Renkama 4-oji "GAUSOS SĄMONĖS" kurso grupė!

DAR ŠIANDIEN programai taikoma NET 100€ NUOLAIDA!

Intensyvi 8 savaičių trukmės internetinė programa, vykstanti unikaliu formatu!

„Viską apimančios gausos šaltinis nėra išorėje. Tai yra dalis to, kas tu esi.“ - Eckhart Tolle

PIRMAS MĖNUO

Pirmąjį programos mėnesį kiekvieną dieną klausysi specialias audio meditacijas, kurios tavo viduje aktyvuos stiprią pilnatvės energiją. Visos audio meditacijos pareikalaus tik 20 min. per dieną!

 

Kiekvieną sekmadienį 19:00 val. į mokymų grupę bus įkeltas 2 val. trukmės paskaitos įrašas, kuris buvo įrašytas kursui vykus gyvai. Jame rasi dalyvių aktualius klausimus ir mano atsakymus apie programos metu dalyviams vykusius procesus, kurie įneš aiškumo ir tau tavo kelionėje. Taip pat savo patyrimais, suvokimais, pokyčiais galėsi dalintis specialioje uždaroje grupėje.

ANTRAS MĖNUO

Antrąjį programos mėnesį klausysi net dvi hipnozės meditacijas su Otilija Dieaz. 21 dieną klausysi pirmos hipnozės meditacijos, o pasibaigus šiam laikotarpiui iš kart imsiesi sekančios hipnozės meditacijos, kurios taip pat klausysi 21 dieną. Būtent šiai naujai grupei sukurta ir nauja hipnozė, tad jų iš viso bus net 3!

Programos metu ir toliau galėsi dalintis bei gauti bendraminčių palaikymą uždaroje grupėje, kad visi pokyčiai ir suvokimai integruotųsi kuo harmoningiau. Kiekvieną sekmadienį 19:00 val. į grupę bus įkeltas 2 val. trukmės paskaitos įrašas, kuris buvo įrašytas kursui vykus gyvai. Juose rasi aktualius dalyvių klausimus ir mano atsakymus apie programos metu dalyviams vykusius procesus. Tad ir sau galėsi atrasti palaikymą juose.

Ši programa yra skirta atsiverti pilnatvės jausmui savyje. Suvokti ir paleisti netikras iliuzijas, kurios ribojo mūsų patyrimą įvairiose gyvenimo sferose. Tai taip pat kursas apie gausą, nes tik iš pilnatvės gimsta gausa. Padėsiu tau sugrįžti į savo turtingą prigimtį tam, kad viduje rastum viską, ko tau reikia.

Dalyvių atsiliepimai apie kursą

 • Sandra

  Nesuprantu, kas vyksta -  šoku, dainuoju, verkiu begalinio džiaugsmo ašarom, jaučiu tokį didelį dėkingumą visatai ir tokį stiprų ryšį su ja. O meilei nėra ribų. Tokia laisvė ir visiškas išsilaisvinimas, atrodo, kad niekas man nepriklauso ir aš niekam nepriklausau. Aš pati esu savo namai ir pati kuriu savo realybę! Dar niekada gyvenime nebuvo taip gera tiesiog BŪTI! Taip gera gyventi! 💜 Dabar supratau ką reiškia švęsti gyvenimą... Ir ką jaučiate jūs visi kuriuos jau aplankė ši būsena. Dėkoju tau, Ieva, tai nerealu!🌸

  Sandra
 • Danguolė

  Kai gausa pulsuoja, gurguliuoja, liejasi, plečiasi, auga ir užpildo... Būtent taip apibūdinčiau šiandien dienos meditaciją: cirkuliuodamos dvi galingos energijos manyje pažadino seksualinę energiją ir pirmapradę pilnatvišką gausą. Tuomet Žemė, atvėrusi savo dosnumo begalybės vartus, kilo, šaknijosi ir dalino man savo gėrį, o beribė visata laimino augimą ir gausą su tokiu harmoningai švelniu pulsavimu ir darnumu, kad viskas skleidėsi ir plėtėsi per visą orą. Vau, kaip stipru! Ir per visą šį gėrį ir gausą vis labiau ir labiau įsivyrauja labai aukštos vibracijos.. DĖKINGUMAS!!! 🙏

  Danguolė
 • Ernesta

  Aš tiesiog mėgaujuosi Ievos meditacijomis: jos vedimu, nuoseklumu, veiksmingumu ir parinkta muzika.💗 Dar niekada nejaučiau tokio malonumo beklausant meditacijų. Ievos kurse esu pirmą kartą ir labai džiaugiuosi patekusi būtent į šį. Širdis atvedė būtent ten, kur reikėjo. Kasdien su nekantrumu laukiu naujos meditaciijos - tik įsijungiu klausyti ir iškart grįžtu į palaimos, meilės ir pilnatvės būseną. Dėkoju Tau, Ieva, už šį ypatingą kursą. Jaučiu labai aukštas tavo vibracijas. ✨💛✨

  Ernesta
 • Rūta

  Noriu pasidžiaugti, Ieva, už tai, kad kiekvienas kursas atneša vis daugiau ir daugiau džiaugsmo, meilės ir gilių potyrių. Meditacijos šiame kurse viršija bet kokius lūkesčius: kiekvieną rytą atsikeliu ir jaučiu malonų jaudulį, nes nežinau, kokią meditaciją šiandien turėsiu atlikti. Ir kiekvieną kartą jos vis nustebina mane, ir 20 minučių praeina kaip 5 minutės, nes Ievos balsas nukelia mane kažkur toli, į labai gražias vietas. 3 meditacijos metu jaučiau, kad priartėjau savo besąlyginės meilės šaltinio - sielos. Nenorėjau, kad tai baigtųsi, norėjau pasilikti ten dar labai ilgai, bet meditaciją kartosiu dar 2 kartus šiandien, jau nekantrauju! Kaip nuostabiai jaučiasi tavo perduodama energija, Ieva, kaip mielai ji užpildo visą kūną ir širdį. Aš esu labai laiminga ir dėkinga už viską, ką darai dėl kitų, džiaugiuosi tavo procesais ir asmeniniu tobulėjimu, tavo dar magiškesne energija, nes ji ypatingai jaučiasi šiame kurse. Ačiū.💜

  Rūta
 • Skirmantė

  Buvo labai gera klausytis. Taip lengva, šilta ir šviesu. Pajutau, kad skraidau aukštybėse. Tiek daug malonumo, tiek džiaugsmo ir tuo pačiu nežinios kur tai nuneš, bet visiško pasitikėjimo... Skraidžiau virš debesų, lėkiau vaivorykščių čiuožyklomis dideliu greičiu. Juokiausi atsidavus tam lėkimui ir verkiau iš džiaugsmo, viskas viename. Pamačiau, kad užsiimu savo mėgstama veikla. Nukrito visi sunkiai, svoriai, vaidmenys, įsikibimai. Likau palaimoj ir pasidavime šiai akimirkai be jokių norų ar planų. Ačiū. Buvo nuostabiai lengva ir gera.

  Skirmantė

Programoje nagrinėsime šias temas:

Kaip atstatyti ryšį su savimi, kad kurti iš pilnatvės;

Kaip transformuoti neigiamus įsitikinimus apie pinigus, materialų komfortą, finansinę gausą;

Kokios yra dieviškosios valiutos;

Kaip susilygiuoti su dieviškąja sinchronizacija;

Kaip paleisti pavydą, kuris užkerta kelią mūsų klestėjimui;

❁ Kaip grįžti į pasitikėjimą savimi ir pradėti veikti;

❁ Kaip tobulinti savo manifestacijos įgūdžius ir dar daugiau…

Internetinė programa, kurioje klibės ir braškės tavo įprasti proto konstruktai.

Ji yra labai intensyvi. Prieš prisijungdami turite būti nusiteikę nerti gilyn be jokių pasiteisinimų. Ir tai nėra vien apie materialinę gausą! Materialinė gausa iš esmės nieko nereiškia be vidinės pilnatvės. Todėl aš nemokinsiu tavęs generuoti didelių pinigų srautų, aš padėsiu tau prisiminti pilnatvę savyje ir būtent tavo pilnatvė į gyvenimą pradės traukti viską, ko kada nors norėjai ar net neleidai sau pasvajoti.

 

Jeigu nori pilnai pasiruošti šiai programai, kviečiu su savimi padirbėti 8 savaičių programoje, kuri yra kaip pagrindas, be kurio padaryti efektyvų pokyti gali būti sudėtinga. Vis dėlto santykis su gausa labai priklauso nuo santykio su savimi ir pasauliu, o šios temos yra nagrinėjamos būtent 8 savaičių programoje.

 

Kviečiu šokti į šį traukinį, kuris jau pajudėjęs ir prisijungti prie žmonių, kurie jau iš esmės keičia savo gyvenimą nuosekliai dalyvaudami mano programose. Per keletą metų gali tikėtis labai gero efekto. 

Internetinis kursas pritaikytas tavo poilsiui!

Gali būti bet kur ir tiesiog įsidėti ausinuką, paklausyti dienos paskaitos/meditacijos tau patogiu metu.

Kiekvieną rytą į savo elektroninį paštą gausi naują audio įrašą, kuriame rasi vis kažką naujo. Tai gali būti praktika, aktyvacija, paskaita arba meditacija.

Apie tai ką patiri galėsi drąsiai dalintis aktyvioje kurso dalyvių grupėje bei kartu su bendrakeleiviais palaikyti vienas kitą. Šios meditacijos yra jau patikrintai veiksmingos! Juk matydama pirmos grupės patyrimus aš kiekvieną dieną kuriau ir įrašynėjau aktualias meditacijas jų kelionei! Be to įrašus jau išklausė ir kita grupė, tad visiškai pilnai galiu teigti – kursas veikia!

DOVANA - 20 min. magiška audio meditacija!

Jeigu vis tik jauti, kad pradžiai nori išbandyti, paruošiau specialią meditaciją, kurią gali klausytis kiekvieną dieną!

„Iš vidaus sklindanti pilnatvė į jūsų gyvenimą automatiškai pritrauks pačius nuostabiausius dalykus. Ir jūs esate to verti.“ - Ieva Žigonė

Dieviška gausa yra gebėjimas būti ryšyje su viskuo ir kartu patirti materialinę gausą su lengvumu ir malonumu. Daugybė žmonių turi didžiulį pasipriešinimą pinigams ar kitiems geriems dalykams savo gyvenime net patys to nesuvokdami. Jie kas dieną stengiasi uždirbti vis daugiau, tačiau pasąmonėje vengia didelio pinigų srauto dėl tam tikrų įsitikinimų, kuriuos įgijo praeityje. Taip pat mus veikia didžiulis kolektyvinės sąmonės krūvis, kuriame yra įsišaknijęs skurdo mentalitetas. Tik 1% pasaulio gyventojų sugeba atsiriboti nuo šių kolektyvinių programų!

Ar galite atsiverti galimybei, kad egzistuoja pasaulis, kur visi galime gyventi absoliučioje gausoje? Ar galite bent trumpam įsivaizduoti, koks būtų jausmas būti tokiame susijungime su visata, kad viskas jūsų realybėje vyktų tarsi pamojus burtų lazdele? Ir tai yra įmanoma!

Prieš daugiau nei 5 metus pradėjau labai intensyviai nagrinėti šią temą. Įvairių praktikų pagalba nėriau gilyn į save. Dariau transformacijas savo vaikystės prisiminimuose, praeituose gyvenimuose, lankiausi Pietų Amerikoje šamaninėse augalų ceremonijose, kur galėjau patyrinėti savo pasąmonę iš esmės, susijungiau su kosmine sąmone ir nardžiau po kolektyvinę pasąmonę. Patyrimo ir informacijos apie tai, kaip viskas veikia turiu tikrai labai daug.

Galiausiai perprogramavau savo asmenybės įsitikinimus taip, kad pradėjau patirti neišpasakytą gausą savo gyvenime. Tokią, kokios dar niekada nebuvau patyrusi. Mano realybėje pradėjo vykti tikri stebuklai ir iš tikrųjų atrodė, kad viskas vyksta kaip pamojus burtų lazdele. Tačiau tai yra labai nuoseklaus, konkretaus ir gilaus darbo su savimi vaisiai. Esu 100% tikra, kad kiekvienas gali tai pasiekti, jeigu tik jaučia pakankamai motyvacijos ir yra nusiteikę eiti gilyn tiek, kiek reikės dėl visiškos laisvės ir dieviškos gausos.

Daugybė dalyvių dalinasi apie naują realybę, kurioje gyvena po nuoseklių praktikų su manimi:

Šioje programoje tavęs laukia ypatingos hipnozės meditacijos!

Jas įrašė Otilija Dieaz, su kuria susipažinau prieš tris metus, kai ji atvyko į mano organizuojamą stovyklą Tailande. Tuo metu mačiau turtingą, tačiau sužlugdytą moterį, įkalintą savo pačios baimėse. Su Otilija susitikome dar ne vienoje mano organizuojamoje stovykloje ir su kiekvienu susitikimu stebėjau, kaip stipriai ji keičiasi ir laisvėja.

Otilijos patirtis su hipnoze

„Būtent hipnozė buvo man pats greičiausias būdas pakeisti pasąmonines programas, senus įsitikinimus, kurie trukdė man judėti į priekį ir vėl pajausti finansinę laisvę.“ - Otilija Dieaz

„Esu sukūrusi verslą Norvegijoje nuo idėjos iki 4 ofisų skirtinguose miestuose ir 40 žmonių komandos. Taip tikėdama savimi tapau žinoma milijoniere. Šalia šio verslo įkūriau lietuvišką mokyklą Norvegijoje, nes turėdama tris vaikus, norėjau, jog visi mokytųsi lietuvių kalbos. Taigi žinau, kaip sukurti ir įgyvendinti labai sėkmingo verslo idėją.

Šiais metais patyriau ir didelį kritimą, kai po  staigios vyro mirties, balandžio mėnesį, likau viena su 4 vaikais. Pradžioje patyriau didelį šoką ir jaučiausi palūžusi, nes dėl Norvegijoje galiojančių įstatymų ir kitų niuansų patyriau dar ir finansinį nuopuolį. Seniai buvau jautusi tokį trūkumą, kai net nuėjusi pas dantistą neturėjau galimybės sumokėti pilnos sumos. Vis dėlto nusprendžiau stotis ant kojų ir gyventi toliau. Naudojau visus įmanomus būdus, kaip išeiti iš skausmo ir pertvarkyti savo gyvenimą. Man padėjo sąmoningumas, meditacijos, joga, šamaniškos terapijos bei iš naujo atrasta HIPNOZĖ.

Rezultatai buvo labai greiti ir akivaizdūs. Dabar galiu drąsiai teigti, jog žinau iš savo patirties, kaip gyventi visiškoje gausoje ir kaip jaučiasi baimės, trūkumo jausmai ir limituojančios programos, stabdančios finansinės gausos tekėjimą. Patyriau abi spektro puses.“

Hipnozės Otilija mokėsi tarptautiniu mastu pripažintoje Marisa Peer mokykloje.

Išsamiai apie mokymus ir dar daugiau išgirsite šiame pokalbyje:

Gausos Sąmonė ĮRAŠAI

DAR ŠIANDIEN JUNKITĖS SU NET 100€ NUOLAIDA!

 • 9 on-line susitikimų su Ieva Žigone ĮRAŠAI
 • Specialios užduotys dalyviams
 • 30 specialių audio meditacijų kiekvienai dienai
 • DOVANA atsipalaidavimo ir poilsio meditacija
 • 3 specialūs Otilija Dieaz hipnozės įrašai
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje Facebook kurso grupėje
ARBA

Galbūt norėtum klausyti tik programos meditacijų be paskaitų ir taip praturtinti savo esybę?

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, rašyk tiesiogiai el. p. [email protected] arba skambink nr. + 370 (670) 04 550


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.