8 savaičių programos ĮRAŠAI

Beklausydama/-as šios programos įrašų iš karto pajusi stiprią motyvacijos ir palaikymo energiją, kurią sukūrė dalyviai gyvų kursų metu. Visi įrankiai skirti harmoningos realybės kūrimui yra būtent šioje programoje ir prisijungusi/-ęs į ją gausi viską tiesiai į savo kišenę.

 • Aušrinė

  Sveiki, ką tik baigiau 8 savaičių programą, kurią klausiau per įrašus. Jaučiuosi taip, tarsi būčiau pagaliau prabudusi. Suvokiau, jog anksčiau beveik niekada nebūdavau čia ir dabar, taip buvau įklimpusi į savo mintis apie praeitį ar ateitį, kad jaučiau nuolatinį nerimą ir atrodė, kad kažko trūksta. Kelionės buvo ta veikla, kur sugebėdavau jausti lengvumą ir džiaugsmą, ir tik dabar suprantu, kad taip buvo todėl, jog jų metu sugebėdavau būti čia ir dabar, stebėti ir žavėtis. Po šios programos man jau nebūtina toli keliauti, pradėjau tą daryti ir čia, kur esu 🙂 Tiek daug potyrių išgyvenau šių kursų metu. Pradėjau labiau mylėti save, atsirado daugiau vidinės ramybės ir lengvumo, ėmiau dažniau pasikliauti savo vidiniais impulsais, jų neignoruoti, o jais pasitikėti. Kasdien vis labiau mažėja noras viską kontroliuoti. Ne vieną kartą teko įsitikinti, kad paleidus situaciją ir pasitikėjus Visata viskas išsisprendė net geriau nei būčiau sugalvojus 😁 Noriu be galo padėkoti Ievai už šią nuostabią programą, pasidalintas žinias ir praktikas 🙏🤗 Tai iš ties neįkainojama patirtis! Laukia įdomi kelionė naujos realybės link 😊☀️🌸

  Aušrinė
 • Sigita

  Klausau Ievos nuostabių įrašų, tiesioginėje 8 sav. programoje neteko sudalyvauti. Pirmiausia esu dėkinga Visatai, kad radau šiuos kursus, dėkinga Ievai už nuostabiai perteiktas tiesas. Žinau, kad kartosiu dar daug paskaitų, nes mokymai ties tuo tikrai nesibaigia - mokytis turiu nuolat 😁 Mano gyvenime bus visokiausių situacijų, tačiau dėka šių mokymų supratau, kad, bet kuriuo atveju, nereikia savęs graužti ir kaip svarbu yra paleisti... Pastebiu, kad reakcijos į situacijas yra sąmoningesnės, patiriu kur kas mažiau streso ir nebejaučiu tiek daug įtampos dėl ateities ir panašiai. Džiaugiuosi, kad atrandu vis daugiau harmonijos ir vidinės ramybės, nes viskas vyksta man tobuliausiu metu ir palankiausiu būdu - viskas vyksta pagal Dievišką planą 😁. Esu dėkinga už nuostabius įrankius, kurie tapo mano pagalbininkais naujoje realybėje. Dėka Ievos supratau, kad ir aš galiu būti savo realybės kūrėja. Dėkoju už besąlyginę meilę. Dabar suprantu, kad pradedu gyventi. Švęskime gyvenimą! 🌸🌿 🤍💛💜

  Sigita

Jeigu jauti, kad norėtum pagerinti savo gyvenimo kokybę, harmonizuoti santykius su savimi, savo artimaisiais ir pasauliu, nori daugiau ramybės ir atsipalaidavimo, tave domina, kaip galėtum geriau realizuoti savo talentus ir savo veikloje įkūnyti daugiau prasmės, kviečiu tave į giliai transformuojančią 8 savaičių programą, skirtą naujai gyvenimo kokybei.

Prisiimk atsakomybę už savo gyvenimą ir prisijunk jau dabar!

Ką apie programą sako dalyviai?

DOVANA – magiška 20 min. audio meditacija!

Kviečiu tave išbandyti mano įrašyta meditaciją tam, kad pajustum, koks galingas jos poveikis ir kas tavęs laukia mano programoje!

Programą sudaro net 4 dalys. Kiekviena dalis yra unikali ir skirta konkrečiai temai. Dalys paruoštos nuosekliai, pradedant nuo esminių dalykų, kurie įtakoja mūsų gyvenimo pilnatvę. Visose dalyse vyksta pakankamai intensyvūs mokymai ir yra pateikiama koncentruota informacija, todėl labai svarbu po kiekvienos dalies turėti mažiausiai 2 savaičių pertrauką informacijos integracijai.

Taip, tu turėsi net 4 mėnesių trukmės programą, kuri tau padės sukurti naujus įpročius ir visiškai pakeisti savo gyvenimą iš pagrindų.

Kiekvienoje dalyje jūsų laukia:

✔ 8 valandos trukmės paskaitos su manimi (Ieva Žigone);

✔ Net 4 praktikos su kurso svečiais;

✔ Namų darbai;

✔ Specialios 15 min. audio meditacijos kiekvienam rytui ir vakarui!

 

Kviečiu susipažinti su kiekviena dalimi išsamiau:

1 DALIS: Laisvė būti savimi

Ar kada susimąstei apie tai, kad viskas, ką patiri gyvenime – atspindi tavo vidinį santykį su savimi? Santykiai su socialine aplinka, santykis su mylimuoju, darbu, pinigais ir pačiu gyvenimu yra santykio su savimi atspindys. Todėl pirmoji programos dalis yra apie tai, kaip šį ryšį atkurti, sustiprinti ir harmonizuoti. Plačiau apie šią dalį.

2 DALIS: Gyvenimo lengvumas

Ar pastebėjai, kad kartais labai lengva „pamesti“ gerą savijautą užklupus netikėtumams? Ar išlaikyti ramybę, kai kas nors vyksta ne pagal planą, kai situacija, santykiai nepateisina tavo lūkesčių? Stiprus noras sukontroliuoti išorinį gyvenimą paprastai palieka mus su daug nerimo ir įtampos. Todėl antrojoje programos dalyje atkursime ryšį su viskuo, kas išorėje: pažvelgsime į platesnę įvykių perspektyvą ir rasime balansą santykiuose su artimaisiais. Plačiau apie šią dalį.

3 DALIS: Meilės būtyje

Kartais nesuvokiame, iš kur ateina pilnatvė ir kaip ją pasiekti. Susikuriame iliuzijas, kad ji egzistuoja išorėje arba ateityje. Šio kurso metu išgyvensime savyje egzistuojančią būties palaimą. Panirsime į absoliučios meilės vandenyną ir maudysimės jame. Aptarsime pagrindines iliuzijas, į kurias įkliūna mūsų protas, patikėdamas šio gyvenimo rimtumu. Plačiau apie šią dalį.

4 DALIS: Susijungimas su dieviška prigimtimi

Praėjus pagrindines savęs gydymo, pažinimo ir suvokimo pakopas, priartėjome prie paskutinės programos dalies — kūrybinio potencialo išlaisvinimo. Šis kursas skirtas savo unikaliausių talentų atskleidimui, suvokimui, kad esate kur kas daugiau, nei apie save manėte ir leidimui sau būti dieviškos energijos išraiška. Plačiau apie šią dalį.

Išsamiai apie 8 savaičių programą

Daugiau atsilliepimų apie 8 sav. programą:

 • Edita
  „Įsivaizduojat namus netvarkytus daug metų, negyvenamus, aplipusius voratinkliais, dulkėtus ir nešvarius? Baldus užmestus paklodėm, kaip iš filmų... Tai va, Ieva nuėmė tas paklodes nuo baldų, nutraukė didumą voratinklių nuo palangių ir durų, nuvalė dulkes nuo stalo ir, jos dėka, aš įėjau į vidų ir galėjau atsisėsti... Turbūt pirmą kartą gyvenime jaučiu tokį nuoširdumą ir dėkingumą jai, kurio taip neseniai nejaučiau niekam. Ačiū Tau, Ieva! Norėčiau, kad pajustum tai, ką mano širdis jaučia. Man atrodo, kad iš tikrųjų prieš tai aš daug kam dėkodavau už suteiktą pagalba ir pan., bet niekada dėkodama nejaučiau to, ka jaučiu dabar: tą tyrą dėkingumą, ta norą stengtis dar labiau. Tai mano pirmas kursas, bet tai yra geriausias mano sprendimas per visus mano 29 metus. Ir svarbiausia aš tai suvokiu, suprantu, viduje kyla tik džiaugsmas, kad esu čia.“
  Edita
 • Inga
  „Noriu pasidalinti apie vakarykštį paleidimą (man labiau priėmimą). Kai kritau į tą jausmų „pelkę“ tikrai buvo nemalonu. Murkdžiausi tose emocijose, truputį atlaisvindavau, tada dar daugiau emocijų ateidavo ir vienu metu aš tiesiog pasidaviau, pasakiau sau: „Taip, nu ir gerai...“ Tada atėjo tokios ramybės jausmas... Kaip gerai, man nebereikia kovoti..! Gulėjau toje pelkėje ir mėgavausi tuo, net nejaučiau, kad man tai reikia paleisti. Visas emocijas, visus jausmus, visas situacijas priėmiau, kaip draugus. O šį rytą aš vėl prisiminiau tą savo pelkę ir užplūdo toks dėkingumas, tokia palaima. Tai mano baimė, kurią galiu apsikabinti ir pasakyti jai „Aš Tave Myliu”. Ir čia tik pirmas žingsnis. Šis kursas yra pats geriausias mano žingsnis. Dėkoju Visatai, Dėkoju Sau už pasakiškas dovanas“
  Inga
 • Inesa
  „Ačiū, Ieva, kad esi ir pati matai, kiek daug žmonių gyvenimų keiti į gera. Prieš prasidedant kursui kurį laiką dvejojau, tiksliau protas bandė atkalbėti, kad nereikia man to, bet aš jo nepaklausiau ir labai džiaugiuosi dėl to. Visiems meilės ir ramybės siunčiu“
  Inesa
 • Vitalija

  „Kaip gera buvo pasinerti į tą momentą, kai turiu viską, ko noriu: pilnatvę, krykštaujančius vaikus, besišypsantį vyrą, džiaugsmą, visa tai, kas materialu ir maniau, kad noriu. Pasirodo tai buvo netikri norai — mes norim ramybės ir laimės jausmo ir manom, kad daiktai (išorė) tai sukurs. Po meditacijos pravirkau taip stipriai, o dabar be galo lengva. Dėkoju visatai, kad atvedė mane pas jus ir dėkoju sau, kad leidžiu pažinti save.“

  Vitalija
 • Ligita

  „Toks geras jausmas pradėti rytą ir užbaigti dieną su meditacija. Gal man vaikystėje niekas neskaitė pasakos? Labai branginu tą laiką, tą laiką kuris yra tik mano. Labai daug visokių jausmų, pasirodo, gerą gulėti savo skausmų, skaudulių liūne, tyvuliuoju, šiurpuliukai laksto po visą kūną. O tas ping pong, šiandien mano palydovas. Laikas be įtampos, be streso... Ta užburianti mantra... ir šokau, ir dainavau, mėgavausi visu tuo.“

  Ligita

Kaip manai, kiek galėtų kainuoti naujas tavo gyvenimas, kuriame tu nuolat jauti ramybę, atsipalaidavimą, gyvenimo džiaugsmą, sveikatą, esi nuostabiuose harmoninguose, santykiuose su savimi, aplinka ir taip pat turi galimybę generuoti daugiau gausos savo realybėje?

Ar galėtum investuoti į tai?

Visos programos kaina prilygsta gerų, kokybiškų batų kainai. Na, batai mums tikrai reikalingi ir geriau, kad jie būtų kokybiški, ypač kai šalta. Tačiau tai, ką gausi šioje programoje, nešiosi ne vieną sezoną. Ar verta investuoti į save, nuspręsti gali tik tu.

 

Galiu tik tave padrąsinti, kad jeigu tau netiks rezultatas ir tai, ką gausi programoje, aš tau grąžinsiu visus pinigus, todėl tu tikrai niekuo nerizikuoji. 

Noriu paminėti, kad aš esu tik impuslas, o pagrindini pokytį darai tu! Tai, kiek tu naudos ir efekto gausi iš programos, priklauso tik nuo tavo asmeninių pastangų. Piniginė investicija, yra vienas iš veiksnių, kuris parodo, kad tu jau esi pasiruošęs/usi pokyčiui!

 

Visi išklausę pilną programą gaus specialias nuolaidas ir pasiūlymus tolimesniems mano kursams, stovykloms ir net kelionėms. Todėl pirmyn į naują realybę ir susitikime joje!

8 SAV. PROGRAMA

Prijungimas prie 4 uždarų kurso grupių Facebooke

 • 32 paskaitų su Ieva Žigone ĮRAŠAI
 • 16 paskaitų su kurso svečiais ĮRAŠAI
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.

  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!

  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka

  Aušra
  mama
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju!

  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate!

  Kristina
  jogos mokytoja
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.

  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

  Edita
  grožio specialistė
 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita

Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

Norite paklausti?

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.