ATSIVĖRIMAS TOBULAM, DIEVIŠKAM PLANUI

ON-LINE DIRBTUVIŲ ĮRAŠAI

Trijų dienų šventinės internetinės dirbtuvės, kuriose dalyvauti galima iš bet kurios pasaulio vietos, jums tinkamiausiu metu. Visiškai naujas suvokimas apie gyvenimą ir save – nuostabiausia dovana sau ar savo artimajam švenčių proga!

Laukia ypatingi 2022 metai. Kai kurių iš mūsų gyvenimuose šiuo metu vyksta intensyvūs pokyčiai. Gali pasirodyti, kad kažkas vyksta ne taip kaip mes norėtume, tačiau neskubėkime pulti į savo patirčių vertinimus. Kas jeigu visą tai yra tobulo dieviško plano dalis, kurio, šiuo metu, tiesiog nesuvokiame?

Daugelio vidus tiesiog spurda noru pokyčiui, bet tik drąsiausi iš tikrųjų išdrįsta juos įgyvendinti. Kai kas iš mūsų patiria stagnaciją ir užstrigimą tam tikrose savo gyvenimo srityse. Kviečiu jus nebestabdyti savęs ir žengti šiuos lemtingus žingsnius, kuriuos, galbūt, jau ilgai atidėliojate dėl įvairių baimių, kurios kėlė sumaištį jūsų prote.

Dėl šios priežasties paruošiau jums nuostabias ON-LINE dirbtuves, kurių pagalba pradėsite keliauti į neapsakomą patyrimą, kokio visuomet norėjote. Ženkite į naujuosius metus su visiškai nauja energija ir atsiverkite daugybei naujų suvokimų apie tai, kokie iš tiesų galingi esate.

Dirbtuvių programa

Paskaitų, praktikų ir meditacijų įrašai išsaugoti uždaroje Facebook grupėje. Prisijungę prie dirbtuvių galėsite dalyvauti jums patogiausiu metu.

I DIENA

Paskaita „Kas aš esu?“

Jos metu nagrinėsime žmogiško patyrimo principą, pažvelgsime į savo egzistenciją iš žymiai platesnės perspektyvos, ko pasekoje atrasite kur kas daugiau naujų suvokimų apie save ir savo viduje tūnantį beribį potencialą magiškos realybės kūrimui! Paskaitos eigoje skirsime 30 min. jūsų klausimams.

Speciali meditacija

 

II DIENA

Savarankiškas darbas aprašant ir iliustruojant visas gyvenimo sritis

Didžiąją dalį antrosios dirbtuvių dienos skirsime savo vaizduotės išlaisvinimui ir leidimui sau svajoti be jokių apribojimų. Tiksliai įsivairdinsime sau ką norėtume patirti savo realybėse, ypatingai tose gyvenimo srityse, kur šiuo metu pokyčiai yra patys aktualiausi.

Paskaita „Apribojimų ir baimių paleidimas“

Pasiruoškite pilnai paleisti bet kokį nevertumą ir bandymus įrodinėti kitiems ir sau, kad esate verti nuostabios realybės. Paskaitos metu padėsiu jums išsilaisvinti iš jūsų sau kuriamų iliuzijų apie tai, ko iš tiesų esate verti, padėsiu atsiverti į visišką gausos, laisvės, džiaugsmo ir pilnatvės priėmimą vien dėl to, kad esate. Paskaitos eigoje skirsime 30 min. jūsų klausimams.

Speciali aktyvuojanti meditacija

 

III DIENA

Paskaita „Dieviško potencialo savyje įgalinimas“

Esame dalis kažko didingo ir neapčiuopiamo ir mūsų potencialas yra žymiai didesnis negu kada nors galėjome įsivaizduoti. Šios paskaitos metu padėsiu jums prisiminti tikrąją, dievišką tiesą apie save, kuri įgalins jus veikti iš visai kitos energijos, nei kad veikėte iki šiol. Supažindinsiu jus su visiškai naujais manifestacijos principais, kurių savo auditorijai dar nesu pristačiusi! Paskaitos eigoje skirsime 30 min. jūsų klausimams.

Speciali aktyvuojanti meditacija

Dirbtuvės skirtos jums jeigu:

Trokštate daryti pokyčius savo gyvenime, viduje jaučiate, kad egzistuoja kur kas gausesnis šios realybės patyrimas viskame: santykiuose, finansuose ir savirealizacijoje;

 

Norite atsisveikinti su senaisiais elgesio modeliais, ypatingai jeigu kiekviename žingsnyje jaučiate baimę ir neužtikrintumą;

 

Geidžiate pažvelgti į gyvenimą ir į save iš platesnės perspektyvos, norite suvokti dieviškos energijos veikimo principus;

 

Esate nusiteikę nežemiškam, kupinam meilės, harmonijos, gausos ir pilnatvės, realybės patyrimui tam, kad sutiktumėte naujus metus visiškai kitoje energijoje!

1134e5455d8a0f363d35b3f2011d799b

Šiek tiek plačiau apie dirbtuves

Šios dirbtuvės yra mano meilės išraiška kiekvienam, pasiruošusiam atsiverti stebuklingam patyrimui ir viduje glūdinčiam dieviškam potencialui. Jis gali pasiekti mus tik tuomet, kai pasiduodame, pasitikime ir leidžiame visatai ir dieviškai energijai mus vesti. Tam įvykti privalome paleisti įsitikinimą, kad žinome kokia eiga mūsų gyvenimas turi vykti. Dirbtuves sukūriau tam, kad padėčiau jums patikėti, kad egzistuoja kur kas daugiau, nei jūsų proto kuriami įsivaizdavimai apie jus ir jūsų realybę.

Dirbtuvių metu, per praktikas, paskaitas ir meditacijas, pradėsite intuityviai jausti būseną kuria kryptimi norėtumėte judėti toliau. Nebūtinai ši kryptis bus toji, į kurią ilgainiui buvote įsikibę, tačiau aš kviečiu jus išlikti atviriems nežinomybei. Tik atvira širdimi ir tyliu protu galime nukeliauti į dar neregėtus realybės variantus, kuriuose yra kur kas daugiau malonumo, savirealizacijos, finansinės laisvės, nuostabių santykių ir neapsakomos pilnatvės nei tuose, kuriuos mums kūrė mūsų protas.

Tai dar ne viskas! Išskirtinai, tik šių dirbtuvių dalyviams pristatysiu naują, unikalų manifestacijos veikimo principą, kuriuo iki šiol dar nesidalinau nei viename iš savo kursų. Daugybę metų bandžiau įvairiausius metodus, atnešusius nuostabių rezultatų į mano gyvenimą, bet šis yra visiškai naujas, galintis atvesti jus į nepaprastą realybės patyrimą, kurį atradau ir jau išbandžiau pati.

Dirbtuvėms pasibaigus:

Būsite visiškai naujoje energijoje, jausitės žvalesni, energingesni ir gebėsite į save ir gyvenimą pažvelgti per kur kas platesnę perspektyvą;

 

Sugebėsite atpažinti savyje ribojančius įsitikinimus, baimes tam, kad tai paleistumėte ir keliautumėte toliau, veikdami iš meilės ir pilnatvės;

 

Turėsite visus reikiamus įrankius norimos realybės manifestavimui, aiškiai pajusite, kokioje būsenoje norite patirti save;

 

Įgysite daug naujų suvokimų apie save ir šį patyrimą, kurių iki šiol dar nežinojote;

 

Galėsite visuomet sugrįžti prie dirbtuvių medžiagos ir kartoti ją tiek kartų, kiek norisi;

 

Žengsite į naujus metus su visišku užtikrintumu ir pasitikėjimu!

Dirbtuvės skirtos visiems tikros svajonių realybės kūrėjams!

Esu tikra, kad šios dirbtuvės visiems prisijungusiems bus tikrų tikriausias tiltas į naujuosius metus IR į naują realybę.

Prisijunkite prie nepaprasto realybės patyrimo jau dabar ir ištarkite ryžtingą TAIP galimybei gyventi pilnatvės, gausos ir meilės energijoje!

ON-LINE DIRBTUVĖS: "Atsivėrimas tobulam, dieviškam planui"

Dirbtuvių ĮRAŠAI
  • 3 dienų dirbtuvių medžiaga
  • 4 paskaitų su Ieva Žigone ĮRAŠAI
  • 3 audio meditacijos paskaitų integracijai
  • Specialios užduotys dalyviams
  • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje Facebook dirbtuvių grupėje

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.