalinimas intencijomis

11:00 -14:00 Metas visiškam atsipalaidavimui ir pasinėrimui į viešbučio baseinų ir pirčių SPA zoną

(3 valandos SPA erdvėje įeis į apgyvendinimo kainą, o esant norui galima užsisakyti ir papildomas SPA procedūras)

14:00 Savarankiški pietūs, pasirinktinai viešbučio restorane arba restorane „Samana“

15:30 – 18:30 Paskaita su Ieva Žigone ir sąmoningo kvėpavimo sesija su Jurgita Medone

19:00 Išskirtinė, šventinė augalinio maisto degustacinė vakarienė su nealkoholiniu vynu prabangioje Ametisto salėje

21:00 Ypatinga vakaro meditacija, aktyvuojanti mūsų dievišką potencialą ir laisvę būti savimi, kuri vyks viešbučio konferencijų salėje

23:00 Poilsis

 

Sausio 9 d. (sekmadienis)

08:00 Rytinė meditacija toje pačioje konferencijų salėje

09:00 Gausūs pusryčiai viešbučio restorane

10:30 Išsiregistravimas iš kambarių

11:00 – 14:00 Praktikos su Ieva Žigone viešbučio konferencijų salėje ir savaitgalio uždarymas

Tavo malonumui - visos SPA paslaugos!

Rezervuojant sau patinkantį apgyvendinimą į tą pačią kainą įeis ir 3 valandos viešbučio pirčių ir baseinų SPA zonoje!

O jeigu norėsi pasilepinti papildomomis procedūromis, tuomet, už papildomą kainą ir iš anksto užsirezervavus sau labiausiai patinkantį ritualą, galėsi pamiršti visą pasaulį ir pasinerti į SPA procedūrų subtilybių palaimą, pažinti egzotiškų šalių pirties tradicijų ypatumus, mėgautis natūraliais šiltų eterinių aliejų kvapais ir patyrusių SPA profesionalų gydomaisiais prisilietimais.

Rekomenduojama norimas SPA paslaugas užsisakyti iš anksto. Norint tai padaryti parašyk [email protected] arba skambink +370 685 48918.

Išsirink sau tinkamiausią kambarį arba vilą!

Vienas prabangiausių viešbučių Baltijos regione laukia visų norinčių pailsėti, atgauti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą. Tavo pasirinkimui siūlomi net 26 skoningai ir kruopščiai įrengti kambariai, tad net išrankiausi ras geriausiai jų poreikius atitinkančias erdves.

Buvimo gamtos apsuptyje pranašumus atrasi daugelyje standartinių kambarių – balkonuose bus malonu įkvėpti gryno oro, pasimėgauti natūralios gamtos vaizdais, pasiklausyti miško paukščių giesmių.

Visiems savaitgalio dalyviams rezervuojant sau kambarį, su specialiu kodu bus pritaikoma speciali kaina, į kurią įeis gausūs pusryčiai ir 3 val. apsilankymas viešbučio baseinų ir pirčių SPA erdvėje!

Jeigu nori pasinerti į visišką ramybę būnant arčiau gamtos ir nori privataus savo kampelio, tau be galo patiks šalia pušynėlio įkurtos vilos.

Šviesiose, skandinaviško stiliaus mini vilose tavęs laukia atskira miegamojo erdvė, svetainė, nedidelė virtuvėlė bei vonios kambarys. Vilos yra uždaroje teritorijoje, atskirtoje tyros gamtos salelėje.

Visiems savaitgalio dalyviams rezervuojant sau vilą, su specialiu kodu bus pritaikoma speciali kaina, į kurią įeis gausūs pusryčiai ir 3 val. apsilankymas viešbučio baseinų ir pirčių SPA erdvėje!

Tobula dovana ir visiška sielos atgaiva - tu to nusipelnei!

Iš kart po naujųjų metų susimatome čia, dieviškame rojuje, kuriame įeisi į be galo stiprią gausos energiją ir būsi apdovanotas/-a pačiu aukščiausios klasės poilsiu, kurio tu nusipelnei. Tai pati nuostabiausia dovana, kurią gali pasidovanoti! O galbūt norėtum įtraukti šį savaitgalį į savo kalėdinių norų sąrašą?

Kad kiekvienam savaitgalio dalyviui galėčiau skirti pakankamai dėmesio ir individualiai suteikti jam reikalingiausią vedimą ir įžvalgas, dalyvių skaičius savaitgalio metu bus ribotas, tad nedelsk ir užsitikrink sau vietą jau dabar!

Tai dar ne viskas! Harmony Savaitgalio metu iš manęs gausi ir specialią audio meditaciją, kurios klausysi kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, kad galėtum dar labiau atsipalaiduoti ir įeiti į stiprią, atsivėrimo pilnatvei ir gausai, būseną. 

Kaip manai, kiek galėtų kainuoti toks išskirtinis laikas tik sau, prabangioje aplinkoje, dangiškame malonume ir gausoje, kartu su manimi ir bendrakeleiviais, galbūt net tavo naujais draugais ir draugėmis?

Jeigu turėčiau įvertinti tikrąją tokio savaitgalio kainą, ji tikrai viršytų 1000 EUR, tačiau aš esu be galo įkvėpta pasikviesti tave į savo realybę, kad galėtum savyje aktyvuoti be galo nuostabią gausos energiją, todėl šį savaitgalį dovanoju tau už išskirtinai simbolinę kainą:

333 EUR + tavo pasirinktas apgyvendinimas! 

O jeigu esi Sąmoningumo klubo narys/-ė, Harmony Savaitgalis tau kainuos tik:

222 EUR + tavo pasirinktas apgyvendinimas! 

Į kainą įskaičiuota:

Hamamo ritualas

2 šventinės, degustacinės, specialiai tik savaitgalio dalyviams gaminamos augalinio maisto vakarienės prabangioje ametisto salėje

Praktikos ir meditacijos savaitgalio metu

Sąmoningo kvėpavimo sesija su Jurgita Medone

Speciali audio meditacija

Atgaiva ir šventė kūnui ir sielai

Į kainą neįskaičiuota:

Atvykimas

Tavo pasirinktas apgyvendinimas*

Pusryčiai**

Savarankiški pietūs antrąją savaitgalio dieną

*Specialius pasiūlymus savaitgalio dalyviams ir informaciją rezervacijai rasi čia

** Isigijus nakvynę „Harmony park“ viešbučio kambaryje arba viloje į kainą įeis ir gausūs pusryčiai viešbučio restorane ir net 3 val. apsilankymas viešbučio SPA zonoje.

Papildoma informacija

Visiems savaitgalio dalyviams rezervuojant sau vietą bus pritaikoma ir speciali nuolaida! 

Jeigu atvažiuoji vienas/-a ir norėtum kambariu ar vila dalintis su kitu asmeniu, parašyk mums el. laišką adresu [email protected] ir mano komanda suras tau žmogų, su kuriuo galėsi pasidalinti rezervacijos kaina!

Savaitgalio dalyviams taip pat bus sukurta bendra susirašinėjimo erdvė, kurioje galima kooperuotis ir dėl atvažiavimo į „Harmony park“.

KLUBO NARIAMS: Harmony Savaitgalis

Savaitgalio data: Sausio 7-9 d.
 • Hamamo ritualas (2 val. trukmės)
 • 2 šventinės, degustacinės, specialiai tik savaitgalio dalyviams gaminamos augalinio maisto vakarienės prabangioje ametisto salėje
 • Praktikos ir meditacijos savaitgalio metu su Ieva Žigone
 • Sąmoningo kvėpavimo sesija su Jurgita Medone
 • Speciali audio meditacija skirta stipriam vidiniam atsivėrimui

Harmony Savaitgalis

Savaitgalio data: Sausio 7-9 d.
 • Hamamo ritualas (2 val. trukmės)
 • 2 šventinės, degustacinės, specialiai tik savaitgalio dalyviams gaminamos augalinio maisto vakarienės prabangioje ametisto salėje
 • Praktikos ir meditacijos savaitgalio metu su Ieva Žigone
 • Sąmoningo kvėpavimo sesija su Jurgita Medone
 • Speciali audio meditacija skirta stipriam vidiniam atsivėrimui

Nesi Sąmoningumo klubo narys?

DĖMESIO! Norint dalyvauti savaitgalyje būtina turėti galiojantį galimybių pasą. Jį galima gauti:

Gavus neigiamą COVID-19 testo rezultatą;
○ Pasiskiepijus nuo COVID-19;
○ Persirgus COVID-19.

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, rašyk tiesiogiai el. p. [email protected] arba skambink nr. + 370 (681) 54 941


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.