Kviečiu prisijungti į 3 dienų trukmės seminarą, kurio metu supažindinsiu jus su emocijų išlaisvinimo technika ir kaip ją lengvai pritaikyti savo kasdienybėje.

Šiame seminare yra sukurta erdvė pasidalinti savo vidiniais išgyvenimais, drąsiai išreikšti save, taip, kaip dabar jaučiasi – be jokių kaukių ir išvedžiojimų. Saugi ir palaikanti erdvė garantuota!

Emocijų išlaisvinimas – labai subtilus procesas. Jis vyksta, kai visiškai pasiduodame savyje ir leidžiame sau susitikti su savo vidiniais išgyvenimais. Tai – drąsos ir kantrybės reikalaujantis procesas.

Žinant techniką, galima taikyti ją sau ir paleidinėti emocijas vienam, taip pat tai galima daryti ir su kito vedimu.

Šiuo ypatingu metu emocijų paleidimo technikos išmanymas, labai praverčia padedant sau grįžti į balansą, lengvumą ir ramybę.

Seminaro metu supažindinsiu jus su esminėmis proto iliuzijomis, kuriomis patikėję išgyvename vidines dramas.

Aiškiai atpažindami iliuzijas savo gyvenime, mes tampame galingesni už jas ir galime išnaudoti jas savo privalumui. Tai ne tik seminaras, tai – grupinė paleidimo sesija.

Visiems, kurie prisijungs visiškame atvirume ir pasitikėjime, pažadu stiprias transformacijas.

Visi jausmai ir išgyvenimai, tai – tarsi tramplynas, nuo kurio galime atsispirti ir keliauti į dar harmoningesnę realybę.

  • Paskaitos yra paskirstytos į 3 dienas.

  • Įrašus galite žiūrėti tada kada jums patogiau, bet kiek kartų.

  • Vienos paskaitos trukmė apie 1,5-2 val.

Grupėje visuomet saugiai galėsite dalintis savo išgyvenimais, sulaukti sąmoningo palaikymo ir pagalbos esant sunkiai situacijai net ir pasibaigus seminarui.

Atrasite bendraminčių, kurie galbūt taps naujais draugais, ypač jeigu iki šiol trūko sąmoningų draugų savo aplinkoje

Šis seminaras tinkamas ir visiškai neturintiems patirties savęs pažinimo kelyje, nes pateiksiu visą esminę informaciją nuo nulio.

Jei esate sukaupę daug žinių bei praktikų – seminaras jums taip pat tiks – visada gerai pasikartoti žinomą informaciją ir bendroje grupės energetikoje susitikti su dabartiniais savo iššūkiais.

JŪS GAUSITE:

  • Emocijų paleidimo gidą, kurį galėsite naudoti savo kasdienybėje.

  • Iš esmės paaiškintas proto iliuzijas ir kaip tapti galingesniu už tai.

  • Saugią ir palaikančią erdvę, kurioje drąsiai galėsite dalintis savo jausmais (tai, šiuo metu, yra svarbiau, negu gali atrodyti).

  • Sąmoningų bendraminčių ratą.

  • Po seminaro visiškai pakitusią būseną, kuri įgalins jus kurti savo svajonių realybę.

  • Daugiau ramybės, meilės, laisvės ir atsipalaidavimo.

  • Laiko sau ir savo asmeniniam tobulėjimui.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:


„Ačiū, Ieva! Aš po kurso tapau ramesnė, atėjo tokia vidinė ramybė ir harmonija.“

„Labas, Ieva, paleidimų praktikas darau, stengiuosi kiekvieną dieną skirti sau laiko ir kai pastebiu kokį skauduliuką imti ir iškart su juo pradirbti, kad neužsisukti. Pastebėjau tokį įdomų dalyką, kad kartais atrodo jog man viskas gerai, jaučiuosi laiminga ir neturiu ko paleidineti. Tačiau pradėjus paleidinėti ką nors pasirinktinai iš praeities, po kelių paleidimų atrodo širdis atsiveria ir pradedu viską daug stipriau jausti, sukyla dar daugiau jausmų ir skauduliukų, kurių maniau jog neturiu. Pastebėjau daug išdidumo savyje, noro būti geriausia, teisingiausia, tai ta duota frazė apie buvimą teisingu ar laimingu man labai padeda. Ačiū 💜🍀“

„Sveiki Ieva, po trijų intensyvių emocijų ir įsitikinimų paleidinėjimo dienų, vieną naktį net sapne kažkokį įsitikinimą pradėjau paleidinėti ir pajutau, kad sapnuoju 🙂 Emocijos daug stipresnės dabar ir labai džiaugiuosi, kad kažkaip pradėjau atpažinti, tas nemalonias emocijas, su kuriomis buvau taip susigyvenusi, kad slopindavau vos tik joms pasirodžius, o dabar žinau, kaip jas priimti ir jas transformuoti 🥰 Nes prieš tai labai gėdydavausi ir mane erzindavo tos emocijos, stumdavau į giliausią kampą jas. Ir kai atrodo, kad jau viską paleidau, iškyla vėl naujų situacijų, tai ir vėl paleidinėju. Viso to pasekoje atsirado geras jausmai po visko, jaučiu daugiau pilnatvės ir saugumo, dėkui Jums 🙏“

„Labas, naudoju kiekvieną dieną ir pastebėjau, kaip tai padeda. Pasidarė lengiau paleisti praeities įvykius ir daug kas paaiškėjo. Visada tikėjau, kad kiekvienas galim sau padėti, tik nežinojau kaip. Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau kursuose. Paaiškejo, kiek buvo daug nenaudingų įsitikinimų ir žinau, kad galiu juos paleisti, jeigu vėl šmėstels galvoje. Išmokau žiūrėt į gyvenimo įvykius su pozityvumu. Vis dažniau grįžtu į čia ir dabar. Ačiū Ieva 🌷“

„Mane labai patikrino situacija kaip išmokau paleisti emocijas. Ir aš nesugebėjau pritaikyti praktikos, o tada prasidėjo viesulų šokis, su žaibais. Kai nurimau pradėjau dirbti, labai smarkiai. Ir atsitiko keistas įvykis. Protas kūrė pasaulio pabaigai artimus scenarijus, o aš visai netikėtai pasidaviau ir pasakiau „atsiprašau, myliu“, na toks mano elgesys nustebino mane ir mano artimą. Bet jaučiuosi puikiai! Aš galiu viską! Emocijų paleidimas man atveria naujus vartus į gyvenimą. Ačiū Ievute ♥️“

„Darau praktikas kas dieną ir žinokit taip gera širdy 💚 Atrodo, na kodėl aš viską taip sureikšminau 😂 Aš nesakau, kad visos mano bėdos išsisprendė, bet sakau, kad turiu šviesesne galvą ir ramesnį vidų gyventi čia ir dabar 😊 Beje, labai įdomūs sapnai visą savaitę lanko mane, labai įdomu atrasti naujų dalykų, ir po truputi suprasti, kas aš esu iš tiesų ❤️ Šiandien nusipirkau sau gėlių, dalinuosi su visais 💓“

„Iš tiesų tikrai nesitikėjau, kad tiek daug gausiu iš šių mokymų, tačiau lūkesčius pateisino su kaupu. Labai padeda tavo audio įrašai. Emocijų ir jausmų kuriuos reikia pradirbti labai daug tačiau maži žingsneliai skatina judėti ir daryti, taipogi, kaip minėjau labai padeda įrašai, nes pačiai savo mintimis to padaryti dar nepavyksta, nors susidūrus su tam tikrom emocijom jau pastebiu jas ir bandau iškart taikyti.“

Įsigyk seminarą dabar

ĮRAŠAI: 4 savaičių programa – mokėjimas dalimis
10/01/2021
SUSIJUNGIMAS SU DIEVIŠKA PRIGIMTIMI – DOVANA
15/01/2021
Show all

ĮRAŠAI: Emocijų išlaisvinimo pagrindai

50,00

Šis seminaras skirtas susipažinti su emocijų išlaisvinimo technika bei gebėti ją lengvai pritaikyti savo kasdienybėje. Šis seminaras tinkamas ir visiškai neturintiems patirties savęs pažinimo kelyje ir jeigu esate sukaupę daug žinių bei praktikų.

Kategorija:
Aprašymas
Po apmokėjimo, į el. paštą gausi laišką su prisijungimo informacija. Jei laiško nematai, paieškok skiltyje „Naujiniai“, „Reklamos“ ir pan.