Sveika atvykus į ON-LINE Deivių Kakavos Ceremoniją!

Pasiruošimas ceremonijai:

1. Jei nori maksimalaus poveikio rekomenduojama nuo dabar iki ceremonijos laikytis dietos – nevartoti alkoholio, mėsos gaminių, šokolado, kakavos ir jei įmanoma nevartoti kofeino.
2. Kakavos ceremonijos dieną nevalgyk jokio maisto. Rekomenduojama prieš ceremoniją išgerti vandens, nes ceremonijos metu (apie 3 val.) norint stipresnio kakavos poveikio jo geriau negerti.
3. Sutvarkyk erdvę , kurioje atliksi kakavos ceremoniją (patrauk nereikalingus daiktus, nuvalyk dulkes, sukurk jaukią erdvę). Kiekviena, savo moteriškai energijai išreikšti sukursime gėlių mandalą, tad iš anksto pasiruošk gėlių. Pasikliauk savo vidinės deivės intuicija ir gėles rinkis intuityviai – pajausk kokios rūšies, spalvos šiuo metu norisi. Jei turi panaudok kristalus, žvakes. Taip pat gali pasidėti mėgstamos deivės atvaizdą. Gali uždegti smilkalo ar palo santo lazdelę – tai energetiškai išvalys erdvę, kurioje vyks ceremonija bei padės atsipalaiduoti. Nepamiršk pasipuošti pati!
4. Pradėk ruošti kakavą.

Vienai porcijai kakavos gėrimo reikės:

50 gr. kakavos;
Apie 175 ml vandens;
Kakavos sviesto;
Galima įdėti tikro juodo šokolado (naudok šokoladą kuris pagamintas sąžiningų mainų principu – toks produktas pažymėtas fairtrade ženklu);
Prieskonių pagal skonį (cinamono, kardamono; kajeno pipirų; imbiero).

Paruošimo eiga:

1. Pradėjus kaitinti vandenį puode, pirmiausia suberiame visus prieskonius. Leidžiame jiems mirkti apie 10 min. taip labiau atsiskleis jų skonis ir aromatas. Sudedame susmulkintą kakavą, sviestą bei šokoladą- maišome, kad ji greičiau ir lengviau ištirptų. Gėrimo nereikia užvirti, tik kaitinti. Maišome ir krauname kakavos gėrimą gražiomis, šviesiomis mintimis, intencijomis, svarbu, kad fone skambėtų harmoninga muzika.
P.S. Toks koncentruotas kakavos gėrimas gali pasirodyti per aitrus ar kartus, tad jeigu kakavą norisi pasaldinti, galima naudoti natūralų medų ar agavos sirupą
2. Individualus kakavos gėrimas ir meditacijos klausymas. Jau paruoštoje erdvėje atsisėsk šalia mandalos, klausykis meditacijos, kuri įves į ceremoniją ir gerk paruoštą kakavos gėrimą. Šią meditaciją rasi čia!
3. Specialus muzikos grojaraštis. Baigus meditaciją ir kakavos gėrimą, klausyk specialiai šiai ceremonijai paruoštą grojaraštį.
4. Baigus klausyti grojaraščio įsijunk ceremonijos vaizdo įrašą esanti žemiau ir pratęskime ceremoniją kartu!

Po ceremonijos

Šventė nesibaigia! Švęsk save klausydama specialiai tau paruoštą muzikos grojaraštį, kurį rasi čia!

Jei turi klausimų atsakysime tau el. paštu [email protected]