PORŲ TERAPIJA

2 savaičių internetinė programa santykių harmonizavimui ir harmoningam vienas kito paleidimui!

Visus, patiriančius bet kokius sunkumus santykiuose, kviečiame prisijungti į PORŲ TERAPIJOS PROGRAMĄ, kuri padės jums iš naujo atrasti vienas kitą kur kas gilesniame lygmenyje, perkels jūsų santykius į visai kitą lygmenį, nes būtent čia nersite tiesiai į savo sielos gelmes ir pradėsite stiprų gijimo procesą.
Kiekvienas iš mūsų esame verti būti santykiuose, kuriuose yra autentiškas ryšys, kuriuose galėtume jaustis mylimi ir gerbiami tokie, kokie esame. Kuomet suvokiame, kad su savo partneriu/-e esame šiame pasaulyje tam, kad kurtume harmoniją, pilnatvę ir laimę, mes tampame savo realybės kūrėjais, tampame neišskiriama komanda, kuri yra čia tam, kad į aplinką spinduliuotų meilę.
Praplėtus sąmonę ir supratus, kad visi šiame pasaulyje esame tam, kad gyventumėm harmonijoj, pilnatvėj ir laimėj, mes pradedame vienas kitą vesti į šią būseną ir tampame vieni kitų bendražygiais. Visiškai normalu, jeigu viduje kyla susimaišymas dėl kito žmogaus – galbūt kai kuriose vietose protas stipriai priešinasi, tačiau esame kur kas pajėgesni mylėti ir atjausti, nei kad mums diktuoja mūsų ego.
Todėl kviečiame jus visų pirma atsigręžti į save ir patyrinėti, kas viduje trukdo jums eiti į visišką laisvę ir priėmimą? Atsakymą į šį klausimą gausite pradėję šią paprastą, bet be galo efektyvią programą. 

Programos pagalba pamažu žvelgsite vis gilyn į savo vidų

Leiskite sau suprasti, kad jums yra įmanoma būti santykiuose, kuriuose yra autentiškas ryšys, kuriuose jūs jaučiatės mylimi ir gerbiami tokie, kokie esate. Viskas prasideda nuo jūsų ryšio su savimi. Kuomet veikiate iš pilnatvės, būsite aukštose vibracijose ir į savo gyvenimą trauksite tik tai, kas šias vibracijas atitiks. 
Kas jaučiatės pasiruošę perkelti savo santykius į visai kitą lygmenį, prisijunkite jau dabar. Ši programa gali tapti tikrai stipriu šuoliu keliaujant arčiau harmonijos, pilnatvės ir gausos, būnant sąjungoje su kitu žmogumi arba paleidžiant vienas kitą su meile. Tai labai paprasta programa apie esmę, vienas kito priėmimą, jausmų jautimą, gebėjimą atleisti ir mylėti. Taip, joje yra iššūkių, ypač tiems, kurie nė karto nebandė žvelgti į savo vidų, bet aš tikiu, kad jūs sugebėsite. Nieko neprarasite, jeigu pabandysite, o galite gauti labai daug!

Po šios programos jūs:

❁ Pasijusite tarsi įkvėpę gaivaus ir šviežio oro gūsio
Pažvelgsite į savo santykius iš visiškai naujos perspektyvos
Turėsite kur kas harmoningesnį, mylintį santykį su pačiu/-a savimi 
Jausitės įgalinti kurti harmoningus ir meilės kupinus santykius vienas su kitu
❁ Turėsite stiprias bei aktyvuojančias meditacijas, kurių klausyti galėsite kartu
❁ Bet kuriuo momentu galėsite sugrįžti prie programos medžiagos ir pakartoti
❁ Mėgausitės vienas kito kompanija kaip niekada anksčiau

Ar įdomu sužinoti programos eigą ir kokia iš tiesų ji yra stipri?

Tuomet prisijunkite jau dabar! Užtikriname, kad visos praktikos ir užduotys programoje parinktos taip, kad pajustumėte kuo didesnį artumą vienas kitam. Tai bus daug kantrybės ir pasiryžimo reikalaujantis procesas, nes jo metu susitiksite su savo užspaustomis emocijomis ir ribojančiais įsitikinimais. Programos metu žengsite iš savo komforto zonos, nes pagaliau suprasite, kad tai nėra jūsų tikroji vieta.
Ar norite visą likusį gyvenimą nugyventi kančioje, ginčuose, bandymuose įrodyti savo „tiesas“ partneriui/-rei? Kviečiame jau dabar atsiverti tam kitam variantui, kuris reikalauja šiek tiek daugiau pastangų, nes rezultatas gali būti kur kas labiau džiuginantis – harmonijos kupini santykiai, besąlyginis palaikymas ir meilė. Ar nenuostabu būtų patirti save tokiame santykyje?

Papildoma informacija

Prisijungus prie programos jūs gausite jau paruoštus įrašus, kuriuose bus labai aiškios užduotys kiekvienam.
Pirma programos savaitė skirta darbui su savimi individualiai, o antrąją savaitę prasidės interakcija su jūsų partneriu/-e.
Rekomenduojama programą atlikti nuosekliai kiekvieną dieną tam, kad gauti maksimalų efektą. Jeigu vis dėl to dėl tam tikrų aplinkybių nepavyksta kažkurią dieną prisijungti, nieko nelaukus tęskite kita dieną ir pradėkite nuo ten, kur sustojote.

PORŲ TERAPIJA

2 savaičių internetinė programa
  • Specialios užduotys ir praktikos porai
  • Audio meditacijos 
  • Kakavos ceremonija
  • Papildomos dovanos programai pasibaigus

Informacijai

Informuojame, kad programose suteikiami įrankiai ir reikalinga informacija yra impulsas jūsų pokyčiams – kaip tai integruosite priklauso tik nuo jūsų. Praėjus programą labai rekomenduojame medžiagą kartoti ne vieną kartą – kol informacija nuguls į reikiamas jūsų sąmonės dalis. Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina. 

Turi klausimų? Klausk!

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“, arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


    Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.