8 savaičių programos ĮRAŠAI

Jeigu jauti, kad norėtum pagerinti savo gyvenimo kokybę, harmonizuoti santykius su savimi, savo artimaisiais ir pasauliu, nori daugiau ramybės ir atsipalaidavimo, tave domina, kaip galėtum geriau realizuoti savo talentus ir savo veikloje įkūnyti daugiau prasmės, kviečiu tave į giliai transformuojančią 8 savaičių programą, skirtą naujai gyvenimo kokybei.

Prisiimk atsakomybę už savo gyvenimą ir prisijunk jau dabar!

Ką apie programą sako dalyviai?

Į programą įeina net 4 dalys. Kiekviena dalis yra unikali ir skirta konkrečiai temai. Dalys paruoštos nuosekliai, pradedant nuo esminių dalykų, kurie įtakoja mūsų gyvenimo pilnatvę. Visose dalyse vyksta pakankamai intensyvūs mokymai ir yra pateikiama koncentruota informacija, todėl labai svarbu po kiekvienos dalies turėti mažiausiai 2 savaičių pertrauką informacijos integracijai. Taip tu turėsi net 4 mėnesių trukmės programą, kuri tau padės sukurti naujus įpročius ir visiškai pakeisti savo gyvenimą iš pagrindų.

Kiekvienoje dalyje yra 8 valandos trukmės paskaitos su manimi (Ieva Žigone), 4 praktikos su kurso svečiais, namų darbai, specialios 15min. meditacijos kiekvienam rytui ir vakarui. Kviečiu susipažinti su kiekviena dalimi išsamiau:

1 dalis: Laisvė būti savimi

Ar kada susimąstei apie tai, kad viskas, ką patiri gyvenime – atspindi tavo vidinį santykį su savimi? Santykiai su socialine aplinka, santykis su mylimuoju, darbu, pinigais ir pačiu gyvenimu yra santykio su savimi atspindys. Todėl pirmoji programos dalis yra apie tai, kaip šį ryšį atkurti, sustiprinti ir harmonizuoti. Plačiau apie šią dalį.

2 dalis: Gyvenimo lengvumas

Ar pastebėjai, kad kartais labai lengva „pamesti“ gerą savijautą užklupus netikėtumams? Ar išlaikyti ramybę, kai kas nors vyksta ne pagal planą, kai situacija, santykiai nepateisina tavo lūkesčių? Stiprus noras sukontroliuoti išorinį gyvenimą paprastai palieka mus su daug nerimo ir įtampos. Todėl antrojoje programos dalyje atkursime ryšį su viskuo, kas išorėje: pažvelgsime į platesnę įvykių perspektyvą ir rasime balansą santykiuose su artimaisiais. Plačiau apie šią dalį.

3 dalis: Meilės būtyje

Kartais nesuvokiame, iš kur ateina pilnatvė ir kaip ją pasiekti. Susikuriame iliuzijas, kad ji egzistuoja išorėje arba ateityje. Šio kurso metu išgyvensime savyje egzistuojančią būties palaimą. Panirsime į absoliučios meilės vandenyną ir maudysimės jame. Aptarsime pagrindines iliuzijas, į kurias įkliūna mūsų protas, patikėdamas šio gyvenimo rimtumu. Plačiau apie šią dalį.

4 dalis: Susijungimas su dieviška prigimtimi

Praėjus pagrindines savęs gydymo, pažinimo ir suvokimo pakopas, priartėjome prie paskutinės programos dalies — kūrybinio potencialo išlaisvinimo. Šis kursas skirtas savo unikaliausių talentų atskleidimui, suvokimui, kad esate kur kas daugiau, nei apie save manėte ir leidimui sau būti dieviškos energijos išraiška. Plačiau apie šią dalį.

Kaip manai kiek galėtų kainuoti naujas tavo gyvenimas, kuriame jauti ramybę, atsipalaidavimą, gyvenimo džiaugsmą, pagerėjusius santykius, sveikatą, galimybę generuoti daugiau gausos?

Aš manau, kad tai neįkainojama ir tuo pačiu verta visų pinigų. Tačiau tau tai kainuos ne daugiau 6 EUR per dieną! Tai prilygsta vienam dienos patiekalui, na restorane sumokėtum apie 20 €. O visos programos kaina prilygsta gerų, kokybiškų batų kainai. Na, batai mums tikrai reikalingi ir geriau, kad jie būtų kokybiški, ypač kai šalta. Tačiau tai, ką gausi šioje programoje, nešiosi ne vieną sezoną. Ar verta investuoti į save, nuspręsti gali tik tu. Galiu tik tave padrąsinti, kad jeigu tau netiks rezultatas ir tai ką gausi, aš tau gražinsiu visus pinigus, todėl niekuo nerizikuoji. 

Taip pat, noriu paminėti, kad aš tik impuslas, pagrindini pokytį darai tu, todėl tai kiek tu naudos ir efekto gausi iš programos, priklauso tik nuo tavo asmeninių pastangų. Piniginė investicija, yra vienas iš veiksnių, kuris parodo, kad tu jau esi pasiruošęs/usi pokyčiui! Todėl pirmyn į naują realybę!

Susitiksime joje

P.S. Pilną programą išklausę dalyviai gaus specialias nuolaidas ir pasiūlymus tolimesniems mano kursams, stovykloms ir net kelionėms. Todėl prisijungti tikrai verta. Laukia daug nuostabių nuotykių!

ĮRAŠAI: 8 savaičių programa

prijungimas prie 4 uždarų kurso grupių Facebooke

 • 32 paskaitos su Ieva Žigone
 • 16 paskaitų su kurso svečiais
 • Specialios užduotys dalyviams
 • Galimybė bendrauti ir dalintis su dalyviais uždaroje kurso grupėje
 • +112 audio meditacijų, kiekvienam rytui ir vakarui

ARBA

Paskaitų įrašai liks visada prieinami jums patogiu metu.

Atsiliepimai apie ankstesnius mokymus

 • Įsimylėjau Ievos Žigonės drąsų meilės sau ir pasauliui deklaravimą, atvirumą, tvirtumą, gausos manifestavimą. Po Ievutės seminarų bei praktikų jaučiausi sudėjusi visus taškus sudėjusi ant „i“: man buvo aišku, ko aš noriu ir kuriuo keliu aš einu. Dabar jaučiuosi pilnatvėje pati su savimi, veikiu iš širdies ir intuicijos, gyvenu gausoje ir moteriškoje savo ritmo tėkmėje, ačiū Ieva ir komanda, kad esate.
  Aušrinė
  kūrybininkė
 • Prieš Ievos kursus buvau įprastas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas, besiskundžiantis, kaltų ieškantis žmogus. Nesutariau su savo vidiniu pasauliu, išdavinėjau savo antras puses, o jie mane. Nekenčiau savo šeimos, sirgau kleptomanija, kitaip sakant - buvau pilka, niūri masė. Tačiau atradus Ievą, pavydėjus jai jos pasiekimų ir tokio tyrumo, tiesiai šviesiai jai parašiau, kas su manimi negerai, paprašiau pagalbos ir ji mane nukreipė į vieną iš savo kursų. O tada viskas ir prasidėjo: gimiau iš naujo, su naujomis mintimis, naujomis spalvomis, idėjomis, laisve, pasitikėjimu, visiška ramybe, meile sau ir kitiems. Šiuo metu kuriu savo vaikų dienos centrą, nors visą gyvenimą sakiau, jog „tai ne man“. Tad tos laimės, to jausmo, kurį jaučiu kiekvieną dieną tiesiog neįmanoma aprėpti, nes jis yra begalybės dydžio! Štai tokio pokyčio linkiu kiekvienam!
  Aušra
  socialinė pedagogė, vaikų dienos centro „Laimės kampelis“ kūrėja
 • Esu 3 vaikučių mama, po trečio vaiko gimimo buvau labai pervargusi nuo įvairiausių gyvenimo įvykių, kurie kėlė didelį skausmą, pyktį, norą kontroliuoti ir t. t. Tuomet kreipiausi į Ievą pagalbos ir išklausius jos kursą pakeičiau labai daug dalykų: nebekaltinu aplinkos, sugrįžau į vidinę ramybę ir norą džiaugtis kiekviena nuostabia gyvenimo akimirka
  Aušra
  mama
 • Po kursų mano gyvenimas tapo kitoks: pasinėriau į savo veiklą, manifestacija vyksta žaibišku greičiu: jau turiu savo namus, automobilį, mylimą veiklą, grįžau į Lietuvą po 10 metų gyvenimo svetur. Susitaikiau su savimi, su tėvais ir artimaisiais, pasikeitė viskas aplink, net giminaičiai pradėjo domėtis ir skaityti sąmoningumo knygas, žiūrėti video. Visiška gausa, meilė sau, suvokimas, koks pasaulis gražus ir įdomus, kas aš ir ko čia atėjau. Viskas įvyko kursų dėka. Dėkoju
  Laura
  gyduolė, Reiki praktikė
 • Ievos Žigonės vedami internetiniai kursai man padėjo suprasti, koks iš tikrųjų noriu būti žmogus, kur yra mano tikrosios vertybės. Leido transformuoti man nebetarnaujančius elgesio modelis, nepaaiškinamą pyktį pakeisti meile, suprasti, kas mane labiausiai jaudina gyvenime ir judėti link geriausios savo versijos. Esu be galo dėkinga už praktikas, kurios padėjo nutildyti protą ir išgirsti širdį. Pamatyti ir išgirsti kitų žmonių širdis. Nebeužstrigti proto istorijose ir matyti viską iš platesnės perspektyvos. Paleisti aukos energiją ir sugrįžti į dėkingumą ir meilę. Taip pat esu labai dėkinga už visą literatūrą, apie kurią sužinojau kursų metu, ir kurios dėka iki šiol galiu toliau gilintis į man ypatingai surezonavusias temas. Labai laukiu naujų kursų ir tariu didelį Ačiū Ievai ir visai komandai. Ačiū, kad esate
  Kristina
  jogos mokytoja
 • Anksčiau prisitaikydavau prie kitų nuomonių, dariau tai, ko kiti tikėjosi iš manęs, kad tik niekas nesupyktų, būčiau visų draugė ir geras žmogus. Dabar žinau, ką reiškia klausyti savo širdies. Per Ievos kursus susipažinau su savo vidiniu kūrėju ir pradėjau su juo susitikinėti. Pradėjau eiti į pasimatymus su savo vidiniu menininku, kas anksčiau kėlė labai daug baimės - visada būdavau su kažkuo kitu, draugais, šeima, tik ne su savim! Anksčiau bijojau dainuoti prieš visus žmones, bijojau šokti, reikšti save kitiems, varžiau savo idėjas, o jeigu tai dariau, tai tik dėl to, kad „pasirodyčiau'' ir gaučiau pritarimo. O dabar drąsiai dalinuosi savo kūryba, savo balsu ir dainomis su pasauliu. Išmokau klausytis savo balso, kuris atvedė į spalvingesnį pasaulį.
  Rugilė
  studentė, aktorė
 • Man Ievutės kursai tiesė kelią į didžiulę transformaciją - nebuvo nei lengva, nei saldu. Griūvant senajam mano pasauliui vyko lūžiai, sproginėjo energetiniai blokai, nyko senieji elgesio modeliai ir šablonai. Drauge traukėsi ligos, asmeniniai santykiai kilo į visai kitokį lygmenį ir kokybę, didėjo gausa, vėrėsi nauji suvokimai, širdis ir besąlyginė meilė sau, pasitikėjimas savimi ir Gyvenimu. Mano pasaulis dabar pilnas naujų draugų, patyrimų, nuotykių ir džiaugsmo. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju 100%.
  Edita
  grožio specialistė
 • Ievos kursų stebuklai man: pirmas ir nepakartojamas dalykas - sąmoningumas. Nuo jo prasidėjo kelionė, kur neegzistuoja nei pradžia nei pabaiga. Visuma. Suvokimas, kad aš esu visur. Nerealūs pojūčiai. Ramybė ir meilė. Dėkingumas, atjauta, harmonija. Tai - patys nuostabiausi pokyčiai, kokius esu patyrus. Pats geriausias dalykas nutikęs mano gyvenime. Ačiū už šias patirtis, suvokimą ir parodytas duris.
  Inga
 • Turėjau labai sudėtingą metą, buvo diagnozuotas išsekimas ir lėtinė depresija. Panikos atakos per dieną pasireikšdavo net po kelis kartus. Nuolatinės mintys, kad galiu sau kažką pasidaryt... Ievos kursai buvo mano išsigelbėjimas, mano pirmieji žingsniai grąžinę mane į gyvenimą. Išmokau medituoti, nurimti, pasitikėti visata, pamilti gyvenimą, gamtą, save ir planetą. Nepasiduoti ir pakilti iš tos tamsos, kurioje buvau įstrigus. Esu labai dėkinga ir laiminga atradus šiuos žmones.
  Edita

Pinigus už kursus grąžiname tuo atveju, jeigu dalyvis išklauso visas paskaitas, įvykdo visas užduotis, namų darbus ir rezultatas jo netenkina.

*Dienos kaina apskaičiuota padalinus bendrą programos sumą, atsižvelgiant į mokėjimo būdą, iš programos dienų skaičiaus. Mokant iš karto viena programos diena kainuoja 5,64 €, mokant dalimis – 6,53 €.

Norite paklausti?

Užpildyk formą ir spausk „Siųsti“ arba rašyk tiesiogiai el. p. [email protected]


  Ši svetainė yra saugoma su reCAPTCHA ir Google. Privatumo politika ir taikomos paslaugų teikimo sąlygos.