Asmeninės sesijos

Julija Minauskienė

„Mano kelias į save prasidėjo nuo pat gimimo, todėl tikiu, kad kiekvienas iš mūsų nuolat patiriame, suvokiame, atrandame ir perkuriame save. Turiu 15 metų socialinio pedagogo darbo patirtį (eksperto kvalifikacinę kategoriją). Ši sukaupta patirtis leido tobulėti, nerti gilyn ir pažinti žmogaus sielą kitais aspektais. Esu numerologė, teikiu žinias apie sielos unikalų kodą, sugrįžimo į Žemę tikslą, gaunamas giminės medžio, protėvių savybes, karminius likimo ir gyvenimo kodus, gyvenimo kelio skaičių, unikalią psichomatricą, partnerių suderinamumą, ateinančių ir einamųjų metų vibracijas.

Taikau šias technikas: numerologinė analizė, regresinė terapija (praeitų gyvenimų, karminė, ateities transformacija), emocijų, sveikatos problemų paleidimas (Sedonos metodas), Theta healing, daosų praktikas, toksinių santykių / ryšių nutraukimą, meditacijas ir kt.“

 • Martynas

  Atėjau nedaug žinodamas, smalsumo vedamas. Iš numerologijos nuskaitymo pasiėmiau „asmeninį vadovėlį“ apie laukiančius iššūkius, į ką labiau atkreipti dėmesį, kad gyventi trokštamą gyvenimą. Iš privataus pokalbio supratau, jog man yra atvertos durys į gyvenimą, kurio trokštu, beliko pačiam žingsniuoti! Nežinau, ar būčiau pats tai suvokęs, o jei ir būčiau - kiek laiko užtrukčiau. Julijai užteko 1 pokalbio, kad man sutaupytų ne vienerius metus klaidžiojimo, paieškų ir parodė, kiek viduje yra nepanaudoto potencialo, bei kur toliau sutelkti pastangas. Jei nori daugiau apie save sužinoti ir vėl pažinti savo vidinę galią - rekomenduoju Julija kaip vedlę.

  Martynas
 • Edita

  Nuo pat pradžių pajutau stiprią Julijos energetiką, pasitikėjimą, užtikrintą vedimą, laiku ir vietoje ištartus žodžius bei nepaprastai malonų sesijos užbaigimą. Be viso to, prieš pradedant sesiją, man buvo užgulusi nosis nuo pavasarinių medžių žydėjimo, tačiau baigus sesiją supratau, jog galiu laisvai kvėpuoti! Tikrai šis balsas gydantis. Visas kūnas buvo užkaitęs. Taip pat Julija puikiai išmananti numerologiją, tą supratau gavusi išsamią savo šeimos ir vaikų analizę su asmeniniais patarimais. Labai džiaugiuosi, jog visą šią informaciją gavau audio formatu, todėl galėsiu perklausyti kada tik panorėsiu. Ačiū, Julija, už tai, ką darai, nes jaučiasi, kad darai visa širdimi ir dar daugiau.

  Edita
 • Sonata

  Kaip aš džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau Juliją. Ji tokia tyra, empatiška, nuoširdi. Ji tiek gėrio turi savo širdyje, tiek šilumos ir švelnumo. Aš buvau pasiklydusi, nerandanti atsakymų ir nebesuprantanti, kaip gyventi toliau... Pirmiausia Julija padarė man ir mano dukrytėms numerologinę analizę, kuri davė labai daug supratimo apie save, savo sielos kelią, atsakė į daug ilgą laiką kankinusių klausimų. Ji buvo šalia, ji davė man savo meilę. Kai tik jausdavausi pasiklydusi, kreipdavausi į Ją. Ji visada padeda ir ištiesia pagalbos ranką. Aš patikėjau savimi, aš supratau kad viskas, viskas yra manyje... Julija nuo pat pradžių buvo tokia kantri, švelni ir jautri vykstantiems mano pokyčiams. Ji pakeitė mano gyvenimą, ji leido suprasti, kas Aš. Aš taip ją myliu, aš tiek jaučiu širdyje dėkingumo jai.

  Sonata

Sesijos kaina: iki 1 valandos – 50 €, iki 2 val. – 80 €

Klasikinė numerologinė analizė – 77 €

Papildyta numerologinė analizė – 99 €

Išsami numerologinė analizė – 133 €

El. p. [email protected] 

Whatsapp: +370 633 33312

Skirmantė Mockaitienė

„Esu psichologė. Tai sritis, kur realizuodama save galiu padėti kitiems. Šalia psichologijos domiuosi dvasinio tobulėjimo galimybėmis. Esu įsitikinusi, jog šių dviejų sričių apjungimas leidžia man geriau pažinti ir suprasti žmones ir, žinoma, pačią save.

Savo darbe taikau regresinę terapiją (praeitų gyvenimų arba ateities transformacijas) ir emocijų išlaisvinimo technikas. Šie įrankiai padeda panirti į „čia ir dabar“ būseną, atrasti nebetarnaujančius, gyvenimą ribojančius įsitikinimus ir juos transformuoti, taip pat labiau priimti save ir sugrįžti į vidinę taiką.“

 • Aurelija

  Patirtys su Skirmante man buvo tikra dovana. Jos visapusiška patirtis su psichologija, emocijų paleidimais ir regresija sukuria tiesiog tobulą simbiozę. Ji veda užtikrintai, spinduliuoja ramybę ir besąlyginę meilę. Jos vedama jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Žinojau, kad išves iš bet kokių situacijų. Po jos sesijų jaučiausi atsikračiusi daug bereikalingo emocinio balasto. Rekomenduoju iš visos širdies!

  Aurelija
 • Simona

  Regresinė sesija su Skirmante buvo kažkas neįtikėtina ir, žinoma, protu nesuvokiama. Ji padėjo nukeliauti į praeities gyvenimų momentus, kurie atvėrė didesnį suvokimą apie pačią save, giliai užslėptus įsitikinimus, ribojimus, kuriuos transformavus pasklido taip seniai išsiilgta ramybė.  Skirmantės vedina aptikau ir suvokiau šio gyvenimo baimes, kurios riboja ir stabdo. Sesijų metu jaučiausi labai saugiai, kiekviename žingsnyje lydima nuostabiai šiltos ir artimos vedlės. Šviesa ir ramybė, kurią ji skleidžia vedimo metu, yra būtent tai, kas reikalinga susitinkant su savo šešėliu. O besąlyginė meilė ir atjauta – tai, kas reikalinga to šešėlio priėmimui. Profesionalė, vedanti iš savo plačiai atvertos ir mylinčios širdies gelmių, saugiai, švelniai, užtikrintai, giliai. Artumas, atjauta ir besąlyginė meile. Ačiū už nuostabią kelionę savęs pažinimo, suvokimo ir išsilaisvinimo kelyje.

  Simona
 • Daiva

  Ačiū tau, Skirmante, už nuostabų vedimą transformacijų metu. Esi nuostabi vedlė, puikiai jaučianti, gebanti greitai užčiuopti esmę ir padedanti ją transformuoti. Tavo puikaus vedimo dėka patyriau nuostabių, gilių suvokimų, gavau daugybę atsakymų. Esu labai dėkinga tau už palaikymą, už pajautas, už šilumą ir nuoširdumą. Linkiu geriausios sėkmės padedant kitiems! REKOMENDUOJU!

  Daiva

Pirmas 15 min. trukmės pokalbis – nemokamas.

Sekančios sesijos kaina:  50 € už 1,5 val.

El. p. [email protected]

FB: https://www.facebook.com/skirmante.mv/

Whatsapp: +49 176 34228219

Paulina Bajelytė

„Aš radau kelią į šviesą, atradau būdus, kaip sugrįžti į vidinę ramybę, pasitikėjimą, meilę. Atėjo supratimas apie pagarbą sau ir pozityvų požiūrį į save ir aiškus suvokimas, kad manimi jau pasirūpinta. Atsiskleidė mano talentai, išmokau paleisti menkavertiškumą ir suvokiau, ką iš tikrųjų reiškia patirti stebuklus savo gyvenime. Esu čia tam, kad padėčiau tau grįžti iš kančių, išgyvenimų bei traumų, ir rasti kelią į palengvėjimą, šviesą, išsilaisvinimą ir meilę sau.

Savo sesijose naudoju paleidimų metodą, kuris padės paleisti ir priimti visas jaučiamas emocijas, ribojančius įsitikinimus, senas programas, trūkumus ir  sveikatos problemas. Taip pat Rregresinės terapijos metodą, kuris padės jums transformuoti karmą, ateities projekcijas, santykį su savimi ir aplinka. Taip pat galima grįžti į praeitus gyvenimus transformacijoms ir integracijoms į čia ir dabar.“

 • Aurelija

  Turėjau kelias labai stiprias sesijas su Paulina. Man labai patinka jos vedimas. Visiškai ja pasitikiu. Su ja lengva, drąsu, jaučiuosi laisva atsiverti, patirti ir su meile viską transformuoti. Ji tikrai nuostabi vedlė, su kuria nebaisu keliauti į savo sielos gelmes. Ji spinduliuoja geranoriškumą, moteriškumą, priėmimą ir meilę.

  Aurelija
 • Oksana

  Paulina be galo šilta asmenybė. Jos vedimo metu jaučiau pasitikėjimą ja, jaučiau jos šilumą ir palaikymą. Nuostabi vedlė, jaučianti, kur ir kaip pakreipti eigą. Sesijos metu pavyko dar daugiau atverti savo širdį, išjausti ir puikiai transformuoti. Labai empatiška vedlė, atvedanti į rezultatą. Didžiausios padėkos Paulinai už buvimą kartu jautriuose išgyvenimuose kartu ir už stiprią transformaciją.

  Oksana
 • Rita

  Pirmos sesijos metu su Paulina pasijutau labai saugiai. Jos šilta energija mane nuramino, o balsas tiesiog užbūrė. Sesijos metu buvo sunku „išjungti“ protą, bet Paulina kantriai vedė mane per mano širdies gelmių kelionę ir sugrąžindavo į dabar ir čia momentą. Taip pat buvo ašarų, vidinio chaoso, kurie iškilo į paviršių, bet Paulinos sugebėjimas sukurti saugią erdvę leido atsiskleisti ir atverti širdį dar labiau. Žinau, kad tai yra kelionės pradžia ir su nekantrumu laukiu kitų mūsų pasimatymų! Ši moteris - nuostabi!

  Rita

Sesijos kaina: nuo 50 €

El. p. [email protected] 

FB: https://www.facebook.com/Paulina.Bajalyte

Whatsapp: +44 780 7802837

Svetlana Gapejeva

„Aš esu mokinė šioje beribėje Visatoje. Aš esu savo gyvenimo kūrėja. Aš esu meilės sau praktikuotoja ir tyrinėtoja. Manyje, kaip ir tavyje, yra meilė ir šviesa. Aš nuolat ieškojau Meilės ir pripažinimo išorėje, o širdyje vis būdavo kaip sutema, taip sutema. Iki tolei, kol atradau-prisiminiau save, tą tyrą meilę, šviesą ir ramybę savo viduje, kuri visada buvo čia – MANYJE, ir tiesiog kantriai laukė pargrįžtančios namo – pas Save.

Pajausk DABAR atsakymą SAVO ŠIRDYJE. Po skausmu visada slypi DOVANA – MEILĖ IR RAMYBĖ TAVO VIDUJE. Kviečiu tave leisti sau patirti save per paleidimo techniką.“

 • Rūta

  Sveta turi labai subtilų pajautimą ir labai aiškų vedimą, kas mane visada grąžina namo, kai jaučiuosi nuklydusi. Svetos energija yra stebuklinga ir ateinančios vizijos jos vedamų meditacijų labai gilios, įsimintinos ir visa aprėpiančios. Paleidimai mane vedė per buvusius gyvenimus ir atrišo ne vieną karminį mazgą. Ačiū labai už šią skleidžiamą šviesą, meilę, atvirumą ir aiškumą.

  Rūta
 • Dalia

  Svetos konsultacijoje jau nuo pat pradžių su kvėpavimu ir jos vedimu pajutau išsiplėtusią erdvę aplink save ir virš, kurioje pasidarė ramu, gera ir šviesu. Visas jos vedimas buvo įsiklausantis į mano pojūčius, kartu gilus ir jautrus. Po konsultacijos jaučiausi paleidusi baimę, abejones, sustiprėjusi pasitikėjime savimi ir ryžte daryti žingsnius savo svajonės link, ką sekančią dieną ir pradėjau veikti. Dėkoju iš širdies už tai, ką darai ir kad esi!

  Dalia
 • Sandra

  Esu be galo dėkinga, kad Visata man atsiuntė tokią nuostabią dovaną - Deivę Svetą. Ne kartą teko atsidurti iškilusių jausmų jūroje. Ir būtent Deivė Sveta pajaučia, kad man reikia pagalbos. Dar tik mokausi, kad pagalbos galima prašyti, bet ne visada tai padarau. Vedama jos labai lengvai nuraminu sukilusias bangas ir vėl pasirodo saulė horizonte. Svetos vedimas labai gilus, pilnas atjautos ir jausmo. Dėkoju, brangioji, kad turi tokią nuojautą, stiprų pojūtį ir jauti Visatos impulsą, kam ir kada reikia tavo pagalbos. Mano širdis atsiveria ir grįžtu namo.

   
  Sandra

Sesijos kaina: 1h – 47 €, 2h – 74 €

FB: https://www.facebook.com/svetlana.gkirpeja 

Audrius Merkelis

„Jau daugiau kaip 13 metų einu savęs pažinimo ir augimo keliu, kuriame radau kertinių atsakymų apie priežastis, lemiančias, kaip mes jaučiamės. Savo kelyje sutikau ne vieną mokytoją, iš kurių sėmiausi žinių ir įgūdžių, kaip padėti sau ir kitiems. Kertiniai mokytojai, kurie padarė didžiausią įtaką mano augimui – Tony Robbins ir Ieva Žigonė.

Padėdamas klientams eliminuoti, kas juos slegia, pagrinde remiuosi emocijų išlaisvinimo technika bei regresijų (praėjusių gyvenimų) terapija. Jeigu jauti, kad mintys neduoda ramybės arba viduje kažkas slegia – parašyk. Išeitis visuomet yra, o viskas keičiasi nuo pirmojo žingsnio, žengto išsilaisvinimo link!“

 • Daiva

  Esu be galo dėkinga Audriui už pagalbą atliekant transformacijas. Daug simbolių, daug prasmės ir suvokimų. Ačiū tau už vedimą, mokėjimą pajausti ir gebėjimą girdėti kitus. Dėkoju už pokalbius, kurių metu gavau daug atsakymų, kas dar kartą patvirtina, kad esi puikus vedlys. REKOMENDUOJU!

  Daiva
 • Jolita

  Audrius labai šviesi ir maloni asmenybė. Savo ramiu balsu labai gerai įveda į meditaciją, nusiraminimą ir atsipalaidavimą. Labai padėjo pokalbis su juo pamatyti įvairias situacijas iš kitos perspektyvos, o pasidalinimas jo paties asmenine patirtimi puikiai padėjo išnarplioti sudėtingus proto susikurtus mechanizmus. Ačiū tau labai.

  Jolita
 • Aurelija

  Audrius yra stiprus ir atidus vedlys. Jis veda užtikrintai ir drąsiai. Su juo lengva keliauti į pasąmonės labirintus, nes skleidžia šilumą, priėmimą ir besąlygiškumą. Bet tuo pačiu ryžtingai ir palaikančiai veda į transformaciją.

  Aurelija

Sesijos kaina: 50 €

El. p. [email protected]

FB: https://www.facebook.com/audriuskel 

Whatsapp: +370 691 77055

Renata Ana Strazdė

Holistinės ir sveikos gyvensenos koučerė, regresinės meditacijos vedlė, emocijų paleidimo konsultantė, mitybos (visavertė mityba, emocinis valgymas) / fizinio aktyvumo / paros rėžimo konsultantė, sporto trenerė, kovos menų praktikė, jogos / oro jogos / meditacijų / kvėpavimo mokytoja, Reiki praktikė.

„Pažvelgusi į savo vidų, supratau, kad sąmoningumas ir darbas su savimi – tai vienintelis kelias į gilesnį savęs pažinimą ir išsilaisvinimą. Atradusi darną su kūnu, protu, emocijomis ir siela – patyriau šios šventos sąjungos galingą refleksiją materialiame ir dvasiniame pasaulyje. Jau 12 metų užsiimu intensyviomis sąmoningumo ir dvasingumo praktikomis, kurių mokiausi Lietuvoje ir užsienyje.

Konsultacinių sesijų metu taikau šias technikas: emocijų paleidimo (Sedonos metodas), NLP, praeitų gyvenimų vedimo (regresinė meditacija), Theta healing, Mindfulness, Šamanines (ryšiui su protėviais ir toteminiu gyvūnu), meditacijų, kvėpavimo.“

 • Eugenija

  Esu labai dėkinga, kad sutikau Jus, Renata, ir būtent Jūs esate mano vedlė kelyje savęs pažinimo link. Jūsų pagalba sesijų metu aš patiriu pilnatvės ir vidinės ramybės jausmus. Kiekviena mūsų bendra kelionė į mano sielos gelmes pilna pasitikėjimo, naujų atradimų ir pažinčių su savimi. Jūs esate švyturys, kuris savo šviesos šiluma apšviečiate mano  pasiklydusios sielos vieškelį.

  Eugenija
 • Aleksandra

  Renatos vedama turėjau ypatingą konsultaciją, kurios metu siekiau išsilaisvinti iš mane gniuždančių santykių. Labai esu įkvėpta Renatos drąsiai priimti savo patirtį, pažvelgti į savo vidų, o svarbiausia – pradėti atrasti savo jausmus (t. y. suvokti kiek stipriai veikia mano protas, kad net tam, ką jaučiu kartais nerandu žodžių), suvokti, kaip iš tiesų aš jaučiuosi „čia ir dabar“. Čia ir dabar jaučiuosi laiminga ir dėkinga Renatai, kad man pavyko transformuoti savo santykį, suprasti, kodėl jį turėjau ir prisiminti, ką buvau pamiršusi apie save.

  Aleksandra
 • Vaiva

  Jeigu nori tiesiai šviesiai išgirsti tiesą apie save - susisiek su Renata! Nepavyks pasislėpti po gailesčiu ar kitų asmenų kaltės skraiste. Keliauti su Renata saugu, gilu, tiksliai ten, kur šią akimirką reikalingiausia. Nori įtaigaus vedimo - pabandyk su Renata!

  Vaiva

Sesijos kaina: iki 1 val. – 60 €, 2 val. – 85 €. Perkant daugiau nei 5 sesijas, 1 sesijos 2 val. kaina – 70 €

El. p. [email protected]