„Viską apimančios gausos šaltinis nėra išorėje. Tai yra dalis to, kas tu esi.“ - Eckhart Tolle

Kviečiu visus patirti visiškos gausos aktyvaciją su Gausos Sąmonės meditacijos paketu!

Priartėkite arčiau išsilaisvinimo iš bet kokių proto sukurtų iliuzijų, kurios laikė jus nuo pilnatvės patyrimo šioje realybėje. Juk mūsų vidinė būsena yra magnetas, kuris be jokių pastangų traukte traukia į save įvykius, žmones, situacijas, viską, kas atitinka mūsų vidinę vibraciją.

Visos šios meditacijos yra iš Gausos Sąmonės programos, kurios jūsų viduje aktyvuos stiprią pilnatvės būseną. Tik 20 min. per dieną klausant specialias, mano paruoštas meditacijas gali jums padėti savyje sukurti absoliučiai kitą būseną, kurios pagalba susijungsite su gausos sąmone ir savo realybėje pradėsite generuoti gausą.

Kasdieniniame gyvenime pamirštame savo beribiškumą ir kartais labai lengva įkristi į rūpesčius, problemas ir jose paskęsti. Gausos Sąmonės meditacijos ne tik padės jums atsitraukti, grįžti į save ir sukurti savyje visai kitokią būseną, bet ir padės jums susilygiuoti su labai aukštomis vibracijomis tam, kad taptumėte gausos magnetais. Kviečiu patirti tai, ko jau seniai ieškojote. Bus be galo stipru!

Kaip apie šias meditacijas atsiliepia žmonės?

 • Sandra

  Nesuprantu kas darosi - šoku, dainuoju, verkiu begalinio džiaugsmo ašarom, jaučiu tokį didelį dėkingumą visatai ir tokį stiprų ryšį su ja, o meilei nebėra ribų.. Tokia laisvė ir visiškas išsilaisvinimas! Atrodo, kad niekas man nepriklauso, ir aš niekam nepriklausau , ir tikrai aš pati esu savo namai ir pati kuriu savo realybę! Dar niekada gyvenime nebuvo taip gera tiesiog BŪTI!

  Sandra
 • Simona

  Buvo labai gera klausytis. Taip lengva, šilta ir šviesu. Pajutau, kad skraidau aukštybėse. Tiek daug malonumo, tiek džiaugsmo ir tuo pačiu nežinios kur tai nuneš, bet visiško pasitikėjimo... Skraidžiau virš debesų, lėkiau vaivorykščių čiuožyklomis dideliu greičiu. Juokiausi atsidavus tam lėkimui ir verkiau iš džiaugsmo, viskas viename. Pamačiau, kad užsiimu savo mėgstama veikla. Nukrito visi sunkiai, svoriai, vaidmenys, įsikibimai. Likau palaimoj ir pasidavime šiai akimirkai be jokių norų ar planų. Ačiū. Buvo nuostabiai lengva ir gera.

  Simona
 • Renata

  Visa gausa ateina per meilės energiją, per suvokimą, kad gyvensi amžinai, per dėkingumą visai visatai ir kiekvienam sutiktam žmogui, savo kūnui, emocijoms ir mintims, per savo netobulumo ir skausmo priėmimą, per drąsą būti savimi, nebijant atstūmimo, paleidžiant visus savo gaivalus į šį magišką gyvenimą. Ačiū, Tau Ieva Žigonė už tavo meilės, gausos ir gyvenimo kaip šventės liudijimą.

  Renata
 • Irina

  11 meditacija buvo tiesiog wow!! Ašaros,besąlyginė meilė, gausos energija.. Jaučiau kaip energija vaikšto per mano kūną, kilo mano vibracijos. Atrodo, kad begalinis energijos srautas teka iš kalnų ir vandenynų ir visą tai jaučiu savo kūne. Ačiū už vedimą, Ieva!

  Irina
 • Aušra

  Jaučiu tiek gausos, nežinau, kaip ji visa manyje sutilps. Atrodo, kad ji niekada nenustos plėstis. Šios meditacijos kaip nektaras sielai; gydo, liudija, atspindi tą beribę begalybę. Jaučiu kaip iš gausybės rago ši gausa liejasi viduje, išorėje ir visur.. Vyksta labai malonus procesas, kaip laukimas kažko magiško, o tai dar tik pati pradžia!

  Aušra

Įsigijus paketą dabar papildomai gausite dvi meditacijas DOVANŲ!

Šiame pakete rasite visas Gausos Sąmonės programoje buvusias meditacijas ir ne tik… Dabar įsigijus paketą papildomai dovanų gausite mano naują, specialiai šiam paketui įrašytą meditaciją, kurią sukūriau būdama dabartinėje gausos ir malonumo energijoje

IR

Dar vieną papildomą meditaciją, skirtą tavo sveikatos gerinimui!

„Iš vidaus sklindanti pilnatvė į jūsų gyvenimą automatiškai pritrauks pačius nuostabiausius dalykus. Ir jūs esate to verti.“ - Ieva Žigonė

Dieviška gausa yra gebėjimas būti ryšyje su viskuo ir kartu patirti materialinę gausą su lengvumu ir malonumu. Daugybė žmonių turi didžiulį pasipriešinimą pinigams ar kitiems geriems dalykams savo gyvenime net patys to nesuvokdami. Jie kas dieną stengiasi uždirbti vis daugiau, tačiau pasąmonėje vengia didelio pinigų srauto dėl tam tikrų įsitikinimų, kuriuos įgijo praeityje. Taip pat mus veikia didžiulis kolektyvinės sąmonės krūvis, kuriame yra įsišaknijęs skurdo mentalitetas. Tik 1% pasaulio gyventojų sugeba atsiriboti nuo šių kolektyvinių programų!

Ar galite atsiverti galimybei, kad egzistuoja pasaulis, kur visi galime gyventi absoliučioje gausoje? Ar galite bent trumpam įsivaizduoti, koks būtų jausmas būti tokiame susijungime su visata, kad viskas jūsų realybėje vyktų tarsi pamojus burtų lazdele? Ir tai yra įmanoma!

Prieš daugiau nei 5 metus pradėjau labai intensyviai nagrinėti šią temą. Įvairių praktikų pagalba nėriau gilyn į save. Dariau transformacijas savo vaikystės prisiminimuose, praeituose gyvenimuose, lankiausi Pietų Amerikoje šamaninėse augalų ceremonijose, kur galėjau patyrinėti savo pasąmonę iš esmės, susijungiau su kosmine sąmone ir nardžiau po kolektyvinę pasąmonę. Patyrimo ir informacijos apie tai, kaip viskas veikia turiu tikrai labai daug.

Galiausiai perprogramavau savo asmenybės įsitikinimus taip, kad pradėjau patirti neišpasakytą gausą savo gyvenime. Tokią, kokios dar niekada nebuvau patyrusi. Mano realybėje pradėjo vykti tikri stebuklai ir iš tikrųjų atrodė, kad viskas vyksta kaip pamojus burtų lazdele. Tačiau tai yra labai nuoseklaus, konkretaus ir gilaus darbo su savimi vaisiai. Esu 100% tikra, kad kiekvienas gali tai pasiekti, jeigu tik jaučia pakankamai motyvacijos ir yra nusiteikę eiti gilyn tiek, kiek reikės dėl visiškos laisvės ir dieviškos gausos.

Klausydami šių meditacijų jūs:

Atstatysite ryšį su savimi, kad kurtumėte iš pilnatvės;

Transformuosite neigiamus įsitikinimus apie pinigus, materialų komfortą, finansinę gausą;

Susilygiuosite su dieviškąja sinchronizacija;

Paleisite pavydą, kuris užkerta kelią jūsų klestėjimui;

❁ Grįšite į pasitikėjimą savimi ir pradėsite veikti;

❁ Tobulinsite savo manifestacijos įgūdžius ir dar daugiau…

DOVANA - 20 min. magiška audio meditacija!

Išbandyk mano specialiai sukurtą meditaciją, kad labiau pajustum, kas tavęs laukia prisijungus!

MEDITACIJŲ paketas

 • 31 speciali audio meditacija kiekvienai dienai
 • 2 papildomos audio meditacijos DOVANŲ
 • Galimybė klausytis audio meditacijų bet kur ir bet kada
ARBA

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.