Perkelkite savo kasdienę savijautą į visiškai naują lygį!

Aktyvuokite savyje gausą su 31 meditacija ir net 2 hipnozėm!

Ar žinojai, kad vienintelis dalykas, kuris trukdo patirti save visiškoje materialinėje gausoje yra pasipriešinimas jai? Tai reiškia, kad tau nereikia jos sukurti ar manifestuoti. Ji jau yra, nes dieviška sąmonė ir yra gausos sąmonė.

Jeigu norime gyventi klestėjime, mūsų užduotis yra nusimesti blokus, kurie trukdo priimti ir patirti save išvien su dieviškos sąmonės gausa. Kviečiu patirti save visiškai kitame būvyje per meditacijas ir hipnozes, kurios yra iš visus lūkesčius viršijusios Gausos Sąmonės programos!

Kaip apie meditacijas ir hipnozes atsiliepia jau išklausiusieji?

 • Judita

  Pripažinsiu į hipnozę skeptiškai žiūrėjau, bet po trečio klausymo pakeičiau nuomonę. Pirmą hipnozę praklausiau kaip paprastą tekstą, antrą kartą viskas taip greitai praėjo ir atrodo, kad buvau tarsi užmigus ir nieko neprisiminiau, o trečią kartą taip gilu ir netikėta buvo, pradėjo iš gelmių kilti visokios situacijos ir jausmai, tamsiame kambaryje pamačiau margą pelėdą žiurinčią į mane. Kai Otilija paprašė sugrįžti į savo kūną, tai tiesiogine to žodžio prasme pajaučiau kaip sugrįžau į jį. Visą dieną jauciausi gerai ir laiminga, taip idomu kas bus toliau 🥰 Ačiū Otilija uz hipnozę ir kad daliniesi su kitais!

  Judita
 • Regina
  Kaip jums, Ieva ir Otilija, dėkoju už viską - už tai kaip gera dabar gyventi, jausti, drąsiai patirti ir stebėti. Dievaži, pirmą kartą jaučiu pilnatvę ir vidinę ramybę. Pasitikėjimą savimi.
  Jau greitai bus metai, kai prasidėjo vidinė kelionė su 8 savaičių programa, praeitais gyvenimais, gausos sąmone ir dabar dar su sąmoningumo klubu. Omg. Ačiū! Nuosekliai ir pastoviai tame būdama, kai viduje visko buvo - pradžioje kontrolės, išdidumo ir reikšmingumo, paskui pereinant prie visiško susimaišymo, pasimetimo ir net pykčio ir abejingumo ir galiausiai - susitaikymo ir dėkingumo. O išorėje - buvo ilgas darbų nebuvimas, pašliję santykiai su savimi, vyru, šeimos ir namų paleidimas, o dabar - veiklos krypties pakeitimas, darbų gausa, nauji žmonės ir nuostabi būsena. Berašant ateina jausmas, kad šioje dalyje gausos išraiška man - vidinė ramybė. Ir labai gera, kai yra žinojimas - tai procesas, viskas vyksta ir visko bus, tik pati širdies vedama nusprendžiu kaip žaisti.
  Regina
 • Jolanta

  Wow wow wow, tikras stebuklas šita hipnozė. Taip norėjosi, kad ji tęstųsi amžinai, tie žodžiai buvo skirti man, jaučiausi taip gerai! Ašaros riedėjo upeliais, tokia galinga jėga užplūdo visą mano esybę. Jaučiuosi puikiai, jaučiuosi pilna, jaučiuosi saugi ir pakankama ir mylinti Visatos dukra. Dėkoju, Otilija, už tavo stebuklingą šilkinį balsą - tu esi tikras Angelas mano gyvenime! ❤️

  Jolanta
 • Živilė
  Ačiū Ievai ir Otilijai! Aš pagaliau leidau sau daryti tai ką noriu ir nekreipdama dėmesio į baimes pradėjau mokytis tarptautinėje kundalini jogos mokykloje. Dabar kas rytą 5.30 online darom kundalini jogą, kuri pakelia vibraciją ir šviesi energija lydi visą dieną. Dar periodiškai turime gydomųjų meditacijų, į kurias jungiasi virš 100 žmonių iš viso pasaulio ir darome stiprius paleidimus, gydome visus kūnus. Sunku net žodžiais nupasakoti kaip pasikeitė mano sąmoningumas! Esu dėkinga jums visiems ir sau taip pat! Tai stipriausias mano kvantinis šuolis šiame gyvenime. 💓 O pradžia buvo tokia, kad kasdien klausiau Ievos meditacijų 3 kartus per dieną. Nuo pat kurso pradžios pradėjau klausyti ir Otilijos 3 hipnozių - meilės sau, intuicijos pažadinimo, pinigų. Daug dirbau su savimi. Dabar dar darau Ievos paleidimų klausimus ir jos meditacijas kai prireikia, 21d. klausau paskutinę Otilijos hipnozę. Dar kartelį AČIŪ! Wahe Guru! ✨
  Živilė

Meditacijos ir hipnozės padės jums:

Pilnai atstatyti ryšį su savimi, kad kurtum iš pilnatvės

Tansformuoti neigiamus įsitikinimus apie pinigus, materialų komfortą ir finansinę gausą

❁ Supažinti su dieviškosiomis valiutomis

Susilygiuoti su dieviškąja sinchronizacija

Paleisti pavydą, kuris užkerta kelią jūsų klestėjimui

❁ Grįžti į pasitikėjimą savimi ir pradėti veikti

❁ Tobulinti savo manifestacijos įgūdžius ir dar daugiau…

Įsigyję meditacijų ir hipnozių paketą jūs:

✺ Visą mėnesį klausysite specialių mano įrašytų meditacijų, kurios po truputį jūsų viduje pradės aktyvuoti pilnatvės būseną. Meditacijai skirsite 20 min. per dieną, jeigu jausite ir turėsite galimybę meditacijos klausyti daugiau nei vieną kartą – puiku!

✺ Išklausę meditacijų imsitės hipnozių, kurias įrašė Otilija Dieaz. 21 dieną klausysite pirmos hipnozės meditacijos, o pasibaigus šiam laikotarpiui iš kart imsitės sekančios hipnozės meditacijos, kurios taip pat klausysite 21 dienąAbi hipnozės skirtos dar didesniam susilygiavimui su gausos sąmone.

Otilijos patirtis su hipnoze

„Būtent hipnozė buvo man pats greičiausias būdas pakeisti pasąmonines programas, senus įsitikinimus, kurie trukdė man judėti į priekį ir vėl pajausti finansinę laisvę.“ - Otilija Dieaz

„Esu sukūrusi verslą Norvegijoje nuo idėjos iki 4 ofisų skirtinguose miestuose ir 40 žmonių komandos. Taip tikėdama savimi tapau žinoma milijoniere. Šalia šio verslo įkūriau lietuvišką mokyklą Norvegijoje, nes turėdama tris vaikus, norėjau, jog visi mokytųsi lietuvių kalbos. Taigi žinau, kaip sukurti ir įgyvendinti labai sėkmingo verslo idėją.

Šiais metais patyriau ir didelį kritimą, kai po  staigios vyro mirties, balandžio mėnesį, likau viena su 4 vaikais. Pradžioje patyriau didelį šoką ir jaučiausi palūžusi, nes dėl Norvegijoje galiojančių įstatymų ir kitų niuansų patyriau dar ir finansinį nuopuolį. Seniai buvau jautusi tokį trūkumą, kai net nuėjusi pas dantistą neturėjau galimybės sumokėti pilnos sumos. Vis dėlto nusprendžiau stotis ant kojų ir gyventi toliau. Naudojau visus įmanomus būdus, kaip išeiti iš skausmo ir pertvarkyti savo gyvenimą. Man padėjo sąmoningumas, meditacijos, joga, šamaniškos terapijos bei iš naujo atrasta HIPNOZĖ.

Rezultatai buvo labai greiti ir akivaizdūs. Dabar galiu drąsiai teigti, jog žinau iš savo patirties, kaip gyventi visiškoje gausoje ir kaip jaučiasi baimės, trūkumo jausmai ir limituojančios programos, stabdančios finansinės gausos tekėjimą. Patyriau abi spektro puses.“

Hipnozės Otilija mokėsi tarptautiniu mastu pripažintoje Marisa Peer mokykloje.

DOVANA - 20 min. magiška audio meditacija!

Išbandyk mano specialiai sukurtą meditaciją, kad pajustum, kas tavęs laukia prisijungus!

Meditacijos ir hipnozės: Ne klubo nariams

Nesu Sąmoningumo klubo narys
 • 31 speciali audio meditacija kiekvienai dienai
 • 2 specialūs Otilija Dieaz hipnozės meditacijų įrašai 
 • Galimybė klausytis audio meditacijų ir hipnozių bet kur ir bet kada
ARBA

Meditacijos ir hipnozės: Klubo nariams

Esu Sąmoningumo klubo narys
 • 31 speciali audio meditacija kiekvienai dienai
 • 2 specialūs Otilija Dieaz hipnozės meditacijų įrašai 
 • Galimybė klausytis audio meditacijų ir hipnozių bet kur ir bet kada
ARBA

Norėtumėte klausyti tik meditacijas be hipnozių?

Nesi Sąmoningumo klubo narys?

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, rašyk tiesiogiai el. p. [email protected] arba skambink nr. + 370 (670) 04 550


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.