Sąmoningu realybės kūrimu užsiimu daugiau nei 10 metų ir jau daugiau nei 5 metus padedu kitiems pažinti juose glūdintį potencialą kurti savo realybę. Mano mokymus yra praėję jau tūkstančiai žmonių, kurie taip pat pakeitė savo gyvenimus, daugelis jų įgyvendino savo svajones.

Kaip man tai pavyko? Įsigilinus į kvantinės fizikos teorijas, pradėjau šias žinias taikyti savo gyvenime ir, pasitelkus savo pačios mintis, transformuoti savo realybę. Manifestacijos vyko stulbinamai ne tik man, bet ir mano vyrui, su kuriuo kartu keitėme savo gyvenimą ir pradėjome gyventi savo svajonėse.

Mano mamai susirgus vėžiu, atsitraukiau nuo savo susikurto svajonių gyvenimo ir pradėjau giliau domėtis psichosomatika, jausmų ir įsitikinimų įtaką mūsų kūno sveikatai. Pradėjau intensyviai medituoti, susipažinau su emocijų paleidimo technika, kuri nuostabiai padėjo man pačiai pereiti mamos iškeliavimo procesą. Suvokiau, koks galingas įrankis yra gebėjimas sąmoningai atsitapatinti nuo savo jausmų ir minčių, perprasti proto iliuzijas ir išsivaduoti iš jų.

Po mamos iškeliavimo man prasidėjo dar vienas stiprus virsmas, kai suvokiau, kad mirties nėra ir prisiminiau savo buvusius įsikūnijimus praeituose gyvenimuose. Tai dar labiau išlaisvino mane kurti savo realybę nuo šiol visiškai kitoje perspektyvoje.

Pradėjau plačiai dalintis apie savo suvokimus ir patyrimus, į mane pradėjo kreiptis žmonės, kurie taip pat norėjo labiau pažinti save ir prisiminti savo tikrąsias galimybes. Pradėjau vesti asmenines sesijas ir internetinius kursus. Tai tapo pagrindinė mano veikla ir gyvenimas pasikeitė iš pagrindų.

Kelionės po gražiausias pasaulio vietas su žmonėmis, kurie siekia dvasinio augimo, susitikimai su vietiniais šamanais, praktikos su gamtos medicina, šventais augalais. Tai man atvėrė dar daugiau suvokimo apie tai, kas iš tikrųjų yra žmogus ir kokios didelės galimybės slepiasi mūsų sąmonėje. Nuolatiniai internetiniai kursai, renginiai, stovyklos, kuriuose nuolat įvyksta nuostabių stebuklų – tai veikla, kuri mane be galo žavi ir kuriuose jaučiuosi savimi.

Jau daugiau nei 5 metus padedu kitiems prisiminti save ir tai mane be galo įkvepia. Tūkstančiai pravestų asmeninių sesijų leido man suvokti, kokie visi esame panašūs ir kaip kiekvienas turime galimybę absoliučiai perkurti savo realybę. Susibūrė nuostabių žmonių komanda, kuri man padeda įgyvendinti visus mano projektus. Tad dirbame tam, kad suteiktume profesionaliausias sąmoningumo paslaugas tiems, kurie sieka savo aukščiausio potencialo atskleidimo. Tik prisiminę tai, kas esame iš tikrųjų, galime pradėti gyventi laisvėje.

Gyvenimo kūryba, tai nuostabus žaidimas, kuriame galime tyrinėti save ir atrasti vis daugiau galimybių. Viskas, ko reikia, yra mūsų viduje, kviečiu tai atrasti kartu!

Su meile, Ieva Žigonė